Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

jedno jest pewne my nieprzetrwamy :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

nowy świat nowe możliwości dla laików by znowu nabrać ochoty na topkę.

Kto tu gra jakie powstały sojusze? opiszcie coś
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Tak tylko weszłem i dla mnie jeden z soi top to pomidorki z makaronem;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

E no bez przesady, gdzieś tam na dole rankingu stoimy :)
Nie zawracajcie sobie nami głowy. ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

widac ten swiat tak rozrywkowy jak sama jego nazwa

co do graczy ktorzy tutaj graja to szkoda klawiatury 20 konkretnych osob naliczylem :eek: nie zly wynik jak na nowo zaczety swiat
drugie tyle co w miare dobrze graja kilku ukrywaczy :D
o sojuszach to nie wspomne w kazdym od 1 po do 9 znajomych najwiecej naliczylem jak by ich tak zaberac wszystkich znajomych do kupy to moze i by byla z tego kokretna ekipa polozenie tez nie najgorsze bo podzielenie na wszystkie 4 strony swiata :eek:
a tak to marnie widze ten swiat jako bardzo rozrywkowy

ale zycze wam jak najlepiej ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

widac ten swiat tak rozrywkowy jak sama jego nazwa

co do graczy ktorzy tutaj graja to szkoda klawiatury 20 konkretnych osob naliczylem :eek: nie zly wynik jak na nowo zaczety swiat
drugie tyle co w miare dobrze graja kilku ukrywaczy :D
o sojuszach to nie wspomne w kazdym od 1 po do 9 znajomych najwiecej naliczylem jak by ich tak zaberac wszystkich znajomych do kupy to moze i by byla z tego kokretna ekipa polozenie tez nie najgorsze bo podzielenie na wszystkie 4 strony swiata :eek:
a tak to marnie widze ten swiat jako bardzo rozrywkowy

ale zycze wam jak najlepiej ;)

zamiast marudzic to byś się przyłączył,wtedy byłoby ciekawiej :eek:
 
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

widac ten swiat tak rozrywkowy jak sama jego nazwa

co do graczy ktorzy tutaj graja to szkoda klawiatury 20 konkretnych osob naliczylem :eek: nie zly wynik jak na nowo zaczety swiat
drugie tyle co w miare dobrze graja kilku ukrywaczy :D
o sojuszach to nie wspomne w kazdym od 1 po do 9 znajomych najwiecej naliczylem jak by ich tak zaberac wszystkich znajomych do kupy to moze i by byla z tego kokretna ekipa polozenie tez nie najgorsze bo podzielenie na wszystkie 4 strony swiata :eek:
a tak to marnie widze ten swiat jako bardzo rozrywkowy

ale zycze wam jak najlepiej ;)
znalazlem kilka ciekawych osobnikow sojusz Demoniczna Camorra i w nich upatruje faworyta tego swiata
 
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

hunter ja na tym systemi nie bede gral chodz by i maniek mnie namawial to dlugo nie pogram :p

art ja mialem na mysli 20 wyjadaczy a nie partaczy co jeszcze swojego swiata nie wygrali probuja to ugodowo wygrac
i juz leca na kolejny

to samo co na pw sie pomyslile hehe hunter mialem na mysli predkosc i ten bonus cholerny
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Podaj mi nicki tych wyjadaczy to sprawdzimy prawdziwość ich tytułu. :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

makaronie co z tego ze ja tobie podam jak kilku ma nowe konta i nie chca byc ujawniani
grac potrafia i to dobrze a jak zagraja to nie wiem moze dlatego nowe nicki maja zeby nie bylo beki hahahah
zwiedziles kilkanascie swiatow to tez pewnie niektore znasz
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Tak tylko weszłem i dla mnie jeden z soi top to pomidorki z makaronem;p

nie lubie makaronu, mam jakieś złe wspomienia z tym no makaronem ;p


Adi ja nawet nie wiem co tu za system podboju ale powiem Ci coś w tajemnicy że pograł bym sobie w ten system gdzie zapuszcza się kolonka i bunkruje wioskę - lubie go bo dużo ogni trzeba :))
 
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

maniek odpisalas a ja poprawilerm posta predkosc tego swiata jest kiepska a bonus tym bardziej system jest nowy nie wiem czemu przekonany jestem jak pisze o tym swiecie ze to stary system

<iem ze ty lubisz okupacje
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

jako oftopa napisze że lubie każdy system podboju byłe było z kim walczyc - każdy ma swoje plusy.

W jednym można ciekawie natrzaskac bunty i doprowadzic do paniki przeciwinika i cały wrogo sojusz (no chyba że to Ruda)
Drugi to nazbierać do sojuszu laików i czekac aż będa pisali że mają kolona pomocy i tym pdoobne bzdury - wtedy jest co rozwalac i zdobywać punkty walki łatwo i na -20% obrony - no chyba że nasz laik zainwestował z kapitana (lepiej od razu zrobnic w rekrutacji że przyjmujemy bez kapitana :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ja natomiast zapraszam do Nowego Przymierza :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Racja, racja!
Reklamujcie się bo Wam jeszcze 8 graczy brakuje do końca limitu ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

No chyba, że tak :D
Jak zabraknie miejsca powstanie "Nowe Przymierze 2" ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Po góra 3 tygodniach się rozpadną,to coś takiego jak replika na juktasie :)
 
Do góry