Sytuacja na świecie Lapitos

Ell idź w szarość bo to Ci zawsze najlepiej wychodziło :) cały czas czekam na tą Twoją wielką ekipę z którą miałeś wbić bodajże od apolloni

Wreszcie długo wyczekiwana prawdziwa gra się zaczyna i będzie nabierać tempa, niczym komediante podczas pisania bzdur i przechwalania się na forum :D jak się bawicie? :]

Pytanie.
Black Friday, rok temu nie było mnie na żadnym serwerze.
Co będzie do kupienia?
Interesują mnie zmysły i mityki?

I driugie pytanie.
Pakiet startowy już miałem, teraz powinien wskoczyć pakiet wojownika. Jest w stanie ktoś podpowiedzieć w jakim okresie od startu? Na poprzednim serwerze nie zapisałem daty...

Tylko nie piszcie jak te miernoty: „jestem mondry, to algorytm decyduje”

Na EN dostałam info, że promocja zacznie się od 10.30 i co 3 godziny będą się pojawiać nowe przedmioty do kupienia.
Na obrazkach było złoto, zmysły, mityki, ulepszone ognie, bonusy do obrony i ataku.

Człowiek chce dobrze, a tu zawsze go wyśmieją;)
Zakomunikowałeś, że rok temu nie grałeś i zapytałeś co będzie w tym roku. Zgodnie ze swoją wiedzą odpowiedzieliśmy, co dostaliśmy na maila.
Rok temu miałam tłusty pakiet 160 procków, 160 szermierzy, + 20 do ogni i ulepszony atak wszystko x4 za całe 79,90.

Mówcie co chcecie ale czasami niszczą mnie jego teksty :p
Lizus;)

Manius, pierdoło stara, pytałem o to co było do kupienia rok temu.

Wódka, Viki, ikonki też potrafię obejrzeć. @ też czytam... Ludzie.... litości...

Liczyłem na konkretną odpowiedź typu:
Rok temu było do kupienia to i to. Haszek, jesteś piękny i bogaty to sobie kupisz.

Tak trudno?
No dobra nie zrozumieliśmy się.

Haszek jesteś stary i brzydki i całe dzieciństwo się z ciebie kumple nabijali.

Ale na grepo możesz sobie podnieść morale w piątek. Tam będą takie dodatki jak mityki, ognie, biremy, lądu defa i ofa, no i co ważne zmysły - aby świat się szybko kończył i startował następny bo największy zysk jest na początku świata

Jaśnie bogaty Panie Kaszku,
jesteś naprawdę dobry w eko - podziwiam. Wiele trudu, pracy i wysiłku musiała Cię kosztować tak szybka rozbudowa.

Jednakże przed potęgą wojownika Mamuta, musisz paść na kolana.
Nie da się tego ukryć...

Z zaświatów, Twój pracodawca,
Hugh Hefner

Bruce Lee., bardzo dobrze sobie radzisz na świecie Lapitos.
Gratulacje!
A dziękuję
Niestety zostałem pokonany przez wrogie kapitalistyczne imperium, a moje komunistyczne wojska musiały ulec. Kapitalizm to rzecz zła.
Nie oznacza to że nie obserwuję sytuacji i że się poddałem
Wracając do posta wyżej ciekawi mnie ile osób musiało świadomie rozbić swoje wojo aby utrzeć nosa tej "kapitalistycznej ś"?

haha no tak, początek gry. Mamut wpada na świat i cały sojuszu rozbija o niego wojsko by dopiec haszkowi ;)

nieźle podoba mi sie ten pomysł. Pozwól że wdrożę to na następny świat ;)