Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser16352

Guest
Zawsze możesz do niej napisać. Nie mamy zastrzeżonych adresów na FO.

Życzę dobrej nocy. Jutro trzeba iść do pracy i pozarabiać pieniążki.

Do tematu zawsze można wrócić.
Jak na tytuł jaki masz pod nickiem "starszy" to określenie "pieniążki" oznacza że jesteś nie poważnym człowiekiem i do takich ludzi nie mam zaufania,zresztą nie tylko ja.
 

DeletedUser24372

Guest
Ciekawe czy mi sojuszu na swiecie nie ocenzurują
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser31773

Guest
Co tam hejcie? Tu możesz poczuć się dumny że w ogóle się do Ciebie zwracam, ewidentnie chcesz coś napisać, chcesz zabłysnąć, a nie masz czym, więc pytam
W jakim to niby celu zebrała się ta cała Wasza wataha? Urządzacie jakieś pole bitwy miedzy poszczególnymi sojuszami?
Wiem że masz przykaz nie chlapać ozorem, a dobre pieski słuchają swoich panów. Ale pewnie wszyscy dookoła już wiedzą, tylko takie zacofane ciemniaki jak ja jeszcze nic nie wiedzą
Po coście tu przyszli?
 

DeletedUser31773

Guest
Jaka spina, kulturalnie pytam bom ciekaw jak spoglądam na mapę. A że truptusie mają najgorszego rzecznika na forum jakiego można mieć, więc pytam w jego jakże szanownym i zacnym stylu
 

DeletedUser31773

Guest
To daj te 2 zł bo się nie przelewa, my z komuny szanujem piniondź
Poproś mamę, ona da tobie, a Ty przekażesz dalej
 

DeletedUser29075

Guest
Chłopie nudny jesteś, nie rozumiesz tego? I żenujący, to przede wszystkim. Poczytaj w necie jak się trolluje i kogo na ofiary wybiera to zrozumiesz dlaczego na ciebie uwagę zwróciłem, ale twoje 5 minut już minęło, wracaj do lamusa.
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
Kogoś innego teraz szukam, gretskyego mi brakuje, yavus mi obiecywał że go naśle ale nigdzie go nie widać.
 

DeletedUser31773

Guest
Czy jestem nudny to pozwól ocenić publice. Pytam się Ciebie jako niby rzecznika tiptusi bo mocno się tutaj udzielasz. Na ogół takim osobom albo się łańcuch skracało na forum, albo dawało wolną rękę żeby "godnie" reprezentować sojusz. Czy godnie reprezentujesz to też niech ocenia publika
Pytam się poważnie jak dyplomata dyplomatę. To jakaś Wasza prywatna wojna z jakimś sojuszem? Bo na przypadek to nie wygląda
 

DeletedUser29075

Guest
Co ty pleciesz chłopie, jaki rzecznik, jaki łańcuch, za dużo komuny we krwi.

Plotę bzdury na FO dla rozrywki a tutaj nie ma kogo denerwować jeszcze. :D Żadnym reprezentantem nie jestem. :D A tuptuś to tuptuś. Tuptamy sobie do celu powoli
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser31825

Guest
To nowy świat, tutaj twój największy wróg może być twoim sojusznikiem. Na tym świecie nie mogli jeszcze Ci nic złego zrobić, chyba, że chciałeś do nich dołączyć i Cie nie przyjeli. :D
 

DeletedUser31773

Guest
Jako tako już się poznaliśmy
Cieszę się że z hejtu zeszedłeś na normalny ton, polecam trzymać ten poziom. Jeżeli coś uszczypliwego to z kulturą
Nie masz pojęcia czym była komuna, nie masz też pojęcia jak mocno wyciśnie Cię kapitalizm i nie masz pojęcia o nadchodzących zmianach
Cóż więc, teraz możemy porozmawiać normalnie
Po raz trzeci pytam jak tak zorganizowana grupa może wejść przypadkowo na świat?
 
Do góry