Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Zdaje się, że nasze forum zginęło w oparach absurdu. Świat się kończy powoli. Przeciwnicy nie dają znaku życia, za to na FO wpadają niezwiązane z serwerem osoby, aby wyrażać negatywne opinie o naszym sojuszu.
Jeden udowadnia, że czyta nasze sojuszowe forum, cytując wpisy Piotrka. Drugi zamierza tu trwać, i nas krytykować, bo przecież forum nie jest własnością Hini, i troll trollować może, nawet jak jego wpisy nie dotyczą gry na serwerze.
No cóż Poolska wygrał. To może my już pójdziemy, a Poolska się z nas jeszcze powyśmiewa. Na pewno pójdzie spać szczęśliwy.
@ Greetsky, masz rację, Dr powinien siedzieć we więzieniu za szerzenie faszyzmu. Ale jest z nim już trochę lepiej, nauczyłam go śpiewać Maszerują strzelcy, My pierwsza brygada, O mój rozmarynie, i Pałacyk Michla. Zastanawialiśmy się też nad udziałem w Marszu Niepodległości, ale może na szczęście jakoś się nie złożyło. Znając jego pecha znalazłby się obok kolegów z ONR. Ale pomijając technikalia jego zauroczenie faszystowskimi teoretykami wojny z wiekiem słabnie. Na KOS tego typu ekscesów z kryptonimami operacji nie było.
Natomiast mam pytanie - czy uważasz za zachowanie na miejscu przyjmowanie nicku Poolskaa i następnie trollowanie rodaków?
 

DeletedUser17153

Guest
Tak bardzo chciałbym, żeby to był bait.
O jejku, jejku, niby internety, a pojawiło się "panie". Aż mi się cieplutko zrobiło w serduszku. Ale po chwili mi przeszło. Forum "Kos", choć to może być szokujące, dotyczy serwera Kos,a ten konkretny temat sytuacji na nim. Twoje wypowiedzi w większości zbyt wiele wspólnego z nią nie mają. Podobnie jak Twoja osoba. Dlatego grzecznie zachęcamy do opuszczenia tego forum i znalezienia takiego, którego funkcjonowanie dotyczyłoby Twojej osoby chociaż w minimalnym stopniu.

Dotyczy serwera Kos i się wypowiedziałem na temat graczy, którzy na tym serwerze występują. Dobrze, zachęcajcie. Mi to nie przeszkadza. :) Tak tylko zachęcę Cię do dokładnego zapoznania się ze słowem "forum".

Mi tam bólu tyłka nie sprawia czy wypowiada się osoba co więcej czy mniej gdzieś grała. Proponuję abyście ustanowili jakąś listę graczy mogących się tu wypowiadać lub nie. :)
 

DeletedUser17153

Guest
Zdaje się, że nasze forum zginęło w oparach absurdu. Świat się kończy powoli. Przeciwnicy nie dają znaku życia, za to na FO wpadają niezwiązane z serwerem osoby, aby wyrażać negatywne opinie o naszym sojuszu.
Jeden udowadnia, że czyta nasze sojuszowe forum, cytując wpisy Piotrka. Drugi zamierza tu trwać, i nas krytykować, bo przecież forum nie jest własnością Hini, i troll trollować może, nawet jak jego wpisy nie dotyczą gry na serwerze.
No cóż Poolska wygrał. To może my już pójdziemy, a Poolska się z nas jeszcze powyśmiewa. Na pewno pójdzie spać szczęśliwy.
@ Greetsky, masz rację, Dr powinien siedzieć we więzieniu za szerzenie faszyzmu. Ale jest z nim już trochę lepiej, nauczyłam go śpiewać Maszerują strzelcy, My pierwsza brygada, O mój rozmarynie, i Pałacyk Michla. Zastanawialiśmy się też nad udziałem w Marszu Niepodległości, ale może na szczęście jakoś się nie złożyło. Znając jego pecha znalazłby się obok kolegów z ONR. Ale pomijając technikalia jego zauroczenie faszystowskimi teoretykami wojny z wiekiem słabnie. Na KOS tego typu ekscesów z kryptonimami operacji nie było.
Natomiast mam pytanie - czy uważasz za zachowanie na miejscu przyjmowanie nicku Poolskaa i następnie trollowanie rodaków?

Jak Ci pomaga wylewanie frustracji na mojej osobie to się nie krępuj, mam nadzieję, że Ci to pomoże. :) Życzę zdrowia. :)
 

DeletedUser19313

Guest
Jeden udowadnia, że czyta nasze sojuszowe forum
Niee, to nie nasze forum :) Gretsky grał na Lamii i zapamiętał "Guderian" .
Jak Ci pomaga wylewanie frustracji na mojej osobie to się nie krępuj, mam nadzieję, że Ci to pomoże. :) Życzę zdrowia
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Motzej, odpuść już Lamię:) To jest cytat z naszego forum - wypowiedź Piotrusia. Jak widać, Piotrek też doczekał się fanklubu. I słusznie, bo bardzo dobry gracz to jest i przesympatyczny człowiek.
rzymski piotr 14.11.2017 23:49
Jak gram na kosie to na 13 lv schodzi po 309 żołnierzy na misje przy maksymalnej szansy na powodzenie jakieś 60%-75%:D
 

DeletedUser22529

Guest
Na moje to bardziej cytat z forum sojuszu na jakimś innym świecie, ale to i tak mało istotne jest. Ja to bym bardziej tę listę zaczął tworzyć, co Polska sobie zażyczył.
 

DeletedUser19313

Guest
Ja tam bardziej ciekaw jestem kary jaką sobie wymyślił Gretsky :)
 

DeletedUser11134

Guest
No może z innego świata. W sumie to obojętne jest.
Błażej, niech sobie Poolskaa tu pisze. Powtórzy jeszcze z trzy razy, że jestem frustratem a SIHowcy przegrywami, i będzie mu dobrze. Małym kosztem można sprawić człowiekowi trochę radości.
 

DeletedUser25703

Guest
Ale za to jak się towarzystwo rozgadało. Świat wygrany to chociaz na Fo można się pokłócić. Teraz nbijemy więcej spamu przez tydzień niż przez ostatnie półtora roku.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser13230

Guest
I Panie Dr4gunow nie musi mi Pan przypominać, że Guderian to wielki teoretyk wojskowości, ja o tym wiem, ale kierował nie tylko wielkimi operacjami, nie tylko tą nad Wizna, o której wspominałem, i nie tylko armiami pancernymi, grupą armii środek w kierunku Smoleńska i Moskwy, ale również faszystowską kontrofesnywą na Powstanie Warszawskie, to również na jego sumieniu wisi 200 tys cywilnych ofiar tego powstania, to on osobiście wydał decyzję o paleniu miotaczami ognia dom po domu....
Najważniejsze, że ustaliliśmy, że to wielki teoretyk wojskowości :)
Zgoda buduje :)

@ Greetsky, masz rację, Dr powinien siedzieć we więzieniu za szerzenie faszyzmu. Ale jest z nim już trochę lepiej, nauczyłam go śpiewać Maszerują strzelcy, My pierwsza brygada, O mój rozmarynie, i Pałacyk Michla. Zastanawialiśmy się też nad udziałem w Marszu Niepodległości, ale może na szczęście jakoś się nie złożyło. Znając jego pecha znalazłby się obok kolegów z ONR. Ale pomijając technikalia jego zauroczenie faszystowskimi teoretykami wojny z wiekiem słabnie. Na KOS tego typu ekscesów z kryptonimami operacji nie było.
Natomiast mam pytanie - czy uważasz za zachowanie na miejscu przyjmowanie nicku Poolskaa i następnie trollowanie rodaków?

Nie szerz dezinformacji.
Po pierwsze nie śpiewam. Zakaz sądowy.
Po drugie nie słabnie. Zwyczajnie staram się nie powtarzać a prawie wszyscy Niemcy, których lubiłem już byli wcześniej.
Po trzecie to uczyłaś mnie "rodzina słowem silna" a nie rozmaryna.
 

DeletedUser11134

Guest
Uczyłam też Pieśni Konfederatów Barskich i Godzinek. Na Kamedułę się nadasz od biedy, jak skończysz z grepo.
 

DeletedUser17153

Guest
Znaczy wiecie - możecie się wyładowywać, wyzywać od trolli czy od czego tam chcecie. Ale ja tam zdania nie zmienię, że SiH bez Dr4ga dużo traci na wartości. I uważam też, że to zdanie jest związane z Kosem. Pozdrawiam. :)
 

DeletedUser22529

Guest
Ależ nikt nie twierdzi, że nie traci. Tak samo nikt nie twierdzi, że spróbujemy pokazać, że sobie bez niego nie radzimy na kolejnych serwerach ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Także pozdrawiamy:)
I dziękujemy za ciekawą obserwację na temat KOS, naszego sojuszu i jego założyciela.
 

DeletedUser17153

Guest
Życzę powodzenia. Warto próbować, jak VNike - doceniam próbę, a że nie poszło bywa.
 
dobrze, że to wszytko pokasowali bo ileż można wychwalać siebie, macie inne portale społecznościowe służące tym celom
kiedyś Pan Evelin77 ( zwany potem szeryfem, nie wiem dlaczego ) przed wielu laty napisał coś takiego mniej więcej na tym FO ( cytat jest z pamięci i jeżeli przekręciłem chociaż jedną głoskę to bardzobardzo przepraszam Pana Evelina )
Grepolis to portal społecznościowy z elementami gry
 

DeletedUser11134

Guest
W tym co pokasowali nie było ani jednego słowa wychwalającego nas przez nas. Ale rozumiem, że na fobię trollów nie ma rady.
Btw.
Szeryf nie napisał tego na tym FO, bo kiedy to pisał, jeszcze FO KOSa nie było.
 
Do góry