Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
oczywiście, że to nie było na tym forum ( w znaczeniu forum KOS ), a na forum ogólnym gry, skrót FO oznaczał Forum Ogólne, to było pewnie tak lekko licząc z 5-6 lat temu
 

DeletedUser29978

Guest
A tak wgl to chcialem podziekowac SiHa za fajna zabawe na kosie :D szkoda tylko ze mielismy pakty i sojusze z ludzmi ktorzy nie wiedza co to wspopraca :D aczkolwiek wierze ze chodz troche dalismy wam w kosc :D i bylismy jakimkolwiek wyzwaniem :p

Pozdrawiam aparat
Do nastepnego ! wieksze wyzwania !
 

DeletedUser11134

Guest
Także dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie:) Powodzenia na następnych serwerach.
 

DeletedUser25703

Guest
Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku dla wszystkich graczy Kosu a w szególności dla Sihu. Mam nadzieję że już niedługo będziecie mogli iśc na zasłużone wakacje od grepo.
images
 

DeletedUser11134

Guest
Dzięki Elsi, Tobie także życzymy wszystkiego co najlepsze w realu, a na grepo wygraj każdy świat na który wejdziesz:)
 
Życzę również wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, zwłaszcza tym którzy będą go obchodzić również jutro czyli w noc z 13/14 stycznia według kalendarza juliańskiego, mam na myśli jakże sympatyczną Panią Diablicę77, która dodała tak złośliwy komentarz do mojej wypowiedzi xd
 

DeletedUser27461

Guest
Na poprawę humoru na prawie umarłym świecie pozwolę sobie wkleić jedno z podsumowań akcji sojuszowych, my na prawdę nie spinaliśmy się, mieliśmy dyscyplinę wpojoną "od dziecka" i to dawało nam osiągnięcia.
Cytat z forum SiH:
"Więc tak akcja jak akcja ale trzeba pogratulować wszystkim zdobycia połamanych sztachet w płocie. zdobyliśmy 2 i pół wioski, dlaczego pół? Bo mur z miasta bojąc się zburzenia samowolnie przyszedł do atakującego i postanowił stać w jego mieście. Nie jest to dużo, ale nie ma na co narzekać. Nazwa akcji jest nieprzypadkowa, wywodzi się z książek dla dzieci, albo i innych brukowców których nazw nie wypada tu przytaczać ("porysuj mi babciu" "poradnik szydełkowy") Tak czy siak nazwa nawiązuje do operacji, na kim i na czym nie wiem, i chyba nie chcę wiedzieć bo i po co. Atakowaliśmy Nieśmiertelną Szalkalaka i coś tam z nazwą związane, które jak wiemy do łatwych przeciwników nie należy, zwłaszcza że sporo miast było na to przygotowane i obstawione klockami Bambino, niektórzy weszli jak kosiarka w trawkę, inni napotkali opór w formie mąki ziemniaczanej. Ale chwała Wam że nie zostawiliście trupów na pożarcie a wykopaliście im ziemianki, odżyją i wrócą do swych domów z zaświatów, diabelska moc nam w tym pomoże. Ale jak zawsze nie było kolorowo, narzekań i lamentów nie było końca, a to że koń połamał nogę i nie może ciągnąć wozu z szabelkami i zbrojami, a to że zbrakło wódy i wojacy na trzeźwo lecieć nie chcieli, że strzały z łuku wpadły do studni i utonęły bo pływać nie umieją, albo że było takie zaćmienie że o świcie nikt nie wiedział która godzina i lecieli na ślepo we mgle. Mimo wszystko na pochwałę zasługuje korpus Alfa&Omega, który to wykazał się niesamowitą intuicją i wykonał 400 z 300 nakazanych poleceń i wytycznych przewodniczącego tego korpusu. Zwłaszcza gracz Biedronka wykazał się walecznością i zdobył 2 złote zęby szczerbatego dziadka. Oprawimy w ramki i powiesimy na forum jako sztandar. Bierzcie z nich przykład i aby do kolejnej akcji.
Kolejna sprawa to powtarzające się samowolki. Nie chcę więcej słyszeć że gwałcicie wojowniczki na które miał ochotę Wasz kolega, albo wyzwaliście na pojedynek kogoś z kim ustawiała się Wasza koleżanka.
Nadal szwankuje wysłanie wychudzonej szkapy na darmowe żarcie owsa, pamiętajcie że gdy najedzona szkapa jest szczęsliwa, chętniej i szybciej dotrze do celu, zdarzały się przypadki że te chuchro pożarło właściciela wioski
Z Siłą i Humorem
Dr4gunov ups diablica77"
Między innymi takie, ale też bardziej bogate podsumowania o wiedzę teoretyczną, historyczną czy też inną mieliśmy podsumowania, nikt nie miał na myśli obrażania, znieważania kogo kol wiek, jeśli ktoś poczuł się zniesmaczony, obrażony, poniżony, PRZEPRASZAMY
 

DeletedUser27461

Guest
Świetny tekst.Przeczytałęm go z wielką przyjemnością, chociaż SIH nie należą do moich ulubieńców.
 

DeletedUser11134

Guest
Zdaje się, że to twój idol, skoro znasz datę jego urodzin:)
Odpowiadając - nie planujemy. Świat KOS nie potrwa do czerwca, aby planować cokolwiek na jakikolwiek temat w tym okresie.
 

DeletedUser22529

Guest
Cholercia, a ja już na prezent zacząłem zbierać... Może jednak uda się przeciągnąć Hini? Zaprosilibyśmy gretsky.
 

DeletedUser11134

Guest
Nie uda się. Dzisiaj ogłoszono zamykanie serwera. Gretsky sam będzie obchodził te urodziny.
 

DeletedUser13617

Guest
Mnie tam ten Guderian to się kojarzy z szybkimi zaskakującymi manewrami więc jest raczej zaprzeczeniem sposobu gry sojuszu SiH.
Słyszałem że kiedyś Sihów najbardziej to fascynował ruch płyt tektonicznych na Ziemi i przemieszczanie się lodowców.

Ten Gretsky jest zupełnie niewiarygodny.
 

DeletedUser11134

Guest
Też słyszałam to i owo. I także uważam, że Gretsky jest niewiarygodny. Ale wszyscy udajemy, że traktujemy go poważnie:)
 

DeletedUser13230

Guest
Mnie tam ten Guderian to się kojarzy z szybkimi zaskakującymi manewrami więc jest raczej zaprzeczeniem sposobu gry sojuszu SiH.
Słyszałem że kiedyś Sihów najbardziej to fascynował ruch płyt tektonicznych na Ziemi i przemieszczanie się lodowców.

Szkoda zatem, że nie przybyłeś na Kos by nas nauczyć paru sztuczek.
 
Zdaje się, że to twój idol, skoro znasz datę jego urodzin:)
Odpowiadając - nie planujemy. Świat KOS nie potrwa do czerwca, aby planować cokolwiek na jakikolwiek temat w tym okresie.

znam datę urodzin bo czytałem jego wspomnienia/pamiętniki wydane również w Polsce, mocna rzecz, bez cienia ironii w tej chwili z mojej strony
polecam :)

56bae9d98584a.jpg
 

DeletedUser19313

Guest
Wszechświat się rozszerza, dzięki czemu istnieje pojęcie czasu. Gdy wszechświat przestanie się rozszerzać to czas przestanie istnieć. Wtedy tez nastąpi koniec.
Przybliżony czas to około 3mld lat .
 

DeletedUser11134

Guest
Motzej, a ruch przesuwających sie płyt tektonicznych słyszysz?
 
Do góry