Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26070

Guest
myslisz ze najezdzanie na Was sprawia mi przyjemnosc?:)
Nie sprawia jesli chcesz wiedziec.Powiedzialem co mialem i tyle
 

DeletedUser22646

Guest
Nie wiem co Ci sprawia przyjemność i nawet nie chce wiedzieć :p ja bym to bardziej frustracją nazwał ale jak wolisz.
 

DeletedUser11134

Guest
Wojtek, nie przesadzaj, az tak bardzo Ciebie nie atakujemy:)
Z drugiej strony tez czekamy na Twoje kolony.Samym deffem nie wygra się wojny, chociaż sloty można nabić.
 

DeletedUser26070

Guest
Bo się boicie porażki:)a może się mylę? Czemu naokoło mnie atakujecie graczy a mnie nic?A mój sposób gry jest zależny od sytuacji.w tej chwili nastawiony na def
 

DeletedUser13230

Guest
Bo my się dopiero uczymy grać. W profilu nawet pisze. Jak już się nauczymy to postaramy się zapukać. Ale nie stawiałbym na to skoro już tyle prób nauki podejmowaliśmy i za każdym razem robimy coś źle.
 

DeletedUser25703

Guest
Bo się boicie porażki:)a może się mylę? Czemu naokoło mnie atakujecie graczy a mnie nic?A mój sposób gry jest zależny od sytuacji.w tej chwili nastawiony na def

Ja Ci wiochę zakosiłam
smiley_emoticons_biggrin.gif
więc się da.

A tak szczerze to po co tyle spinek, przeciez to tylko zabawa jest i czym bardziej wymagający przeciwnik tym jest bardziej interesująco. Więc więc wracajmy do kolejkowania wojska i nowych potyczek.
 

DeletedUser26070

Guest
Elsini ja widze ze Ty masz glowe na karku jak to mowia.I wiesz jak zalagodzic to i owo.Nieznam Cie a juz Cie lubie.potrafisz napisac po ludzku a nie dowalac do pieca jak inni z ktorymi dzisiaj pisalem,
Zakosilas mi.Owszem:)I slusznie Ci sie Ona nalezy.Walka byla uczciwa i emocjonujaca.Oby wiecej takich.pogratulowalem nawet:)
Ja tego wszystkiego niechcialem.Ale sami prowokowali.To dostali ode mnie co chcieli.Niektorzy tylko po to zeby sie z Wojtasa posmiac
Bo oczywiste jest ze frakcja atakowana bedzie sie bronic i trzymac jak jeden maz...A jeden gracz co z Nimi gada przegra na miejscu:)
Dr4gunov nie zartuj:)wiem na co Cie stac.gram kolo Was juz wystarczajaco zeby poznac.Kazdego z kolei.Raczej nie atakujecie z racji tego ze niemacie dobrych warunkow do tego i mozecie duzo stracic:)Nie tyczy sie akcji oczywiscie
Mysle ze mozemy wrocic do kolejkowania.Chyba ze jeszcze ktos wtraci swe pare groszy.Jestem na forum nowy i dopiero sie rozkrecam.Chetnie popisze
 

DeletedUser18203

Guest
Proszę o nie pisanie wulgaryzmów żeby posty nie poginely gdyż chcę tą lekturę poczytać,ale jutro teraz kolacja i film:)
 

DeletedUser22646

Guest
Bo się boicie porażki:)a może się mylę? Czemu naokoło mnie atakujecie graczy a mnie nic?A mój sposób gry jest zależny od sytuacji.w tej chwili nastawiony na def


podpowiem ,nie lata sie tam gdzie przeciwnik chce tylko tam gdzie obrona jest najsłabsza.to tak darmowo choć myśle że tutaj można nieźle zarobić.
 

DeletedUser26070

Guest
owszem.Ale to nie znaczy ze jak mam 30miast na froncie to w zadnym Was nie widze...a naokolo ataki...:)
tylko ROBO mnie odwiedza ostatnio.I Ghola.Ale to rzadko.Nie krepujcie sie:)

Proszę o nie pisanie wulgaryzmów żeby posty nie poginely gdyż chcę tą lekturę poczytać,ale jutro teraz kolacja i film:)
smacznego i milego seansu wiec:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22646

Guest
no to nie narzekaj,ciesz się tym co masz i pamiętaj marzenia czasem sie spełniają,
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23989

Guest
No właśnie diablica77 dobrze to opisała. Jesteśmy zdyscyplinowani, czekamy na rozkazy i je wypełniamy najlepiej jak potrafimy. Jeśli padnie rozkaz atakować Wojtasa to tak zrobimy. Do tego czasu polatamy po łatwych celach szukając dużej ilości pw co przełoży się na sloty, które można wykorzystać podczas akcji. Bo niestety sloty wolno przyrastają,a zdrowy rozsądek nakazuje nie wzmacniać silniejszego przeciwnika czyli w skrócie Wojtas podczas zwykłego dnia będziesz dalej dalej daremnie czekać na nasze wizyty, bo nie nabijamy pw komuś kto tego chce. P.S. ROBO to maniak i atakuje każdego...zresztą podobno to cyborg
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser26070

Guest
Jaka zazdrosc???
Ja Wam go wcale nie zadzroszcze.niechcialbm go widziec w Swoich szeregach chocbym niemial z kim grac
Kobieto.czy Ty wogole wiesz o czym ja mowie?
Ja o niebie a niektorzy z Was o chlebie.
Jesli uwazasz ze gracz ktory majac zufanie Naszych graczy wypytal ich o lokalizacje miast w ktorych trzymali ognie rzekomo potrzebujac ich do akcji na Wasz sojusz po czym nastepnego dnia zarobil 19 tys pkt w ataku na Nich i uciekl do innego sojuszu czyli Was aby uniknac kary za to to ja slusznie mialem prawo domagac sie Jego wydania.A Wy niedosc ze go nie wydaliscie to jeszcze go bronicie.Wykorzystujac jego miasta ktore przejmujecie do swych celow.czyli lepszego rozstawienia swych pozycji.Odbieracie tym ochote na gre innym graczom ktorzy z Wami walcza na tym świecie.Co ja jako przywodca sojuszu moglem zrobic jak dostawalem wiadomosci typu "niedlugo koncze gre na tym swiecie bo z takim sojuszem jak SiH nieda sie grac...itp???
Bo gre i dobra zabawe tu chodzi prawda?
Zaapelowalem do Was.Powolalem sie na zasady jakie powinny byc miedzy sojuszami i na swiecie.Nie poskutkowalo.sprowokowaliscie mnie wczoraj i pisze tu o tym choc niechcialem na ogolnym o tym pisac to Mnie roznosicie na strzepy unikajac prawdziwej przyczyny tej zadymy.i robiac ze Mnie potwora.stanalem w obronie gracza w konkursie gdzie go skomentowaliscie to mnie zwyzywali co niektorzy tam.Albo napisali ze mysleli ze jestem inny.Jestem caly czas jaki bylem.A jesli widze krzywde ze strony innych to ich bronie.Taki mam chatakter.
a niech sobie typuje kogo chce.jego wybor.Co Was tak zabolalo.Waszych postow nikt nie komentuje.A bylo cos w stylu "A bo to taki dobry gracz.Nic wiecej.Tajne przez poufne:)...no naprawde wyjasnienie de best.
a ze tylko ja sie wypowiadam w tej sprawie tu to tylkozbieram od Was wzystkich.

Nie piszcie juz wiecej na ten temat i tyle.Co mialem powiedziec powiedziałem Wy tez i na tym koniec juz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Motzej nie bij Wojtka. To że nas masz zwyczaj lać, jeszcze nie znaczy, że Wojtka możesz.
Wojtek nigdy nie aplikuj do SIH, bo Motzej to wariat i terrorysta.
Co do tego gracza o którym piszesz to możesz wrzucić cała nasza rozmowę na ten temat. Niech czytelnicy sami wyrobia sobie zdanie jak ona wyglądała a jak ją teraz przedstawiasz. ja zgadzam się na publikację.
Co do rekrutacji do Sarisy, mam privy od członków sojuszy które podbijaliście, jak się żalili, że stawiasz im ultimatum, że albo przejda do Twojego sojuszu, albo ich podbijesz. Z tego co wiem, Motzej chociaż wariat i terrorysta aż takiego levelu chamskiej rekrutacji nie osiągnął. No i nie zbieramy koalicji przeciw Tobie.
Więc może odpuśćmy sobie kreację pierwszego sprawiedliwego Wojtka, i SIH bez zasad.
Poza tym lubimy Ciebie, i będziemy Ciebie byc może atakować, a być może nie.
 

DeletedUser19924

Guest
Hipokryzja aż kipi w jego wypowiedziach...dawno nie czytałem kogoś tak zapatrzonego w siebie. Tak walczył o wolność słowa w swoich postach, że aż doszedł do następującego wniosku:
Nie piszcie juz wiecej na ten temat i tyle.Co mialem powiedziec powiedziałem Wy tez i na tym koniec juz.

Miszcz!
 

DeletedUser25703

Guest
Don a ja Tobie proponuję, zabrać się porządnie do gry bo akcja chyba gdzieś jest
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


A konkurs dla najlepszego gracza Kosu zostaw graczom Kosu. Albo typuj i komentuj tam gdzie grasz/łeś.
My tu gramy mamy swoje spinki sarisowo - sihowe jak zawsze pomiędzy wrogami bywa. Ty ani w jednym ani w drugim sojuszu nie jesteś, ani nawet nie grasz na tym świecie. Więc nie wiem akurat po co Twoje komentarze w tym temacie.
 
Do góry