Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser31047

Guest
Z drugim punktem się nie zgodzę chyba że latem :) to tak
Przynajmniej mowi prawde, nie klamie w odroznieniu od Ciebie
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31047

Guest
Mocny zarzut w stosunku do Mańka. Masz jakies dowody, argumenty, historie na poparcie tej tezy ?
Jasne ze mam, jesli osoba mi mowi ze odda miasta nie na swoich wyspach dla dobra paktu i po 2 miesiach dalej ciagniemy rozmowe o kwiatach nie ma co z taka osoba gadac.
Manfred to czlowiek, ktorego slowo nei jest nic warte w tej grze, a jak wiadomo tutaj tylko slowa maja klucz.
 

DeletedUser31047

Guest
Post skasowany.- Sapcio
Za to ty jestes slupem ktory moze wybudowac mi miasto i potem je oddac jak to zrobiles na hermonassie, ale najpierw zapraszales mnie do sojuszu mowiac jaka to masz ekipe.
No i moja ekipa zlała twoja.
Pozdrowienia z majorki
Ahoj przygodo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25484

Guest
Za to ty jestes slupem ktory moze wybudowac mi miasto i potem je oddac jak to zrobiles na hermonassie, ale najpierw zapraszales mnie do sojuszu mowiac jaka to masz ekipe.
No i moja ekipa zlała twoja.
Pozdrowienia z majorki
Ahoj przygodo
Ale on nie chciał golda za przyjęcie do Sojuszu. ;)
 

DeletedUser30713

Guest
Za to ty jestes slupem ktory moze wybudowac mi miasto i potem je oddac jak to zrobiles na hermonassie, ale najpierw zapraszales mnie do sojuszu mowiac jaka to masz ekipe.
No i moja ekipa zlała twoja.
Pozdrowienia z majorki
Ahoj przygodo
Na Hermanossie to akurat Twoje miasteczko zdobiło moją kolekcję po ok. 6 dniach od rozpoczęcia serwera;)
Śmieszne o tyle, że byłem handlarzem i skoczyłem do 2 miejsca w rankingu ogólnym. Potem nikt nie chciał ode mnie kupować surki, bo twierdzili, że ich oszukuję, że to niemozliwe, żebym handlował
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser24372

Guest
Ochronki w centrum dobiegają/dobiegły końca. Wszystkim czerwonym i zielonym miłej gry i powodzenia ;)
 

DeletedUser25516

Guest
Za to ty jestes slupem ktory moze wybudowac mi miasto i potem je oddac jak to zrobiles na hermonassie, ale najpierw zapraszales mnie do sojuszu mowiac jaka to masz ekipe.
No i moja ekipa zlała twoja.
Pozdrowienia z majorki
Ahoj przygodo
Co Ty mówisz? Ty mi miasto zabrałeś? To chyba jak przestałem grać i przestałem się logować :D
Co za pędzel niemyty idź się odetnij dla dobra ludzkości
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30713

Guest
Mówię Ci Robert, że to niemożliwe, bo jego nie było po tygodniu od rozpoczęcia serwera
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser31773

Guest
Ciekawą mnie układy na tym świecie, może to trochą za wcześnie, ale co nieco w trawie piszczy
Pomińmy błaznów forumowych
Pierwsze rozbite jajo na patelni to Tuptusie, mocno zorganizowana grupa, podeszli strategicznie do sprawy, powołali też Dezerterów, jakoby chcieli kogoś okrążyć. Pominę tajemne układy w okręgu tych niby wydażeń
Kogo chcieli okrążyć?
 

DeletedUser3480

Guest
Jasne ze mam, jesli osoba mi mowi ze odda miasta nie na swoich wyspach dla dobra paktu i po 2 miesiach dalej ciagniemy rozmowe o kwiatach nie ma co z taka osoba gadac.
Manfred to czlowiek, ktorego slowo nei jest nic warte w tej grze, a jak wiadomo tutaj tylko slowa maja klucz.
Generalnie to ja nawet nie powinienem tu Ciebie cytować. No ale ciężko jak ktoś piszę coś takiego publicznie.
po pierwsze nigdy z Tobą nic nie ustalałem. Ba nawet nie miał bym ochoty z Tobą pisać na jakiekolwiek tematy bo to żadna przyjemność.
A jeśli już coś ustalałem to na pewno nie z Tobą.
 

DeletedUser31047

Guest
Na Hermanossie to akurat Twoje miasteczko zdobiło moją kolekcję po ok. 6 dniach od rozpoczęcia serwera;)
Śmieszne o tyle, że byłem handlarzem i skoczyłem do 2 miejsca w rankingu ogólnym. Potem nikt nie chciał ode mnie kupować surki, bo twierdzili, że ich oszukuję, że to niemozliwe, żebym handlował
smiley_emoticons_sleep.gif
Co ty czlowieku gadasz, jak ja tam swoj sojusz Dzikie Wariaty mialem, mylisz sojusze i weszlismy miesiac po wystartowaniu serwera wiec no typie XD!

Generalnie to ja nawet nie powinienem tu Ciebie cytować. No ale ciężko jak ktoś piszę coś takiego publicznie.
po pierwsze nigdy z Tobą nic nie ustalałem. Ba nawet nie miał bym ochoty z Tobą pisać na jakiekolwiek tematy bo to żadna przyjemność.
A jeśli już coś ustalałem to na pewno nie z Tobą.
Ja nie musialem z toba pisac by powiedziec ze rozmowa z toba jest o kwiatkach.
Mialem dyplomate ktory mi wszystko pisal i przekazywal.
Nie chowaj brudu pod dywan.
 

DeletedUser31047

Guest
Co Ty mówisz? Ty mi miasto zabrałeś? To chyba jak przestałem grać i przestałem się logować :D
Co za pędzel niemyty idź się odetnij dla dobra ludzkości
Ja nie napisalem ze tobie podbilem, ale moja ekipa podbila tobie.
ja podbilem komus innemu od Ciebie miasto.
Buduj lepiej te miasto.
 

DeletedUser9983

Guest
Ja nie napisalem ze tobie podbilem, ale moja ekipa podbila tobie.
ja podbilem komus innemu od Ciebie miasto.
Buduj lepiej te miasto.

Nie wiem, nie znam się ale ellcomendante13 proszę odstaw to coś albo bierz połowę. Efekty ocenią i docenią wszyscy. Z drugiej strony prośba. Staraj się pisać w języku polskim tak by dla wszystkich Twoja wypowiedź była zrozumiała. To przysporzy Ci wielu fanów, a na pewno mniej hejterów...
 

DeletedUser4218

Guest
Może tak wróćmy do sytuacji na świecie zamiast dyskutować o dawnych czasach z kimś...

Tuptusie ładnie wystrzeliły w agresorach, a Regeneraci w obrońcach :)

Popatrzmy jak sytuacja się rozwinie...
 

DeletedUser31047

Guest
Nie wiem, nie znam się ale ellcomendante13 proszę odstaw to coś albo bierz połowę. Efekty ocenią i docenią wszyscy. Z drugiej strony prośba. Staraj się pisać w języku polskim tak by dla wszystkich Twoja wypowiedź była zrozumiała. To przysporzy Ci wielu fanów, a na pewno mniej hejterów...
Im cos bardziej pomieszanego to polowa ludzi sie gubi.
 

DeletedUser25516

Guest
Niektórzy się gubią jak coś ma być bardziej złożonego.

Dawaj ell buduje Ci miasto, nie masz aż tak daleko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry