Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23989

Guest
"A bo to taki dobry gracz.Nic wiecej.Tajne przez poufne:)...no naprawde wyjasnienie de best.

A ja myślałem,że każdy to zrozumie. No cóż....chodziło mi o stwierdzenie,że staty na Kosie wszystko wyjaśniają w kwestii mojego wyboru. Dla mnie najlepszy gracz to gracz z czołowymi statystykami i nie będący przywódcą sojuszu (przywódcę wykluczam,bo głosowanie na niego przypominałoby mi tyranię w jakimś sensie albo kult jednostki)...no i taki do którego mie mogę się przyczepić, bo nie ma za co :)
 

DeletedUser26070

Guest
chyba mi lekko odbilo po prostu na Waszym punkcie
smiley_emoticons_wallbash.gif

a akurat bylem pod lekkim wplywem jak OrlandoMok ten wpis dodal no to poszlo..
A pewnie ze zbieram koalicje.A raczej do Niej dolaczylem.Zawsze ustawiam sie po przeciwnej stronie niz Wy.A i graczom wpajam zeby z Wami walczyli.A nie uciekali.Lepiej walczyc z trudnym przeciwnikiem niz ze slabym bo sie mozna duzo przy tym nauczyc

A wiec skladam oficjalnie przy wszystkich Przeprosiny dla sojuszu Siła i Humor za to wszystko co sie wydarzylo przez te dwa dni.Co moge powiedziec.czlowiek uczy sie cale zycie.i mozna to bylo innaczej rozegrac
Jak emocje opadly to spojrzenie na to wszystko jest inne juz:)
Przegielem i wyrzucajac Wam pewne rzeczy sam bylem przy tym nie fair.A sprawa z kasaBlankiem przelala czare goryczy,Moze i Don beker ma troche racji.Choc takie cos zdarzylo mi sie tu po raz pierwszy wiec niewiem czy do konca ma racje.
dobrze Motzej pisales ze wylalem Swoje zale.Chyba poniekad o to mi chodzilo.Bo od poczatku Swojej gry na KOS gram przeciwko Wam .Stad te pakty i koalicje.Moze i to lekko wariactwo ale coz.Kazdy ma Swoj sposob na gre.Tyle sie tego zebralo przez ten czas,Straconych miast kolegow i odchodzacych graczy przez Wasza dominacje ze w koncu tu wyrzucilem.
Ogolnie to spadam na urlop od jutra.rok i 4mies gry a zadnego urlopu niemialem:)tylko swiateczny.
Trzeba troche odpoczac od Grepolis i poukladac sobie pewne rzeczy w glowie na temat tej gry.
Jeszcze raz wszystkich przepraszam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Don a ja Tobie proponuję, zabrać się porządnie do gry bo akcja chyba gdzieś jest
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


A konkurs dla najlepszego gracza Kosu zostaw graczom Kosu. Albo typuj i komentuj tam gdzie grasz/łeś.
My tu gramy mamy swoje spinki sarisowo - sihowe jak zawsze pomiędzy wrogami bywa. Ty ani w jednym ani w drugim sojuszu nie jesteś, ani nawet nie grasz na tym świecie. Więc nie wiem akurat po co Twoje komentarze w tym temacie.

A no w akcji coś tam posłałem, o to się nie martw.

A co do moich wypowiedzi w tym temacie, to co w nich złego? Nie wypowiadam się na temat tego, co się tutaj dzieje, ale jak widzę taką hipokryzję, to nie sposób mi przejść obok tego obojętnie.


PS: A co do mojej obecności na tym świecie, to kiedyś ona była...jak na praktycznie każdym świecie od Juktasu, pod różnymi nickami :) Zwykle się jednak z tym nie obnoszę...a jeszcze kilka ukrytych nicków mam:)
 

DeletedUser25703

Guest
PS: A co do mojej obecności na tym świecie, to kiedyś ona była...jak na praktycznie każdym świecie od Juktasu, pod różnymi nickami :) Zwykle się jednak z tym nie obnoszę...a jeszcze kilka ukrytych nicków mam

Lepiej graj na jednym a porządnie .
 

DeletedUser19924

Guest
Lepiej graj na jednym a porządnie .

Obecnie gram na jednym, a drugi kończę...oby jak najszybciej się to zamknęło. A obecny jeszcze jestem na kilku innych światach...ale tego grą nie można nazwać. Raczej zbudowanie jednego domku raz na jakiś czas, aby konta nie usunęli, a ja mogę sobie rankingi poprzeglądać. Na Idalium też tak przecież było...ale że mi się nudziło trochę, to zacząłem Andrzeja atakować i tak jakoś się dalej potoczyło:)

A, że statystyka to takie moje "hobby", to lubię obserwować różne rankingi i i sprawdzać jak się gra toczy...pewnie lepiej na tym wyjdę jak napiszę do Anpu/Potuska, aby mi wprowadzili rankingi z gier w skrypcie, to nie będę musiał niepotrzebnie wchodzić na wszystkie światy :)
 

DeletedUser29425

Guest
Ten świat to pełna dominacja SiH :) Grałem i trzeba przyznać w Polsce drugiej takie ekipy nie ma ;)
 

DeletedUser24406

Guest
Zycze graczom SiH wszystkiego dobrego,spokoju i zdrowia przez ten swiateczny czas.

Musze przyznac,Pawle,ze wyglada to imponujaco:)

Pozdrawiam.
 

DeletedUser19313

Guest
Zycze graczom SiH wszystkiego dobrego,spokoju i zdrowia przez ten swiateczny czas.

Musze przyznac,Pawle,ze wyglada to imponujaco:)

Pozdrawiam.

Dzięki. Tobie również wesołych i zdrowych świąt.

PS: Nikt z nas chyba nie jest tak czujny na tym FO jak Ty ;)
 

DeletedUser24406

Guest
Ten świat to pełna dominacja SiH :) Grałem i trzeba przyznać w Polsce drugiej takie ekipy nie ma ;)


Napisze tak,po tym czego sie dowiaduje.
Twoje pomysly nic nie znacza bo ich nie masz.
SiH tylko liznales i jak dla mnie jestes w tej ekipie skonczony.
Nie odpisuj
 

DeletedUser19313

Guest
Wątpię, Dr ma za mało RAMu, a Manfred też ma pewnie coś nie teges.
 

DeletedUser11134

Guest
ale właściwie co "nie"?
że RAMu masz w sam raz??

Więc Motzej jak zawsze koloryzuje z nudów. Wreszcie się okazalo za co nikt go nie lubi..
- dla osób postronnych wyjaśnienie - na profilu SIH pisze, że Motzeja nikt nie lubi.
Bo to sensat i plotkarz.
Może by jednak ktos napisał co się dzieje na serwerze? oprócz tego, że Dr sie wtyczka w kablu kompa dzisiaj rano poluzowała?
 

DeletedUser19313

Guest
Chwila chwila.
Twierdzisz że jestem jakimś trollem? I że co? Sensat?
Czy twierdzisz, że każdy soj ma mieć jakiegoś krakającego kubusia dla robienia sztucznego tłumu i że niby ja taki jestem?

A po za tym whaaaatttt??!!!!!
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser11134

Guest
No właśnie widać, że sensat:))

Nie wiem, co ma każdy tam ma mieć.
Więc co słychać na starym dobrym KOS?
Może lepiej o tym porozmawiajmy zamiast się ciskać bez sensu
 
Do góry