Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16612

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Pewnie nie spotkasz już czegoś takiego.
 

DeletedUser15752

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Jej Wysokość Zosia w akcji:)
2utns75.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

a teraz zocha woła kolegów bo mu się 6 wioch zbuntowało - zosi samosi
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ekscelencja taki atak wysłała?
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

i co z tego, że 6 buntów jest, jak i tak //nic nie// zdobędziecie? ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

przecież Ciebie nie podbijamy więc jak możemy nic nie zdobyć? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

przecież Ciebie nie podbijamy więc jak możemy nic nie zdobyć? :p

Dawno cie nie zbanowali co ?

Gratulacje dla DT ze pozwoliło sobie wbić bunt w bonusie nocnym na wyspie gdzie budują cudaka ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Właśnie miałem ban za banem bez ochrony buuu bałem się, że Agema zabierze mi wszystkie miasta przez te 4 dni ale nawet ataku nie było
 

DeletedUser15752

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Dawno cie nie zbanowali co ?

Gratulacje dla DT ze pozwoliło sobie wbić bunt w bonusie nocnym na wyspie gdzie budują cudaka ;]

Dobrze, że napisałeś POZWOLIŁO, tak potwierdzam pozwoliło i się mocno uśmiało, punktów dostaliśmy całe mnóstwo:)
I jeszcze jedno DT wiedziało, że Jej Wysokość Zosia z podopiecznymi zaatakuje, gdyż niejaki Felinix (dobry gracz, o żesz:))) zaczepia słownie, naszego kolegę i czeka, aż ten nie odbierze wiadomości. Ten nie odebrał i podopieczni (zacierając ręce) poinformowali Zosię, a ta zakroiła na szeroką skalę akcję z podbiciem pewnego miasta. Niestety, może kolejnym razem podopieczni wraz z Jej Wysokością Zosią się lepiej przyłożą do tego tematu. Na razie ubaw po "pachi":)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Właśnie miałem ban za banem bez ochrony buuu bałem się, że Agema zabierze mi wszystkie miasta przez te 4 dni ale nawet ataku nie było

Po co mamy ciebie atakować :O ? Może jakaś ciekawą teorie na ten temat usłyszymy ?

Cóż gdyby nie wasze próby i ilość zdobytych PW przez Haszka to może ktoś by wam uwierzył ;]

Tak oczywiście biggos masz racje to była wasza pułapka
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ała jak mnie to zabolało strasznie... co ja teraz pocznę? Z innej beczki
"Dlaczego nie podbijamy miast Haszka? Bo jedyne co jest w nich pozytywnego to testy na HIV"
zamiast szukać smutnych wymówek weźcie się do roboty lepiej, może się uda. zresztą kogo będę oszukiwać, nie uda się i tak ;)
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Żadnych spiskowych teorii nie uświadczysz z mojej strony ale jak dziele kilka miesięcy wyspy z sojuszem który niby walczy z Nami, przywódca bimbek non stop płacze jacy my słabi a nawet raz przez pół roku nie atakuje to wybacz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Wstyd ci zapewne wygłaszać kolejnych błędnych teorii po tym jak stwierdziłeś że NIGDY ALE TO NIGDY nie zabierzemy aktywnemu graczowi DT miasta ;]
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Dokładnie wstyd mi... :( Jakby to napisał eksperyment ekscelencja... grabar06 1 - 0 Agema
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A kto by chciał grabar te twoje miasta na odległych obrzeżach cywilizacji - delikatnie rzecz ujmując? Bierzemy tylko te, które nam się na coś przydadzą. I bierzemy je od sojuszu top 2/top 1 w wojownikach, wspieranego przez sojusze top 3 i 4. Nie będę tu pisał o proporcjach miast i graczy, bo to jest po prostu zabawne. Oddaliście kilkadziesiąt miast garstce noobów, dla których Lamia jest pierwszym serwerem. I oddacie kolejne. Biorąc pod uwagę układ sił, to jest dla was upokarzające. Możesz jednak tego nie ogarniać. Gimnazjaliści nie rozumieją wielu rzeczy.
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Brak kultury czy wiedzy sprawia, że nazwy własne piszesz małą literą? Śledząc twoje wypowiedzi nie sposób nie dojść do wniosku, iż zupełnie zatracasz świadomość granicy między grą a rzeczywistością. Poza tym jesteś chodzą ilustracją przypadku "zło jest wtedy, gdy Kalemu ukraść krowa, a dobro, jak Kali ukraść krowa" i wydaje ci się, że sądy są od przypadków, gdy "Kali poszedł kraść krowa, ale mu się nie udało. Wrócił do domu, a tam nie ma żadna krowa Kalego".
"
 

DeletedUser15752

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Brak kultury czy wiedzy sprawia, że nazwy własne piszesz małą literą? Śledząc twoje wypowiedzi nie sposób nie dojść do wniosku, iż zupełnie zatracasz świadomość granicy między grą a rzeczywistością. Poza tym jesteś chodzą ilustracją przypadku "zło jest wtedy, gdy Kalemu ukraść krowa, a dobro, jak Kali ukraść krowa" i wydaje ci się, że sądy są od przypadków, gdy "Kali poszedł kraść krowa, ale mu się nie udało. Wrócił do domu, a tam nie ma żadna krowa Kalego".
"

Do czego kolega pije? Do jakiej ilustracji??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Bigoooos ja to nie wiem po co się udzielasz
Jesteś najsłabszym graczem w dt
Powtarzam najsłabszym może to do ciebie dotrze
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Gratuluje SiH-owi wybudowania 1 z 7 cudów świata :) Gratulacje
 
Do góry