Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

od kogo od sih :) przecież oni w 100 procentach miast defa bedą robić i surowce na cuda słać to chory świat

- - - Automatycznie połączono posty - - -

grałem na kilku ale takiego czegoś jeszcze nie widziałem jak tu krety wszędzie łapanka na maksa i cuda we łbach od startu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

od kogo od sih :) przecież oni w 100 procentach miast defa bedą robić i surowce na cuda słać to chory świat

O masz no i tak niezła strategia :p każdy świat miał to coś do czego mogli się wszyscy przyczepić ale jestem ciekaw czy sojusznicy SiH-uuu będą wyznaczeni na stawianie przynajmniej jednego cudaku :p

EDIT:
szkoda że na lambda NP się przyczepił o twoje dołączenie do GNO wtedy to mógł byś cisnąć nieźle :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

no też jestem ciekaw kiedy ci co mają stawiać cuda z ich koalicji otworzą oczy że sih ich wyprzedza ale jest opcja pewnie ich zwerbują bo im się kilka miejsc zwolni :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

no też jestem ciekaw kiedy ci co mają stawiać cuda z ich koalicji otworzą oczy że sih ich wyprzedza ale jest opcja pewnie ich zwerbują bo im się kilka miejsc zwolni :)


Przecież ak FORMOZY powinna nie odpuszczać a tu masz :p lipa szkoda ze nie ma powtórki z lambdy jak TOOMEX jeden sam na środku :D
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

tu nie ma jak na lambdzie nie ma gracza którego się nie weźmie dla korony nie ma sojuszu z którym się nie dogada dla korony nie ma wyspy na którą się nie wejdzie dla korony nie ma liczby kont na której się gra dla korony i tak dalej i tak dalej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

od kogo od sih :) przecież oni w 100 procentach miast defa bedą robić i surowce na cuda słać to chory świat

- - - Automatycznie połączono posty - - -

grałem na kilku ale takiego czegoś jeszcze nie widziałem jak tu krety wszędzie łapanka na maksa i cuda we łbach od startu :)

Oj widzę że wiesz lepiej odemnie niektóre rzeczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

tu nie ma jak na lambdzie nie ma gracza którego się nie weźmie dla korony nie ma sojuszu z którym się nie dogada dla korony nie ma wyspy na którą się nie wejdzie dla korony nie ma liczby kont na której się gra dla korony i tak dalej i tak dalej

Już niektórzy zapomnieli co tak na prawdę zrujnowało tą grę :) wciąż przybywa nowego mięsa na nowe serwery i nie wiedzą jak to było przed wersją 2.0 a sojusze i fuzje były na porządku dziennym w każdym razie te prawdziwe a nie fałszywe

EDIT: a może tak :) "INNO" postawiło sobie zły cel w budowie cudaków i ta opcja nie pasuje każdemu który ma już kilka lat na karku a więc mogli by zacząć coś innego jakąś inną opcje dla zdobycia korony a nie taką żeby zostać bobem :) coś na wzór walki bo ta walka i tak jest beznadziejna,bo kto nie potrafi zabunkrować cudaków ? skoro mamy 2 wersje podboju to niech będzie inna wersja zdobycia korony co im szkodzi i tak już kwasem tryskają :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

dla odmiany powinno być premiowane budowanie łodzi i ludków bo na tym ta gra polega bez tego szkoda na to czasu a korona to bubel jakich mało dostają ją gracze z jednym miastem o zerowych umiejętnościach wystarczy że znajdą się w jakimś 90 osobowym sojuszu z którego potrafi wysłać atak 20 graczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

dla odmiany powinno być premiowane budowanie łodzi i ludków bo na tym ta gra polega bez tego szkoda na to czasu a korona to bubel jakich mało dostają ją gracze z jednym miastem o zerowych umiejętnościach wystarczy że znajdą się w jakimś 90 osobowym sojuszu z którego potrafi wysłać atak 20 graczy

Nie zapomnij że w Fkp są też gracze którzy grali w największej masówce na lami
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

grali ale ja nie grałem a oni zbłądzili chwilowo i poszli po mały rozumek do głowy:) i kto spartakerku daj przykład jak piszesz o sparcie to zastanów się bo u was to sami machoni:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

grali ale ja nie grałem a oni zbłądzili chwilowo i poszli po mały rozumek do głowy:) i kto spartakerku daj przykład jak piszesz o sparcie to zastanów się bo u was to sami machoni:)

Przykładowo radar
Z Dislo miał z niego niezły ubaw

Pisze o sparcie i o jej dwóch akademiach do tego pakt z bractwem (tych to nie wiem ile było trudno zliczyć ) i ubaw po pachy

Tak
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

ale ja wiedziałem że napiszesz o sparcie i mam to głęboko ja gram w fkp jak i 20 innych osób i gwarantuję ci to zę na pewno co najmniej 18 z nich nie przejdzie nigdzie bo dwie pozostałe może byc kretem od was a ty nie możesz za nikogo zagwarantować u was bo haszek to nawet nie haszek tylko łachudra która się włóczy po kontach jak jakieś ktoś zostawi jak i reszta waszej zbieraniny czerwonej zarazy z całej lami a tak apropopo leje na sih i możecie mi skoczyć wy i wasze zryte mniemanie o sobie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Jakie mniemanie ?
wasi koledzy z dt jeszcze szybciej zmieniają konta
Coś was bardzo denerwuje haszek
Czy to wasza, nie moc ?
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

to nie nasi koledzy jak i wy nimi nie byliście jak graliśmy z wami w koalicji choć dt ma za grosz przyzwoitości i nam na wyspy nie włazi bez pytania jak i haszków nie werbuje a niemocą się wykazaliście wy gramy sobie dalej i mamy zamiar dalej wieli sih olewać ciepłym moczem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

To ciekawe z tym wkraczaniem
Ciekawe kto wymyślił te szlaczki na mapie ?
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

my bo chcemy cuda robić i korony posiadać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Wiele sojuszy dąży do budowania cudów
Więc nie wiem o co ci chodzi ?
Nie każdy jest tak wspaniały jak wy

Ps. zapomniałem wcześniej napisać
nie sikaj pod wiatr przypadkiem
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

to nie nasi koledzy jak i wy nimi nie byliście jak graliśmy z wami w koalicji choć dt ma za grosz przyzwoitości i nam na wyspy nie włazi bez pytania jak i haszków nie werbuje a niemocą się wykazaliście wy gramy sobie dalej i mamy zamiar dalej wieli sih olewać ciepłym moczem

Oj Reksiu, jaki Ty biedny jesteś. Kompleksy w każdej Twojej wypowiedzi uwypuklają się. Może dziewczynę sobie znajdź, pomoże Ci to.

Czy to Haszek, czy nie Haszek - tutaj są trzy rzeczy pewne: śmierć, podatki i niepokonana Ekscelencja. I choćbyś napuścił 7 plag egipskich (Januszek, Ciotka Sieq, Piotruś, Agata z brodą, Karla z wąsikiem trollejbus czy ostatnio ten co życia osobistego nie ma - Ribet ) to i tak nic już tego nie zmieni.

I zmień język bo prymitywny jesteś.

Co do sytuacji na Lamii: tu jak zwykle to samo - zero utraconych miast!
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A to jakieś osiągnięcie, że się miasta nie straciło? To jestem dobry zawodnik bo nie straciłem żadnego i w każdym poście będę się tym szczycił jak Ty... a nie, przepraszam na swoim koncie traciłeś miasta :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A to jakieś osiągnięcie, że się miasta nie straciło? To jestem dobry zawodnik bo nie straciłem żadnego i w każdym poście będę się tym szczycił jak Ty... a nie, przepraszam na swoim koncie traciłeś miasta :/

Siedzisz z na tyłach to nie ma się czym chwalić
Ile miałeś najwięcej ataków w jednym dniu ?
 
Do góry