Sytuacja na świecie Lapitos

Roma co to za śmieszny ranking, wg niego w top10 atakujących są defowcy. To ranking pw na miasto, ale jak masz mało miast jestes wysoko w rankingu proste. Nie wyrobie naprawdę pokazałaś ranking w którym jesteś najlepsza... Trochę skromności sugeruje, bo z całym szacunkiem, ale nawet jakby spojrzeć na NZ to są lepsi atakujący Gerczix, Złoty, którzy w twoim rankingu są niżej.
Druga kwestia - CSW się rozbijało, NZ kręciło festyny i występy teatralne. Pozostawiam bez komentarza co jest bardziej lub mniej chlubne. Zapamiętuj nicki, bardzo dobrze, mój też zapamiętaj, bo nie cierpię obłudy i wybielania się jaka ty Święta jesteś i jak to każdy slocik i punkcik masz z ataku. Owszem atakowałaś, ja też, ale płakać od miesiąca o jakąs tabelkę z cyferkami to już nie jest zabawne to już jest żałosne. Powodzenia na kolejnych serwerach, na pewno będziesz top1 w atakujących z 59 miastami

ten śmieszny ranking wciąż pokazuje tak samo - mnie też to dziwi :D
myślałam, że zmieni się, bo on działa kilka dni wstecz, a jednak nie, okazuje się, że jestem najlepszym Agresorem Lapitos, dobre, nie? :D
też jestem w szoku :)
pewnie, że byli lepsi, zgodzę się z Tobą, tylko wiecie co, gdyby to było 200k pkt walki albo 300k nikt by nie reagował - ale Wy zarobiliście 2mln pkt walki i to trochę boli, ja na Don Kichotach nie byłam w stanie tego osiągnąć - nawet złoty nie był w stanie tego osiągnąć
zawsze uważałam, że nasze festyny są niczym w porównaniu do Waszych pochodów i miałam rację
trza było reagować gdy był czas ku temu - teraz to są tylko teorie co by było gdyby... i już się tego nie dowiemy :)
mam nadzieję, że spotkamy się na innych światach i zagramy jeszcze raz... przeciwko sobie :D