Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

zrozumcie jedno może ktoś grać i w 20 sojach ale jak go atakuje i mnie drażni to nie biorę go do siebie jak do mnie pisze tylko kończę a wy jesteście ciemną masą zaślepioną bublem suportu

- - - Automatycznie połączono posty - - -

u was są same sprzedawczyki nie pasował bym tam
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

ale to, że atakujemy jakiś sojusz nie oznacza, że wszyscy jego członkowie są dla nas osobistymi wrogami. dla nas to przede wszystkim gra, ale widzę, że niektórzy to ciut poważniej traktują

- - - Automatycznie połączono posty - - -

u nas sprzedawczyki? a kto wpierw chciał pomocy od sihu a później nagle atakować zaczął?
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

hehehe dla was to choroba korony od startu i ty piszesz że dla nas to więcej jak gra my tępimy takich lamusów którzy uciekają bo to łachy tak tu jak i w realu a skoro cudów nie mamy zamiaru lepić od startu to nie wiem dla kogo to coś więcej ja w nocy spie a nie ataki synchronizuje na rozkaz wodza

- - - Automatycznie połączono posty - - -

po pierwsze to wy od początku gry mieliście u nas swojego kreta po drugie nasi gracze znali się z waszymui z innych światów po trzecie sami mieliście robić wojnę z formozą ale czekaliscie jak osłabnie dopiero wypowiedzieliście wojnę wszystkie wasze wojny to podpinki do innych waszą pierwszą samodzielną wojną jest wojna z fkp i to fkp ja wypowiedziało wiedzieliście o niej wcześniej i to długo zapytaj ziółka tylko brakło wam jaj nawet na zerwanie pona

- - - Automatycznie połączono posty - - -

przepraszam zuzka
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. sami też byście za długo nie pociągnęli bez pomocy sih, więc uwagi z waszej strony na temat samodzielnych wojen sihu są ciut nie na miejscu. podpinki czy nie, boli najbardziej fakt, że ustawieni jesteśmy lepiej na Lamii. a co do wojny z Wami, to raczej źle nam nie idzie.
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

proszę cie gra nas 8 osób teraz was ile z 100 i daje ci gwarancję że sam nawet jak zostane to możecie mi skoczyć
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

trzymam cię za słowo
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

trzymaj trzymaj widziałeś gracza w historii grepo z 50 miastami który został wyzerowany jak chciało mu się grać i kładł lachę na to że traci kilka miast ?
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

to już mój któryś tam z kolei świat i nie takie cuda się zdarzały. ale podziwiam zapał, mam nadzieję, że starczy go by słowa dotrzymać
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

ja też gram nie na pierwszym i nie widziałem czegoś takiego no chyba że był to jakiś imbecyl jak bedziecie mieli 53 sloty jutro to zapraszam tylko wszystko na raz bo za 2 dni podbije coś nowego :)
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

oj, widzę, że jesteś niecierpliwy, po co tak od razu? jednym z pkt które wymieniłeś było to, że nawet jak zostaniesz sam to będziemy mogli ci naskoczyć, a to właśnie chciałbym zobaczyć.
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

no chcę was zachęcić do działania bo jak cuda zaczniecie to taka operacja stanie się z niewykonalnej nierealną widocznie mało w to grasz lub mało widziałeś ide lulu jak sam nie zrezygnuje to nawet moge się nie logować z tydzień a i tak jakieś polis mi zostanie :)
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

ty się logować nie będziesz, za to miasta kto inny obstawi i bronić będzie ;) ale jak chcesz możemy zrobić eksperyment ;P
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

zrobimy jak zostanę sam teraz by to narobiło szkód dla moich sąsiadów w każdym razie życzę wyzerowania kogoś kto gra i ma kilkadziesiąt miast jak tego dokonacie to bedzie lepsze jak korona :)
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

może się uda, też będzie do cv pasowało :p
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

to się nie uda nawet tak wspaniałym grajką jacy znajdują się w sih wasze spektakularne akcje są przewidywalne i mizerne jak by to było 2 lata wstecz to nawet byście chwastów koło moich murów nie wyrwali nie mówiąc o miescie tak jak i każdemu graczowi z fkp weźcie kogoś kto to umie robić na przykład szczeniepl choć na ten świat i mizeria wystarcza
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

skoro są aż tak bardzo przewidywalne i mizerne to czemu i FKP i DT miasta gubi na naszą korzyść? nie spinaj się aż tak bo ci guma w majtach strzeli

- - - Automatycznie połączono posty - - -

życzę ci dobrej nocy, nie mam już dziś ochoty tematu ciągnąć
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

bo fkp śpi o 7 rano jak i w nocy bo fkp pije 2 dni i się nie loguje bo fkp jest już stare i leje na stratę kilku miast fkp chce tylko jeszcze punktów trochę zarobić i więcej w grepo nie grać bo to sciek
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Witam serdecznie, proszę Was wszystkich o zaprzestanie kłótni i nieubliżanie sobie wzajemnie.
Dziękuję.
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w wyścigu. Niech wygra najlepszy sojusz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

a tak na margineśie jest ktoś z fkp na waszej czarnej liście ? bo haszek był i gra u was a ja myślałem że czarne jest czarne a białe jest białe

Zasłużył sobie by jego nazwa się wybielila
 
Do góry