Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

151. grabar06 136660 PW w deffie.

Dzieciaku... z czym do ludzi?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Kłótnie jak w przedszkolu...

PS. Tak naprawde TO ja mam najlepsze zabawki, ale się nie podzielę!
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Kłótnie jak w przedszkolu...

Skoro za prosty jest język którym tutaj piszemy, postaram Ci się troszkę urozmaicić poczytankę. Nie będzie wyjątkowo ambitnie, wpierw skończ studia i zrób drugi fakultet to będziesz równoprawnym rozmówcą dla Ekscelencji, jednakże postaram się pisać w miarę przystępnym językiem.
Mianowicie, temat ten służy do dyskusji o sytuacji panującej na serwerze Lamia. Tak jakoś od dwóch minut zastanawiałem się nad tym. I wychodzi mi jedno....

Wyobraźcie sobie próżnie. Brak jakichkolwiek cząsteczek elementarnych. Zanik pola magnetycznego, a co za tym idzie brak sił elektrodynamicznych. Temperatura - 0 stopni Kelvina. Wszystko co przekroczy horyzont zdarzeń - ginie bezpowrotnie. Bezkres ciemności. W takiej oto czarnej //ciach// jest sojusz Demoniczna Triada jeśli chodzi o ugranie czegokolwiek na tym świecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Skoro za prosty jest język którym tutaj piszemy, postaram Ci się troszkę urozmaicić poczytankę. Nie będzie wyjątkowo ambitnie, wpierw skończ studia i zrób drugi fakultet to będziesz równoprawnym rozmówcą dla Ekscelencji, jednakże postaram się pisać w miarę przystępnym językiem.
Mianowicie, temat ten służy do dyskusji o sytuacji panującej na serwerze Lamia. Tak jakoś od dwóch minut zastanawiałem się nad tym. I wychodzi mi jedno....

Wyobraźcie sobie próżnie. Brak jakichkolwiek cząsteczek elementarnych. Zanik pola magnetycznego, a co za tym idzie brak sił elektrodynamicznych. Temperatura - 0 stopni Kelvina. Wszystko co przekroczy horyzont zdarzeń - ginie bezpowrotnie. Bezkres ciemności. W takiej oto czarnej dupie jest sojusz Demoniczna Triada jeśli chodzi o ugranie czegokolwiek na tym świecie.

Naucz się czytać ze zrozumieniem, weź tabletki i skończ z tym cyrkiem ;)
 

DeletedUser15752

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ostatnia moja wypowiedź tutaj. Liczę, że spotka się ze zrozumieniem:)
Spartakers chłopcze obyś dziadków zadowolił w jakikolwiek sposób:))))
Ale ubaw:) Żegnam wszystkich, niesympatycznych i w szczególności tępych jak ołówki z Castoramy (mama ruskiego się tam ubiera), pół radnych z hipisów:) Do nie zobaczenia:) A tu na Lamii i tak wygramy:)))
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

//ciach//


Ostatnia moja wypowiedź tutaj. Liczę, że spotka się ze zrozumieniem:)
Spartakers chłopcze obyś dziadków zadowolił w jakikolwiek sposób:))))
Ale ubaw:) Żegnam wszystkich, niesympatycznych i w szczególności tępych jak ołówki z Castoramy (mama ruskiego się tam ubiera), pół radnych z hipisów:) Do nie zobaczenia:) A tu na Lamii i tak wygramy:)))

Oho, odezwał się ostry jak szlifierka kątowa Bosha... Gdzieś to już tutaj słyszałem. Niech sobie przypomnę, gdzie to było.... Aaaa tutaj:

Panie Szymonie raz tylko się odniosę do pańskiej wypowiedzi, a dlaczego raz? Wyjaśniam poniżej....
strona nr 60 tego tematu...

A sytuacja na Lamii nadal się nie zmienia i nie zmieni się nigdy - Miszcz Ekscelencja wygraną ma już w kieszeni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ostatnia moja wypowiedź tutaj. Liczę, że spotka się ze zrozumieniem:)
Spartakers chłopcze obyś dziadków zadowolił w jakikolwiek sposób:))))
Ale ubaw:) Żegnam wszystkich, niesympatycznych i w szczególności tępych jak ołówki z Castoramy (mama ruskiego się tam ubiera), pół radnych z hipisów:) Do nie zobaczenia:) A tu na Lamii i tak wygramy:)))

To ile masz tych multi ?

Ja czekam aż podbijesz miasto od czerwonego
Bo to już pół roku jak przejmujesz nieaktywnych w sojuszu

Strasznie słaby jesteś

Wojownik z ciebie żaden.

Ale bob pierwsza klasa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Prowokacja na prowokacji - podsumowanie tematu. Może lepiej porozmawiać faktycznie o SYTUACJI na Lamii zamiast tego...
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Czy prowokacją można nazwać parę słów o "obronie"? Napinka ala gimbaza była więc jest dobrze :) A co do sytuacji na Lamii chętnie się coś dowiem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Wielcy wojownicy uciekają na urlop bojąc się że stracą swoich marnych szermierzy
 

DeletedUser16612

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

No ;) Bigos się chyba rozgotował ;) a łowca wpadł w jakieś bagienko.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

No i co tu taka cisza? Aaa zapomniałem, pół świata na urlopach...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Od forum urlopów nie ma
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Nie ma, ale może wolą pozory zachować, że na serio nagle 30 osób wyjechało jednego dnia...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Oj ale opóźniają cuda oj ale uciekają z tych sojuszy haha :D

EDIT: jeszcze trochę a na tyłach masowo będą opuszczać sojusze normalnie żenada tak się boją zacząć
powodzonka ale to raczej jest już nieuniknione
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Oj ale opóźniają cuda oj ale uciekają z tych sojuszy haha :D

EDIT: jeszcze trochę a na tyłach masowo będą opuszczać sojusze normalnie żenada tak się boją zacząć
powodzonka ale to raczej jest już nieuniknione

kto tu się boi że ze świata ucieka ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ty się boisz
rozwiążcie sojusz szybciutko
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

krakersik są ludzie którzy klikają urlopy ze względu na wakacje są i tacy którzy mają taki styl gry czyli utrudnianie wam waszych misternych akcji a są i tacy którzy zmieniają sojusze ze wzgledu na to że uciekają i wy takich macie 90 procent:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

U was w sojuszu jest takich też sporo więc głupot nie pisz
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

u nas nie ma uciekinierów ze względu na ataki na nich z naszej strony u was wszyscy to tacy gracze :)
 
Do góry