Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22646

Guest
Kurcze temat pt. "Sytuacja na świecie Kos" i ktoś się czepia że piszemy na temat, tego to jeszcze chyba nie było :p.
 

DeletedUser25703

Guest
I jak pięknie ożyło nam forum po weekendowych walkach
smiley_emoticons_grin.gif


Poolskaa gra komputerowa polega miedzy innymi na klikaniu, ameryki nie odkryłeś, natomiast jak Twoja jest tępa i bezmyślna to współczuje wszelkim sojuszom w których grywasz. Jednak gracze SiH pozbawieni logicznego myślenia to nie są.
 

DeletedUser19222

Guest
"Piszesz jakieś głupoty"
"W trolowanie się nie bawimy."

Brakuje argumentów, zaczyna się wyzywanie od trolli, pisanie: "że się nie znasz" czy bliźniacze "piszesz jakieś głupoty". Jakie to typowe...

"widocznie nie grałeś jeszcze w ogarniętych sojuszach, skoro uważasz, że funkcją członków sojuszu jest tępe wykonywanie rozkazów."

Poważne słowa. Obraziłaś wiele poważanych w tym środowisku osób, łącznie z sobą.

1. Czy jest na sali jakiś tłumacz?
2. Czy to jest normalne, żeby jakiś przybłęda komentował nie swoją grę?
3. Czy jest jakiś modek który łaskawie wytłumaczyłby tej osobie by nie prowokowała kłótni poprzez wcinanie się między wódkę a zakąskę?
 

DeletedUser11134

Guest
Dobra, szkoda czasu na trole.
Agata napisz lepiej co tam w koalicji? Tak się rozkręciliście, że atakujecie i atakujecie:)
 

DeletedUser28117

Guest
W koalicji miło i wesoło:D słyszałam, że jakiś ogromny sztorm przeszedł nad waszym graczem?? :rolleyes:
 

DeletedUser11134

Guest
taaaak?? a nad kim, bo wszyscy jak trusie cicho siedzą? chociaż wczoraj coś walnęło faktycznie z siłą wodospadu, ale nie wiem czy o tym samym piszemy? Wrzuć garść plotek :)
 

DeletedUser28117

Guest
Nic nie mam. Cisza na forum. Nawet kawalow nie chca juz wstawiac :( jacys dretwi sie zrobili :confused:
 

DeletedUser17348

Guest
Agattha ja już chyba wiem o kim mówisz...chodzi o "Zuzille" który rozpętuje piekło w naszych szeregach swoimi masami
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser28117

Guest
Widzisz nie ogladalam ostatniego odcinka :p

Co tu tak cicho?? Wszystkich powysylali juz do domu starosci? Czy gimbusy zajely sie szkola? :D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13230

Guest
W tej chwili nie ale właśnie taki jest sens szykowania się. Gdybyście nas już atakowali, byłaby to musztarda po obiedzie.
 
Do góry