Sytuacja na świecie Lapitos

Jutro zacznie się drastyczna eliminacja słabszych jednostek z centrum i tutaj zacznie się ruch.

PS Ciekawe kogo na celownik wziął najlepszy sojusz Artura wraz ze swoimi dwoma odłamami Renegaci. Czy utrzymają się na pozycji lidera , czy przestaną istnieć. Cóż za emocje

Fajnym sposobem na Fo bez teamu są wspólne zakładki danych sojuszy, ale tam z czasem też jacyś "mądrzy" kasują posty czy poszczególne tematy.

No i ocenzurowali mi "zwolenników komuny i cenzury" odnośnie FO wewnątrz samej gry XDDDDDDDDDDDDDD

Weź się modzie ogarnij, zamiast kasować, co Ci się podoba. Jakoś polityka widnieje i nie rozumiem, co Ci przeszkadzało w tym poście :)
Może poglądy

Zostawcie tych biednych moderatorow, kasuja bo moga i nic wam do tego :D Warto to docenic, ktos sledzi nasze wypociny i dba o nas, dzieki temu Panu nikt nie dowie sie kto .....[USUNIĘTE - wulgaryzm - misiek200200]

EDIT:
I to szanuje, widzicie, ledwo cos nie halo i juz ciach, plebs mojego pokroju przynajmniej nie bedzie wyzywac nikogo:D

Ja bardzo szanuję ich pracę i dziękuje, nie raz bawiłem się jako moderator w sojuszach i to trzeba naprawdę lubić ;)
Wszyscy tutaj powinni wyluzować i im trafiają się pomyłki oraz niepotrzebnie nie prowokować bo przecież nie tylko za wulgaryzmy jest cenzura i to nie ich widzi mi się a regulaminu.