Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19313

Guest
mrw-i-heard-that-activision-is-certain-cod-ghosts-will-regain-its-record-from-rockstars-gta--53866.gif


Nie, cieszymy się że mamy dwóch obserwujących wątek.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11134

Guest
z drugiej strony po co ciągle zmieniac serwery, jak i tak wszędzie ci sami ludzie grają. czym sie Apolonia rózni od nikaia albo edessa?? oprócz tego, że pan Loczek nie gra? dokładnie niczym. Więc tego typu zmiany wielkiego sensu nie mają, najwyżej, że Lucek lubisz atakować obóz bandytów:)))
 

DeletedUser11134

Guest
dziękujemy:) Co my byśmy bez Ciebie zrobili. Czekamy na zamknięcie serwera, zostało chyba 120 graczy do usunięcia , aby zacząć odliczanie. Biorąc pod uwagę tempo kurczenia się świata, to kwestia nie więcej niż miesiąc.
 
serio? Myonia dawno po cudakach, a jeszcze trzeba się pozbyć 166 Graczy, coś długo schodzi opuszczanie serwera... Trzymam kciuki za Kos oby poszło szybciej
 

DeletedUser13617

Guest
Myonia to też jakiś dobry świat jest. Jeszcze mniej tam wpisów niż na Kosie.

btw. Hini, zgodnie z umową podgoniłem tu ilość spamu. Wyprzedziliście Hiperboreę w zainteresowaniu. Fakturkę wysłać na jaki adres?
 

DeletedUser11134

Guest
Pisanie na FO jest dobrowolne i darmowe. Ale jak chcesz kasę na fakturę, to podaj NIP, bo musimy Ciebie sprawdzić w rejestrze podatników czynnych. Nasz skarbnik Pete kasę jeszcze jakąś ma, ale nie chcielibyśmy się znaleźć w jakiejś Twojej karuzeli VATowskiej.. Gmart pisze, że oszuści jesteście, no i byłeś wmieszany w machinacje z kupowaniem własnego cudaka za 20 czy 30 zł.
A w SIH musi być transparentnie. Aktywa z pasywami i awers z rewersem musi się zgadzać.
 

DeletedUser13617

Guest
20/30 zł? nawet nie wiem co to jest - u nas wymieniamy się kolorowymi paciorkami
A Gmart to twierdzi też, że konto MG i Hini na forum prowadzi ta sama osoba. I że mam krzywą nóżkę też twierdzi.
 

DeletedUser13617

Guest
Ja to już rozkminiłem.
Projekt pod nazwą BigKamil to jedyny powód dla którego to FO jeszcze istnieje.
Testują sztuczną inteligencję.
Jak już nauczy się lajkować z sensem to wypuszczą pierwszą serię na rynek. Najpierw zapewne jako inteligentny odkurzacz a potem to kto wie..
 

DeletedUser3900

Guest
Idzie może ktoś na nowy świat Byllis? Wybieram się tam z ograną ekipą około 15 graczy ale osobiscie uważąm że trzba nas około 30tu. Szukamy graczy ograny którzy zawsze są do dyspozycji(aplikacja na tel).
Chcielibyśmy stworzyć sojusz graczy korzystających ze złota bo dzisiejsze grepolis tego wymaga o ile chce sie dotrzymać kroku najlepszym.
 

DeletedUser19313

Guest
Idzie może ktoś na nowy świat Byllis? Wybieram się tam z ograną ekipą około 15 graczy ale osobiscie uważąm że trzba nas około 30tu. Szukamy graczy ograny którzy zawsze są do dyspozycji(aplikacja na tel).
Chcielibyśmy stworzyć sojusz graczy korzystających ze złota bo dzisiejsze grepolis tego wymaga o ile chce sie dotrzymać kroku najlepszym.

aJ7u4.gif
 

DeletedUser17348

Guest
Kiedy w końcu zamkną ten świat co człowiek pójdzie na zasłużony odpoczynek...ech..
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser19313

Guest
Nie martw się, jak się będzie przedłużało to strzelimy grupówkę :)

Hini prowadzi statystyki co do aktywnych graczy.
 
Do góry