Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

next step:

2014-07-21_1714.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Śmietanka :) organizacja przygotowań do cudaków wyszło wspaniale :) i jeszcze raz śmietanka :p
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Panowie, jezeli chcecie sobie porozmawiac o swoim miejscu zamieszkania, widokach z okna i spostrzezeniach na ten temat to polecam PW - albo na forum albo w grze.
Dyskusja moze i była ciekawa, ale niestety nie na temat sytuacji na swiecie Lamia. Lepiej porozmawiajcie o Ogrodach Semiramidy ;)
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ogrody Semiramidy to jeden z cudów, których istnienie nie zostało nigdy udowodnione. :)
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

no i brakuje już tylko jednego do zwycięstwa bo trzeci już jest:

2014-07-23_0934.png
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Jak wybudujecie 10 cudów to swiat automatycznie zostaje zamknięty?
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Jak wybudujecie 10 cudów to swiat automatycznie zostaje zamknięty?

świat jest zamykany jeżeli jest aktywnych mniej niż 300 osób (tak mi się wydaje).
A co do cudów to 10 cudów raczej nie wybudujemy może 7;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

świat jest zamykany jeżeli jest aktywnych mniej niż 300 osób (tak mi się wydaje).
A co do cudów to 10 cudów raczej nie wybudujemy może 7;)

Tak jest przynajmniej na forum napisane (to a propos tych 300 osób), póki co jest lekko ponad 1,6k osób zarejestrowanych na Lamii i powoli ta liczba będzie spadać. Ja już powoli szukam nowego świata do gry, ale na Lamii zostanę do konca ;)

Gratuluję cudaków
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Jeszcze czas na gratulacje będzie, wpierw te cudaki trzeba wybudować ;)
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

no to już czwarty, duży krok:

2014-07-24_0653.png


oraz:

2014-07-24_0655.png
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Udało się. Zbudowaliśmy 4kę. Chciałbym podziękować za rywalizację tym, którzy grali uczciwie. Jest to zdecydowana większość graczy na serwerze. Gratuluję zwłaszcza Mścicielom, którzy potencjał gospodarczy mieli dużo mniejszy a sprawili, że napociliśmy się chyba najbardziej.
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A ja gratuluje SiH-owi za wybudowanie 4 cudów oraz dziękuje za wspólną gre na tym świecie :) Troszke szkoda że nam się nie udało ale to tylko gra ;) Jeszcze raz gratuluje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

O doktorku pieśni będą śpiewać :D graty graty
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Gratulacje dla wszystkich
7 cudakow wybudowano ;)
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Dziękujemy za wspólną grę.

no i 6 i 7 :

2014-07-26_0834.png

2014-07-26_0835.png


- - - Automatycznie połączono posty - - -

I jeszcze tylko takie małe info uzupełniające:

2014-07-26_0926.png


Oraz:

2014-07-26_0928.png
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Witam, mam 40 lat, a na imię Adam. Od sierpnia 2013 Bimbrominator w grach mmo Grepolis. Od roku 2006 wierny żołnierz POLSKICH klanów w różnych grach mmo, w kilku przypadkach lider zdziesiątkowanych polskich klanów, walczących z honorem do wygaśnięcia serwera. Niejednokrotnie walczących z sukcesami z nierozumiejących naszej determinacji i osiągnięć przeciwnikami z kręgu różnych kultur i narodowości. Od sierpnia roku 2013 mam zaszczyt rywalizować w zmaganiach Lamii, jednego z wielu światów Grepolis. Za ten czas chciałbym podziękować zarówno naszym licznym przeciwnikom - bliskim sąsiadom, jak i nielicznym sojusznikom,dla których byliśmy jedynie pionkami z H2. Dziękujemy wam wszystkim za dobrą zabawę, trudne, kryzysowe sytuacje, w których musieliśmy godzić codzienne obowiązki z pracą i wszystkimi aspektami codziennego życia. Lamia została
"rozstrzygnięta" i w imieniu sojuszu AGEMA (nieliczni, lecz waleczni) składam gratulacje na ręce Dragunova, lidera SIH. Obserwowaliśmy wasze poczynanie od października 2013. Wybiljaliście się jako wojownicy i strategowie na pierwszy plan. Mimo licznych przeszkód i intryg sięgnęliście po bezapelacyjne zwycięstwo.

Nieliczni wojownicy Agemy pozdrawiają wszystkich wojowników, którzy wzięli udział w zmaganiach na Lamii. Bez względu na relacje, jakie utworzyły się na Lamii, formy podjętej walki, wszystkich darzymy szacunkiem. W przyszłości przyjdzie nam się jeszcze niejednokrotnie spotkać.
Czy będziemy wrogami, czy przyjaciółmi? Dzisiaj tego jeszcze nie wiem... Jedno mogę powiedzieć już dzisiaj: AGEMA pozdrawia wszystkich polskich walecznych wojowników Grepolis!
 
Do góry