Sytuacja na świecie Lapitos

okazało się, że dominacja to świat dla festyniarzy, ale można też w inny sposób zdobywać pkt kultury, np. rozbijając wojsko wewnątrz sojuszu
ktoś, kto nie gra na Lapitos gotów pomyśleć, że musi być zażarta walka patrząc na ranking Wojowników
nic bardziej mylnego
jedynym wrogiem, który pozostał to Don Kichot, a sojusz, który ma najwięcej wojowników w Top 10 znajduje się na innym morzu
zostawię to bez komentarza :)

Ostatnia edycja:
jednym słowem dominacja to niewypał ?:)
Może nie niewypał, bo zmusza do walki o centrum świata i nie trzeba zajmować tych cholernych skałek. Teraz zmniejszyli ten obszar dominacji, więc zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale możliwe, że w jego obrębie będą tylko 3 sojusze + akademie, co da w miarę szybki koniec. Moim zdaniem najlepsze zakończenie to to gdzie serwer najszybciej wyłania zwycięzcę i się zamyka. Dominacja jest takim rozwiązaniem, po prostu progi są chore. Po 3-4 miesiącach powinno być sprawdzenie i od razu spadek powinien się zacząć. Wtedy jeżeli jeden sojusz by odbiegał od reszty, to świat by się zakończył po 4-5 miesiącach, a jakby walka była wyrównana, to trwałby dopóki jeden z sojuszy tej przewagi nie uzyska.

Generalnie ten świat się zakończy i tak szybciej niż cudaki by się skończyły(suma punktów wszystkich sojuszy ~150/250 mln. ), a przynajmniej nie trzeba ich budować i się przesiedlać. Bronić tego badziewa pół roku po wygraniu to też jest katorga. No i brak możliwości rozdania koronek.. jak dla mnie cudo, bo nie mogę już patrzeć na tych graczy z koronkami co nigdy w TOP100, a czasem i nawet TOP200 serwera nie byli.

W sumie CSW poszło w złomiarzy, ale co się dziwić xd Ogólnie żeby zaradzić takim zabiegom wystarczy zmienić pole tej dominacji na centralne morze, bum tara bum paliki nie ma ją znaczenia
I walka o pole jest od początku świata. Dodatkowo jest to próg szybszy do zdobycia.

jak dla mnie cudo, bo nie mogę już patrzeć na tych graczy z koronkami co nigdy w TOP100, a czasem i nawet TOP200 serwera nie byli.
lohohohoho, dobre, top 100 na zlocie sie rozbija o tych graczy co nie sa w top ale sobie wmawiaj cuda dalej :D W obecnych czasach slabe ogniwa szybko wychodza i leca do rozbiorki, Ci wielcy jak im nie idzie to sie poddaja i leca zlocic na latwiejsze swiaty. To, ze tacy gracze maja koronki to juz Cie nie rusza bo statystyki maja dobre;P

XD bez złotych byłem pierwszy na wielu serwerach, ale widać zabolało, bo masz koronkę, a jesteś gdzieś daleko w tyle w rankingu XD 13 miast miast uzbierałeś przez 5 miesięcy, ładny wynik
No i wszystkie przejęte miasta z kanibala, a żadnego od wroga. Prawdziwy gracz zasługujący na koronkę

PS: Nabiłeś 43k PW przez cały serwer? Super gracz!

Jak ja tu typie nie gram, napisalem o rozbiorke do radnego bo od kupy czasu festyny klepie tylko :p Chcialem wejsc w dyskusje z Toba ale w sumie dotarlo do mnie, ze zaraz swieta i nie chce mi sie juz na martwym swiecie z takimi pro graczami rozmawiac. Wesolych i powodzenia, walcz o top 1.

Ostatnia edycja:
Może nie niewypał, bo zmusza do walki o centrum świata i nie trzeba zajmować tych cholernych skałek. Teraz zmniejszyli ten obszar dominacji, więc zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale możliwe, że w jego obrębie będą tylko 3 sojusze + akademie, co da w miarę szybki koniec. Moim zdaniem najlepsze zakończenie to to gdzie serwer najszybciej wyłania zwycięzcę i się zamyka. Dominacja jest takim rozwiązaniem, po prostu progi są chore. Po 3-4 miesiącach powinno być sprawdzenie i od razu spadek powinien się zacząć. Wtedy jeżeli jeden sojusz by odbiegał od reszty, to świat by się zakończył po 4-5 miesiącach, a jakby walka była wyrównana, to trwałby dopóki jeden z sojuszy tej przewagi nie uzyska.

Generalnie ten świat się zakończy i tak szybciej niż cudaki by się skończyły(suma punktów wszystkich sojuszy ~150/250 mln. ), a przynajmniej nie trzeba ich budować i się przesiedlać. Bronić tego badziewa pół roku po wygraniu to też jest katorga. No i brak możliwości rozdania koronek.. jak dla mnie cudo, bo nie mogę już patrzeć na tych graczy z koronkami co nigdy w TOP100, a czasem i nawet TOP200 serwera nie byli.
gdyby nie wasza koalicja mogłoby być inaczej nie ładnie nieładnie :) to oni grali i zrzekli się zwycięstwa w imię wyższych celów :) doceń to....

paczuś to nie jest do końca tak jak myślisz
Jesteśmy dogadani i na pewno wszyscy są w mniejszym lub większym stopniu są zadowoleni z tego jak to będzie wyglądać.

Jeden. Ale co do CSW... To chyba powinniście zmienić nazwę sojuszu na " Tornado Powraca ". Chyba że wstydzicie się własnej nazwy po Nikai :D