Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

a może jednak wbiję i komuś szaraka zostawię... do wieczora się zastanowię... =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ja wbije 1000 pkt i usuwam,niech się biją o szaraczka ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Jeżeli miałeś kiedyś tego wojak w swoim profilu na innym świecie to chyba się znamy:D Odezwij się do mnie na tej Lamii.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ja zamierzam grać po dłuższej przerwie zobaczymy czy będą tu jakieś sojusze godne uwagi ;P

Jeżeli miałeś kiedyś tego wojak w swoim profilu na innym świecie to chyba się znamy Odezwij się do mnie na tej Lamii.
 
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

art jest pare znajomych nickow z 4 wyjadaczy widzialem jak narazie na 800 graczy to wszystko buuuuuuu
moze wieczorem wibija zeby farmy byly daleko bo jeszcze ich oklepia i bedzie beka :p
kogo takiego widziales przegladalem staty i nic znajomego a nie
**Adaśko00**
fant0mas
adriankiller
czwartego nie widze
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Po tym samym co na Atenach ;p

Ale mówię o Knossosie tam gra.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

View attachment 2287
te pytania są bardzo interesujące :eek:

Art jeśli chodzi o Adama to ani on ani ja nie gramy na Lamia.Mamy co robić na Atenach,bo tylko tam gramy w 100% :pTroche też na Heraklionie,ale tam mamy inne nicki i gramy na luzie.
Widzę jednak,że ktoś podszywa się pod nasze nicki tu na Lamia.Nazwa sojuszu bardzo orginalna więc gratki dla tego "kogoś" bo pewnie długo nad tym myslał ;) Szkoda,że kolesiowi tylko pajacowanie wychodzi dobrze w grepo:p Ale w grze jak i w realu spotykamy ludzi i ludzików :)

Od Adasko:
Widzę że komuś się nudzi ale kazdy kto mnie zna wie że nienawidzę nowego system podboju i wolnych serwerów. Widocznie ktoś kto podszywa się pode mnie i Gosię nie ma o tym pojęcia ale raczej Ci którzy używają głowy domyślili się że to nie my. Juz dawno na forum pisaliśmy że nie bedziemy grać na nowych serwerach i zostajemy tylko na Atenach i Heraklionie z tym że na atenach gramy na 100% a Heraklion to tak na luzie żeby sobie popykać dla relaxu. Informuje że podszywanie sie pod innych w internecie, czy to na forach, portalach itd jest karane z artykulu 190a k.k dlatego na drugi raz niech taka osoba się zastanowi co robi bo może to i jest śmieszne do jakiegoś czasu ale nie dla nas, bo to nas potem ktos oczernia za głupoty innych osób które się podszywają pod nas lub opowiadaja plotki niby z naszego życia. Dziwie się tym osobom ale może tak bardzo ich zazdrość zrzera że muszą uprzykrzać innym życie. To wszystko ode mnie sprawę zgłosiłem do supportu bo nie pozwole żeby po raz kolejny ktoś obrażał mnie i moją dziewczynę. Powodzenia na tym świecie dla normalnych graczy.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

View attachment 2287

Od Adasko:
Widzę że komuś się nudzi ale kazdy kto mnie zna wie że nienawidzę nowego system podboju i wolnych serwerów. Widocznie ktoś kto podszywa się pode mnie i Gosię nie ma o tym pojęcia ale raczej Ci którzy używają głowy domyślili się że to nie my. Juz dawno na forum pisaliśmy że nie bedziemy grać na nowych serwerach i zostajemy tylko na Atenach i Heraklionie z tym że na atenach gramy na 100% a Heraklion to tak na luzie żeby sobie popykać dla relaxu. Informuje że podszywanie sie pod innych w internecie, czy to na forach, portalach itd jest karane z artykulu 190a k.k dlatego na drugi raz niech taka osoba się zastanowi co robi bo może to i jest śmieszne do jakiegoś czasu ale nie dla nas, bo to nas potem ktos oczernia za głupoty innych osób które się podszywają pod nas lub opowiadaja plotki niby z naszego życia. Dziwie się tym osobom ale może tak bardzo ich zazdrość zrzera że muszą uprzykrzać innym życie. To wszystko ode mnie sprawę zgłosiłem do supportu bo nie pozwole żeby po raz kolejny ktoś obrażał mnie i moją dziewczynę. Powodzenia na tym świecie dla normalnych graczy.

A ta gosia to nie kolejne multi? O.O =}
A tak na serio... to mi też się nie chce wierzyć ,że to ty... powinna być nazwa "-tu wstaw nick osoby ,która ci podpadła na pi ,atenach czy gdzie tam- to -tu wstaw niecenzuralne określenie owej osoby-" =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

View attachment 2287

Od Adasko:
Widzę że komuś się nudzi ale kazdy kto mnie zna wie że nienawidzę nowego system podboju i wolnych serwerów. Widocznie ktoś kto podszywa się pode mnie i Gosię nie ma o tym pojęcia ale raczej Ci którzy używają głowy domyślili się że to nie my. Juz dawno na forum pisaliśmy że nie bedziemy grać na nowych serwerach i zostajemy tylko na Atenach i Heraklionie z tym że na atenach gramy na 100% a Heraklion to tak na luzie żeby sobie popykać dla relaxu. Informuje że podszywanie sie pod innych w internecie, czy to na forach, portalach itd jest karane z artykulu 190a k.k dlatego na drugi raz niech taka osoba się zastanowi co robi bo może to i jest śmieszne do jakiegoś czasu ale nie dla nas, bo to nas potem ktos oczernia za głupoty innych osób które się podszywają pod nas lub opowiadaja plotki niby z naszego życia. Dziwie się tym osobom ale może tak bardzo ich zazdrość zrzera że muszą uprzykrzać innym życie. To wszystko ode mnie sprawę zgłosiłem do supportu bo nie pozwole żeby po raz kolejny ktoś obrażał mnie i moją dziewczynę. Powodzenia na tym świecie dla normalnych graczy.


Adaśko nie strasz nie strasz bo się ... , jaki kodeks i podszywanie się przecież to inny nick na jakim grasz nie masz prawa posądzać kogoś o podszywanie się , a co do plotek to porze prześlij jakieś pw na dowód a nie fermenty przedstawiasz .

Pozdrawiam Marcel..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Bezimienny Gosia to Gosia i nigdy nie miej wątpliwiści.:p Już wielu nas zgłaszało i nic.
Ja nie potrzebuję multi,żeby grać bo mam fajną ekipę i z nimi warto jeszcze trochę poklikać:)
Ooo widzę,że już imitacje naszych nicków z Heraklionu się pojawiły:eek: a to ciekawe się robi.
Szkoda,że nie lubię buntu:p

Marcel a gdzie pozdrowienia dla mnie?:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Bezimienny Gosia to Gosia i nigdy nie miej wątpliwiści.:p Już wielu nas zgłaszało i nic.
Ja nie potrzebuję multi,żeby grać bo mam fajną ekipę i z nimi warto jeszcze trochę poklikać:)
Ooo widzę,że już imitacje naszych nicków z Heraklionu się pojawiły:eek: a to ciekawe się robi.
Szkoda,że nie lubię buntu:p

Marcel a gdzie pozdrowienia dla mnie?:(
A jeżeli to inna Gosia , jest wiele Goś i Adamów nie można mieć do nich pretensji że tak maja na imię , i tak chcieli sobie dać w nick'u

Nie chce by ktoś był za zazdrosny i miał wątły potem , ale i tak Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Marcel masz rację "nie jednemu psu na imię burek" ale przyznaj szczerze jeśli ktoś z graczy zobaczy te konta/sojusz/opis to jakie będą skojarzenia?Dobrze wiesz,że to kojarzy się z naszymi nickami i kazdy to wie.Szczególnie ,że ten ktoś ma taki sam profil jak Adam na Heraklionie.Ale mniejsza z tym.Niech sobie kolega rozwija te konta i zakłada jeszcze inne bo możliwości ma dużo:p Ja życzę mu powodzenia w grze ;)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Bezimienny Gosia to Gosia i nigdy nie miej wątpliwiści.:p Już wielu nas zgłaszało i nic.
Ja nie potrzebuję multi,żeby grać bo mam fajną ekipę i z nimi warto jeszcze trochę poklikać:)
Ooo widzę,że już imitacje naszych nicków z Heraklionu się pojawiły:eek: a to ciekawe się robi.
Szkoda,że nie lubię buntu:p

Marcel a gdzie pozdrowienia dla mnie?:(
To pozdrawiam Gosię... =} jakby co to na pi miałem ciutkę doczynienia z adaśkiem =} jacob777 z tej strony.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Marcel masz rację "nie jednemu psu na imię burek" ale przyznaj szczerze jeśli ktoś z graczy zobaczy te konta/sojusz/opis to jakie będą skojarzenia?Dobrze wiesz,że to kojarzy się z naszymi nickami i kazdy to wie.Szczególnie ,że ten ktoś ma taki sam profil jak Adam na Heraklionie.Ale mniejsza z tym.Niech sobie kolega rozwija te konta i zakłada jeszcze inne bo możliwości ma dużo:p Ja życzę mu powodzenia w grze ;)

Wszystko może się zdarzyć , żyjemy w Polsce po prostu czysty przypadek :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

"oto oficjalna zapowiedź wojny mass do wszystkich oznaczenie nas na czerwono
Na pierwszy ogień idzie Smoke Story Group. !
Prosimy o przygotowywanie offa , nie zapominając o wojsku deff.
Atakujemy odrazu , po zakończeniu bonusu.
Prosimy o organizowanie akcji z wyspy,komunikujcie się za pomocą priv.


Do boju!
"

Jak widać pierwsza wojna :) zobaczymy jak długo kolos na glinianych nogach postoi .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

To pozdrawiam Gosię... =} jakby co to na pi miałem ciutkę doczynienia z adaśkiem =} jacob777 z tej strony.
Niestety PI to nie mój świat :( Na TAU i OMEGA byłam tylko chwileczkę.Dopiero Ateny wciągneły na maxa.
Tu poznałam wielu ciekawych graczy i tych niebieskich i tych czerwonych :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

View attachment 2287
te pytania są bardzo interesujące :eek:

Art jeśli chodzi o Adama to ani on ani ja nie gramy na Lamia.Mamy co robić na Atenach,bo tylko tam gramy w 100% :pTroche też na Heraklionie,ale tam mamy inne nicki i gramy na luzie.
Widzę jednak,że ktoś podszywa się pod nasze nicki tu na Lamia.Nazwa sojuszu bardzo orginalna więc gratki dla tego "kogoś" bo pewnie długo nad tym myslał ;) Szkoda,że kolesiowi tylko pajacowanie wychodzi dobrze w grepo:p Ale w grze jak i w realu spotykamy ludzi i ludzików :)

Od Adasko:
Widzę że komuś się nudzi ale kazdy kto mnie zna wie że nienawidzę nowego system podboju i wolnych serwerów. Widocznie ktoś kto podszywa się pode mnie i Gosię nie ma o tym pojęcia ale raczej Ci którzy używają głowy domyślili się że to nie my. Juz dawno na forum pisaliśmy że nie bedziemy grać na nowych serwerach i zostajemy tylko na Atenach i Heraklionie z tym że na atenach gramy na 100% a Heraklion to tak na luzie żeby sobie popykać dla relaxu. Informuje że podszywanie sie pod innych w internecie, czy to na forach, portalach itd jest karane z artykulu 190a k.k dlatego na drugi raz niech taka osoba się zastanowi co robi bo może to i jest śmieszne do jakiegoś czasu ale nie dla nas, bo to nas potem ktos oczernia za głupoty innych osób które się podszywają pod nas lub opowiadaja plotki niby z naszego życia. Dziwie się tym osobom ale może tak bardzo ich zazdrość zrzera że muszą uprzykrzać innym życie. To wszystko ode mnie sprawę zgłosiłem do supportu bo nie pozwole żeby po raz kolejny ktoś obrażał mnie i moją dziewczynę. Powodzenia na tym świecie dla normalnych graczy.
To prawda pisałeś mi sam że tylko stary sytem podboju ale czasem hehe wchodzisz na nowe i sądziłem że i tutaj postanowiłeś pograć pamietam ang.serwer Helorus no i Ypsilon tutaj -niestety zamykaja go już
mimo wszystko życzę Wam wszystkiego hehe naj gdziekolwiek gracie
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

oj Adaśko ściemnia jak nic :) nie słuchaj go Art

ale tak serio Art, to mało znasz nicków jak n tak długi jednak okres czasu, gdy grasz
 

DeletedUser19819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

"oto oficjalna zapowiedź wojny mass do wszystkich oznaczenie nas na czerwono
Na pierwszy ogień idzie Smoke Story Group. !
Prosimy o przygotowywanie offa , nie zapominając o wojsku deff.
Atakujemy odrazu , po zakończeniu bonusu.
Prosimy o organizowanie akcji z wyspy,komunikujcie się za pomocą priv.


Do boju!
"

Jak widać pierwsza wojna :) zobaczymy jak długo kolos na glinianych nogach postoi .
nieładnie mieć kretów ;) Który sojusz ?
 
Do góry