1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Lapitos

Dyskusja w 'Lapitos' rozpoczęta przez użytkownika yakamoz, 9. Lis 2018.

1. alphahydranoid

alphahydranoid

Angelusiu, nie odbieraj zabawy.
    Ja chciałbym zobaczyć jak małpka tańczy, bo, niesamowita sprawa, ale w cyrku nigdy nie byłem.
    No może, poza tym forum.

2. Angelusia19

Angelusia19

Moj drogi co jak co ale chamstwa nie znosze. [​IMG]

3. mroq17

mroq17

4. Angelusia19

Angelusia19

Cholera za stara jestem;p Nie rozumiem żartów z gimnazjum;p

5. mroq17

mroq17

chodzi o to że nie znosisz (nawiązanie jakbyś coś znosiła z góry na dół) to mówi żebyś użyła windy xd

6. Angelusia19

Angelusia19

Nie no luz to akurat zrozumialam [​IMG]dlatego mi sie gimnazjum przypomniało[​IMG]

7. jarass92

jarass92

a co zrobil tokat bo usuniete a tak zle o nim tu mowicie :D

Ostatnio edytowane: 31. Maj 2019
  8. mroq17

mroq17

nie wiadomo, pytaj damy powyżej

9. jarass92

jarass92

to jak nie wiadomo to nic zlego :p

10. alphahydranoid

alphahydranoid

Powiedzmy, że popisał się klasą, dobrym wychowaniem, a także olśniewającym intelektem.

11. jarass92

jarass92

Kwiat naszej mlodziezy, to nie ma co wyzywac tylko chwalic.

12. Roma111

Roma111

za chwilę dominacja dobiegnie końca, a więc czas na małe podsumowanie
    kto zacznie?
    może Ty alpha zabierz głos, Ty tak dosadnie to opiszesz :)

13. gerczix

gerczix

No i zacumowali. Gratulację dla wszystkich, którzy współuczestniczyli w osiągnięciu sukcesu oraz tym co podnieśli rękawicę i stanęli do boju przeciwko nam.

14. alphahydranoid

alphahydranoid

Wiele tu do opisywania nie ma.
    Na pewno w imieniu śpiochów(bo jestem pewien, że pomimo poróżnienia pod koniec serwera, to większość naszych graczy i tak docenia wkład kohorty) należy podziękować kohorcie za pomoc w pokonaniu tuptusi. Byliście przez niemal cały serwer świetnym sojusznikiem i bez Was by się nie udało.
    Dziękujemy.
    Śpiochom należą się gratulacje za pokonanie Kasyna, bo to właśnie nie kto inny a NZ włożyło w to najwięcej wysiłku i najbardziej się do ich porażki przyczyniło.
    Natomiast CSW należą się gratulacje za perfekcyjną dyplomację, perfekcyjne rozegranie serwera i zwycięstwo. Żeby nie było nieporozumień, mówię to bez jakiejkolwiek ironii, na nią to będzie czas za chwilę. Zadbali o sloty, o miejsce do palikowania i przechytrzyli czołowych dyplomatów na serwerze. Patrząc pragmatycznie to było to imponujące.
    Natomiast trzeba przyznać, że takie cuda, gdy sojusz wygrywa walcząc przez połowę serwera z samym sobą to się wyjątkowo rzadko zdarzają.

W skrócie serwer to awantury na forum ogólnym, masowe szaraki, masowe festyniarstwo, masowe rozbijanie się na sojusznikach, zdrady i rankingowe ustawki.

Zabić, zakopać, potem zakopać. Odkopać odprawić egzorcyzm, zakopać i zakopane zakopać, a ziemie posypać solą i zapomnieć.

Oby taki serwer się więcej nie powtórzył .

15. Roma111

Roma111

o właśnie, o to mi chodziło alpha - krótko, zwięźle i na temat, zgadzam się w 100%

16. Angelusia19

Angelusia19

Dobrałas się z kolegą :p
    Eh naprawdę potrafisz robić zamieszanie, czy na Cyterze czy tutaj. Przerost ambicji nad formą;)

Ostatnio edytowane: 15. Cze 2019
  17. TheFandorn

TheFandorn

Zgadzam się z alphą. CSW popisało się cwaniactwem. Rozbijanie się o siebie, knowanie przeciwko śpiochom, rozbijanie się o siebie (bo najwyraźniej za trudno było zdobyć pw na wrogach) - pierwsza pozycja safony w wojownikach w komnacie chwały to jakiś nieśmieszny żart, a potem zamiast walczyć normalnie o dominacje na świecie no cóż. Pajacerka się tu wydarzyła na tym świecie. Chciałbym z tego miejsca podziękować orionowi, który jako jedyny miał odwagę i chęci wyłamać się z tej wspaniałem zielonej koalicji, żeby powalczyć jeszcze na tym świecie, a nie klepać festyny i rozbijać się o swoich. Szczerze to rozczarował mnie ten świat bardzo, i tak jak alpha mówi: "Zabić, zakopać, potem zakopać. Odkopać odprawić egzorcyzm, zakopać i zakopane zakopać, a ziemie posypać solą i zapomnieć."

18. kajfasz89

kajfasz89

Ośmielę zabrać głos jako członek Kohorty. Świat wygrany dyplomacją. Kohorta zrobiła co do niej należy pomagając sojusznikom. Gdy nie była potrzebna to przekazano -murzyn zrobił swoje , murzyn moze odejść. Kilku najlepszym graczom dano możliwość wejścia do super sojuszu. Reszta sojusz miała byc puszczona w samopas. Dowództwo Kohorty mimo problemów personalnych podjęło decyzje że zostaje ze swoimi graczami do końca. Chwała im za to . Dziękuję .

19. Roma111

Roma111

zapamiętałam nicki, żeby z nimi więcej nie grać - jedynie przeciwko :)
    oczywiście, że jestem przeciwna - i zawsze będę - rozbijaniu o siebie woja, żeby znaleźć się w Top 10 Wojowników - co w tym dziwnego? ja walczę, buduję z wielkim trudem ognie, co zajmuje ogrom czasu, ale skąd Ty możesz to wiedzieć, masz choć jednego Agresora Dnia Angelusia19?
    a potem taka Safona niszczy wszystkie plany, na szczęście (na pocieszenie) GrepoIntel zrobiło swoją statystykę przeliczając punkty walki na ilość miast i proszę...

[Link zewnętrzny, zawierający reklamy - usunięto]

co ciekawe, nicku Safona10 brak - to mnie najbardziej niepokoi... i cieszy :D
    te ABP oznacza Agresor Best Player:)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 16. Cze 2019
  20. Angelusia19

Angelusia19

Roma, bo Cie teraz zaskocze . Ja nie zyje w wirtualnej rzeczywistości grepo, tutaj się tylko dobrze bawię i traktuje to "uwaga" jako rozrywkę;pppp

Nie rozumiem jednego, nikt nie zabronił się nikomu rozbijać;p Świat od jakiegoś czasu wegetował, nawet nie było na kim PW robić więc żeby szybko udało się zamknąć dominacje trzeba było palikowac i zbierać miasta. To festyny itd. też powinny być zabronione, bo to nie walka wielka pani Agresor;pppp??

Do góry