Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8603

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Witam,
Nie jestem upoważniony pisać w imieniu DT więc w imieniu własnym i części osób myślących podobnie co ja chciałbym z tego miejsca pogratulować sojuszowi SiH zwycięstwa na świecie Lamia.
Dziękuję też wszystkim za wspólną grę i przepraszam za wszelkie nieprzyjemności o ile jakieś miały miejsce podczas Naszego wspólnego sobie tutaj grania.
pozdro.
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Miło jest poczytać o zdrowym partnerstwie jak i zdrowej rywalizacji.
Dziękujemy za dobre słowo. Wiemy też że nie cała Lamia jest zepsuta, jak i wiemy też że nie całe sojusze a tylko kilku graczy wprowadzało "niefajny" element gry.
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Powitał serdecznie.

Na początek jedno sprostowanie:

I tu pana zawiodę, NIE WYGRACIE LAMII, NIE POZWOLĘ NA TO! Dlaczego? Dla pańskiej podłości panie.
Pięknie, oczywiście gratuluję i abyśmy:) Szkoda, że w ruinę popadnie:)
A tu na Lamii i tak wygramy:)))

Miałem dziabnąć elaborat, ale nie chce się już znęcać. Nie kopie się leżącego...
Odpowiem graficznie:
z29xhnb8u5iw.bmp


Pragnąłbym pożegnać się ze wszystkimi słuchaczami. Projekt i operacja pod tytułem "Ekscelencja" właśnie się zakończyła. Dziękuje wszystkim graczom oraz moderatorom którzy mieli ze mną "krzyż Pański" (Ekscelencji?)
Przyjemność była po mojej stronie.
Podziękował, pozdrowił,
Haszek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Gratuluję SiH zdobycia korony, co złego to nie my ;)
Walka była do końca. Dzięki też dla Demonicznej Triady za parę miesięcy fajnej gry, mam nadzieję że jeszcze gdzieś na Grepo się spotkamy.
Czas wracać do rzeczywistości i zająć się zaległymi sprawami. Pozdrowienia dla wszystkich wojowników Lamii, mniejszych i tych odznaczających się .
Jeszcze raz dzięki pozdro :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Dobra Panie i Panowie, zabawa "praktycznie" skończona, więc proponuję nowy konkurs, a mianowicie obstawianie kiedy świat zostanie zamknięty? 300 aktywnych graczy to dość mała ilość jak na obecną sytuację i nie wiadomo kiedy do tego dojdziemy. Ja obstawiam jeszcze pół roku :cool:
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Dobra Panie i Panowie, zabawa "praktycznie" skończona, więc proponuję nowy konkurs, a mianowicie obstawianie kiedy świat zostanie zamknięty? 300 aktywnych graczy to dość mała ilość jak na obecną sytuację i nie wiadomo kiedy do tego dojdziemy. Ja obstawiam jeszcze pół roku :cool:

No teraz nastał czas masowych urlopów i szaraków:)zobaczymy ilu z tych urlopów wróci:cool:
 

DeletedUser11182

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Witam, mam 40 lat, a na imię Adam. Od sierpnia 2013 Bimbrominator w grach mmo Grepolis. Od roku 2006 wierny żołnierz POLSKICH klanów w różnych grach mmo, w kilku przypadkach lider zdziesiątkowanych polskich klanów, walczących z honorem do wygaśnięcia serwera. Niejednokrotnie walczących z sukcesami z nierozumiejących naszej determinacji i osiągnięć przeciwnikami z kręgu różnych kultur i narodowości. Od sierpnia roku 2013 mam zaszczyt rywalizować w zmaganiach Lamii, jednego z wielu światów Grepolis. Za ten czas chciałbym podziękować zarówno naszym licznym przeciwnikom - bliskim sąsiadom, jak i nielicznym sojusznikom,dla których byliśmy jedynie pionkami z H2. Dziękujemy wam wszystkim za dobrą zabawę, trudne, kryzysowe sytuacje, w których musieliśmy godzić codzienne obowiązki z pracą i wszystkimi aspektami codziennego życia. Lamia została
"rozstrzygnięta" i w imieniu sojuszu AGEMA (nieliczni, lecz waleczni) składam gratulacje na ręce Dragunova, lidera SIH. Obserwowaliśmy wasze poczynanie od października 2013. Wybiljaliście się jako wojownicy i strategowie na pierwszy plan. Mimo licznych przeszkód i intryg sięgnęliście po bezapelacyjne zwycięstwo.

Nieliczni wojownicy Agemy pozdrawiają wszystkich wojowników, którzy wzięli udział w zmaganiach na Lamii. Bez względu na relacje, jakie utworzyły się na Lamii, formy podjętej walki, wszystkich darzymy szacunkiem. W przyszłości przyjdzie nam się jeszcze niejednokrotnie spotkać.
Czy będziemy wrogami, czy przyjaciółmi? Dzisiaj tego jeszcze nie wiem... Jedno mogę powiedzieć już dzisiaj: AGEMA pozdrawia wszystkich polskich walecznych wojowników Grepolis!
I to się nazywa podsumowanie-brawo :)
Haszek....slończyłeś w SiH?-troche smutne :/ :)
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

dlaczego smutne?w sumie źle na tym nie wyszedł ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

1375 osób pozostaje w rankingu graczy na Lamii.

PS. Czy to ta wartość jest brana pod uwagę przy zamykaniu świata?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

To macie długą jeszcze przeprawę :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Dzieje się cokolwiek jeszcze na tym świecie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

szału nie ma czas zamknąć serwer:)
ps spartakers nudzę się ile można porządkować groby na tym cmentarzu;)

A tam mnie jeszcze atakują ;)
Taki jeden już miesiąc rozwala paczkę birem
Jeszcze 60 mu zostało
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ciekawe kto zostanie graczem roku XDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ja widzę tylko jedną możliwość
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

haszek :p lub doktor?
NIEEEEE Bigossss xD
 
Do góry