Sytuacja na świecie Lapitos

A kogo obchodzą te usuwane posty? Rozpłaczcie się
Tych nieusuwanych nie ma komu czytać poza paroma lajkującymi lizusami. Pamiętasz co ktoś napisał 3 dni temu?
Świat zszedł na psy
Do czego się jutro przyczepicie? Że moderator jest na zielono i dyskryminuje to innych graczy?
haha nie martw się, gdyby można było dawać łapki w dół, to przebiłbyś ich ilością wszystkie lajki na tym forum

ArtArtWawa, a czemu chciała? Ja tam u Was lubię sporo osób.
I żartowałam tylko :)

Nudno by było, jakbyście padli za szybko

A dziękuję
Niestety na mocy tych samych praw musicie mnie tolerować i nie możecie napisać na mnie nic obraźliwego i mnie wykreślić bo taki świat sami sobie zaserwowaliście
Ale macie brzydkie te awatary

Potrzebuje na jutro zew. Kto poratuje?

W nagrodę - uścisk Prezesa i dostąpienie zaszczytu publicznego znieważenia przez Pana Haszka.

"Otwarłem" swój sojusz. Każdy może dołączyć. Precz z ograniczeniami. ANARCHIA!!!

Ostatnia edycja:
Pewnie inno niebawem doda nową opcje
"Jesteś znużony zbyt długim okresem ochronnym ? Teraz masz możliwość ściągnięcia ochronki za jedynie 100 złota dodatkowo otrzymasz ekskluzywną oznakę berserkera byś mógł łatwiej rozpoznać podobnych Tobie z pośród tłumów"

Fajnym sposobem na Fo bez teamu są wspólne zakładki danych sojuszy, ale tam z czasem też jacyś "mądrzy" kasują posty czy poszczególne tematy.

No i ocenzurowali mi "zwolenników komuny i cenzury" odnośnie FO wewnątrz samej gry XDDDDDDDDDDDDDD

Weź się modzie ogarnij, zamiast kasować, co Ci się podoba. Jakoś polityka widnieje i nie rozumiem, co Ci przeszkadzało w tym poście :)

Ostatnia edycja: