Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Sorki miałem laga :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

kaburek20 na jakim świecie grałeś ?
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Sorki miałem laga :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -l

kaburek20 na jakim świecie grałeś ?

Ja w wersji polskiej gralem na epsilonie i gram na itace i w wersji angielskiej na paru swiatach a teraz wrocilem na itake z nowym kontem a w sojuszu mamy gracza ktory wygral swiat MY reszta tez budowala cudaki ale swiatow nie wygrali
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Dobra walne kierunek południowo- wschodni :) Ale nie gwarantuję, że będę w waszym sojuszu xD
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Dobra walne kierunek południowo- wschodni :) Ale nie gwarantuję, że będę w waszym sojuszu xD

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dobra walne kierunek południowo- wschodni :) Ale nie gwarantuję, że będę w waszym sojuszu xD

A ja nie gwarantuje ze cie przymiemy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

hehe :D .... Ciekawe kiedy ten świat ruszy bo czekam już 2 godziny :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ja sobie lajtowo pogram,licze że mnie szybko podbijecie :eek:
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

a ja czekam na link na wyspe do kogoś
@kuburek20
jak ten sojusz się bd nazywał
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Bedzie sie nazywal Darx Pact
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

hmmm... nigdzie o takim jeszcze nie słyszałam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

coraz mniej czasu a świata nie widać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

No ile można czekać w napięciu :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No ile można czekać w napięciu :D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

spokojnie knosssos chyba otworzyli dopiero ok.15 jeszcze spodo czasu zostało mogą otworzyć nawet o 23:59 :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

mam doświadczenie od bety bd zakładał sojusz zapraszam aktywnych graczy wojowników nie Bobów na początkek graczy może być stu ale 3dni po kończy ochronki zostanie 50 lub 35 paktów nie podpisujemy na początek dopiero po miesiącu jak cos i to tylko 1
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ja już widzę mapkę nowego świata hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ja zamierzam grać z ekipą :) .
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

ja zamierzam grać po dłuższej przerwie zobaczymy czy będą tu jakieś sojusze godne uwagi ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

mam doświadczenie od bety bd zakładał sojusz zapraszam aktywnych graczy wojowników nie Bobów na początkek graczy może być stu ale 3dni po kończy ochronki zostanie 50 lub 35 paktów nie podpisujemy na początek dopiero po miesiącu jak cos i to tylko 1


Kogoś ty mi przypominasz ,z gadania też .I jeżeli bedziesz grać na tym świecie i sojusz zakładać to się założe że po tygodnio bedziesz mieć 10 paktów :D .Ale jeżeli to ty ,i ty wiesz kim jestem ,a ja nie to sorry
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Kogoś ty mi przypominasz ,z gadania też .I jeżeli bedziesz grać na tym świecie i sojusz zakładać to się założe że po tygodnio bedziesz mieć 10 paktów :D .Ale jeżeli to ty ,i ty wiesz kim jestem ,a ja nie to sorry
Zgadzam sie najwieksza glupota to pakty i wojny w ochronce xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

nie prowadziłem nigdy sojuszu który miał 10 paktów albo 1 pakt albo wcale pakt dopiero 2 tygodnie po ochronce a pod tym nickiem gram na 1 świecie i nie prowadzę sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ja pakty potpisze tak 2 tygodnie po ochronie,chyba że jakis kumpel bedzie grać to wcześniej ale tak nie .

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie prowadziłem nigdy sojuszu który miał 10 paktów albo 1 pakt albo wcale pakt dopiero 2 tygodnie po ochronce a pod tym nickiem gram na 1 świecie i nie prowadzę sojuszu

Jeżeli to ty to masz z 20 nick i już nie bede sie kłucić,a poznajesz mnie czy ty innny gracz być? he
 
Do góry