Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
nie kłócić się
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser17348

Guest
Paweł daj spokój bo zaraz będziemy wyglądać na zadufanych w sobie buców
smiley_emoticons_cyclops.gif
 

DeletedUser13617

Guest
no i weszło prowo xD

comment_kyv9TQNrHxLJY5vxYhVVHVkvDyXJauGw.jpg


btw. może kiedyś dla odmiany zagracie przeciwko innym graczom xD
 

DeletedUser11134

Guest
Lucuś, przecież namawiałam Ciebie przed startem KOS, żebyście wpadli, aleś się wymówił :))
 

DeletedUser13617

Guest
Lucuś, przecież namawiałam Ciebie przed startem KOS, żebyście wpadli, aleś się wymówił :))

tak, pamiętam - chciałaś mnie zwabić na prędkość jeden żebym tu umar z nudów :D no way

a ja ci proponowałem kompromis (jakieś x2) to mówiłaś, że osobiście dałabyś radę ale reszta tak szybko się już nie rusza ;)
depositphotos_93398048-stock-photo-man-using-a-walking-frame.jpg
 

DeletedUser11134

Guest
Nieprawda, to ja proponowałam x 2, ale Ty też nie chciałeś, bo niby konnica niżej x 3 nie wchodzi, bo się boi rozbić o drzewa :)
I nie nabijaj się z Powstańców Warszawskich lewaku.
 

DeletedUser13617

Guest
jak zwykle wszystko pomieszałaś - nie kawaleria tylko rydwany i nie powstańcy tylko partyzanci

no ale mniejsza z tym - może się kiedyś ośmielicie i wyjdziecie do ludzi :) Apolonia ładna startuje....
 

DeletedUser23989

Guest
Era ruszyła, ale jest pod kontrolą. Motzej dobrze napisał zgodnie z przysłowiem: Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.
Ci, którzy chcieliby zagrać przeciwko SiH trzeba niestety rozczarować. Dużo graczy kończy z Grepolis. Kos to była ostatnia szansa, żeby się spotkać.
 
obecną sytuację można porównać do wyścigu kolarskiego - w którymś momencie oderwaliśmy się od reszty peletonu i zmierzamy do mety, pytaniem tylko pozostaje to z jaką przewagą dojedziemy
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Do góry