Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser15806

Guest
I chce Pan powiedzieć że z jednego, biednego miasteczka zdobył Pan ponad 30 tysięcy punktów walki z ataku w dzień bez świadomie działających osób trzecich? Proszę Pana, nie wiem czym kierowały się osoby które Panu pomagały, na dzień dzisiejszy uznaję że dla upokorzenia kapitalistycznej "ś".
Pozwole sobie do tego wrocic. Wszystko jest kwestia podejscia do gry i zaangazowania. To ze majac zlote zmysly Maniek mogl sie zblizyc do takiego rezultatu to jedno, a drugie to , ze jesli nawet sojusz mu troche pomogl to raczej trzeba docenic bo to dobrze swiadczy o wlasnie o zaangazowaniu i poswieceniu dla dobra sojuszu. Maniek dzieki temu podbije wiecej wioch i odda je innym. Podziwiac trzeba a nie komentowac z zawiscia ( pozwole to sobie napisac ) cymbale : )))
 

DeletedUser25484

Guest
Ile trzeba zapłacić, aby kupić sobie 1 miejsce Inno? Jak już wojsko dajecie, pakiety startowe, mieszkańców, wydajnych, wzmocnienia, może od razu powiedzcie ile trzeba wydać na 1 miejsce?
 

DeletedUser3480

Guest
Gmart wiadomo że nie zrobiłem tego wyniku normalnie bez wspomagaczy.

Ale mogę napisać co niektórym jak to się robi:
dostałem od inno złote zmysły + szybszą rekrutacje i tańszą o polowe i jakieś tam mniejsze bajery z surką związaną.
odpowiedni to odpaliłem i się udało i trwało to dłużej niż powinno.
No ale nawet jak jest szybsza rekrutacja i połowe tańsza to jednak coś to kosztuje. klikałem co 10 minut aż wyciągałem przez kilka dni całą surkę z wiosek rolniczych a mam je na maxa.
dodatkowo kilka razy kupiłem surke (max 400g na to wydałem)
dodatkowy skróciłem kilka razy rekrutacje (nie pamiętam ile wydałem)

no i efekt jest. W sumie dla mnie to nie ważne są te punkty i sloty. Bardziej mi zależało by pomóc sojusznikom przejąc wioski na starcie co myślę w jakimś stopniu się udało.

Ale na pewno nie rozbijali o mnie jakiegoś wojska - bo przecież miał bym pkt w obronie a jedyne jakie mam to z obrony (misje wyspowe) i jakiś tam mizerne ataki przeciwnika. Teraz było by to po prostu niedorzeczne.
 

DeletedUser15806

Guest
Wiadomo. Mnie raczej chodzilo o to, ze nawet jesliby sojusz podstawial Ci wojo do rozwalenia to na tym etapie nie ma w tym nic zlego, zwlaszcza jesli chodzi o gracza ktory podbite wiochy przekazuje dalej. Na pozniejszym etapie to juz jest dla mnie nieco sztuczne, z reguly dla rankingu. Teraz tylko podziwiac poswiecenie.
 
swoją zagrywką pan manfred, prawie ikona tej gry, być może stracił szacunek iluś tam graczy, mój na pewno, nigdy nie kojarzyłem go z pojęciem złotnika, nie znam go, zamieniłem raptem kilka zdań na privie na miesięcznym międzynarodowym specjalu bez możliwości kupna złota latem 2017
"dostałem od inno" - powinno być kupiłem
"
klikałem co 10 minut" - wtedy była do klikania tylko jedna wyspa, następne zostały dopiero przejęte w dniu kiedy padło owe 30k pw w ataku
"Ale na pewno nie rozbijali o mnie jakiegoś wojska - bo przecież miał bym pkt w obronie" - oczywiście, że nie rozbijali, ale podstawiali do rozbicia, najszybciej produkują się kolony do rozbicia
oczywiście było opuszczenie sojuszu coby pw były za 100% a nie za 20%

 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24372

Guest
A sojusz ocenzurowani dziś dowiedział się nowej rzeczy na świecie, mamy minusową liczbę odpowiedzi w temacie. Ciekawe o co tam chodzi
smiley_emoticons_confusednew.gif
o dziedzine czy równanie kwadratowe x=2 v x= -2 ? ;)
 

Załączniki

  • 222.jpg
    222.jpg
    59,5 KB · Wyświetlenia: 45

DeletedUser3480

Guest
swoją zagrywką pan manfred, prawie ikona tej gry, być może stracił szacunek iluś tam graczy, mój na pewno, nigdy nie kojarzyłem go z pojęciem złotnika, nie znam go, zamieniłem raptem kilka zdań na privie na miesięcznym międzynarodowym specjalu bez możliwości kupna złota latem 2017
"dostałem od inno" - powinno być kupiłem
"
klikałem co 10 minut" - wtedy była do klikania tylko jedna wyspa, następne zostały dopiero przejęte w dniu kiedy padło owe 30k pw w ataku
"Ale na pewno nie rozbijali o mnie jakiegoś wojska - bo przecież miał bym pkt w obronie" - oczywiście, że nie rozbijali, ale podstawiali do rozbicia, najszybciej produkują się kolony do rozbicia
oczywiście było opuszczenie sojuszu coby pw były za 100% a nie za 20%

A Ty nadal swoje! nie można tego kupić kolego. Mogę stracić u ciebie szacunek. Nawet mi na tym nie zależy.

Ale ów specjały nie można było kupić a przynajmniej do tej pory (choć teraz też złotych zmysłów nie ma). Dostaje się je na rocznice założenia konta przy długim stażu na grepolis.

Kilkałem co 10 minut - co to za różnica czy była jedna wioska czy 10. Liczy się sam fakt siedzenia i wydobycia wszystkich surowców jakie są. Czyli z każdej wioski a jest ich 6 po 10k każdego surowca. Matematykiem nie trzeba być by wyliczyć że to 60k każdego surowca

a co do rozbijania wojska. No cóż byłem tylko raz na jedną noc w sojuszu z Haszkiem tak dla jaj. I jest taka strona gdzie pokazuje jakie punkty zdobył w ataku i obronie w danej godzinie. Zobacz sobie czy w tym czasie zdobyłem jakieś punkty w ataku i ile.
 

DeletedUser30531

Guest
Niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy nie rozbił na sobie wojska (swojego lub sojusznika)
rotfl.gif
Tylko teraz łatwiej to zweryfikować, bo trzeba wyjść z sojuszu, żeby pw się zgadzało. Ale zawsze znajdą się zazdrośni hipokryci.
 
60k surowca to maks z jednej wyspy, ale to zaledwie mniej niż 300 jednostek licząc po 200 surki za osoboludzika, mając jedną wyspę w dniu 20 listopada te 300 jednostek miało decydujące znaczenie przy zrobieniu 14k pw w dniu 21 listopada, a te 5 wysp z całodobowego klikania w dniu 21 listpada ( 1500 wyklikanych jednostek ) miało decydujące znaczenie w zdobyciu 20k pw w dniu następnym

można było zignorować pierwszy czyjś tam wpis na ten temat i niech se każdy myśli co che, ale wolisz robić błazenadę, brnąć dalej i pisać:
"dodatkowo kilka razy kupiłem surke, dodatkowy skróciłem kilka razy rekrutacje"
 

DeletedUser30531

Guest
W Tuptusiach masz ~120 osób, niech każdy rzuci 1000 surki ZA DARMO, jak sojusznik sojusznikowi, to daje Ci ponad 100k surki.
 

DeletedUser31773

Guest
Zgadzam się z Panem gretsky, robicie zasłonę dymną. W pierwszym mieście trzeba było jeszcze zbadać podbój, wybudować full gospodarstwo, naprodukować armi itp. A to wygląda na zwykłą ustawkę, nie jest to zabronione, nikomu tego nie szkoda, tylko nie wciskajcie ludziom kitu
 

DeletedUser11944

Guest
Gretsky, 60k kazdego surowca czyli 3 razy tyle co napisales. Do tego nikt nie wspomnial o lupach, a jesli byl obuch (koniki i nietoperki) to byly naprawde duze. Do tego upolowane jednostki offowe, zmysly x 4, bonusy - akcelatory i spokojnie to jest do zrobienia przy wydatku kilku setek brylek i bez pomocy soja.
 

DeletedUser29075

Guest
Jak ja kocham tych zjedzonych przez komunę starych Januszy przed monitorami, co to jak im się kartki nie da z przydziałem to sami tyłka po nic nie ruszą, a jak sąsiad ma to złodziej i oszust. Weźcie wy się już zwijajcie stąd, bo wasze czasy już prawie przeminęły.

Jeszcze mi tylko szkoda trochę, że muszę na emeryturę takich robić. :)
 

DeletedUser31773

Guest
Mam mocne obawy że jesteś bezrobotny bądź jeszcze się uczysz, a jeżeli się uczysz to na razie Ty jesteś winien państwu ze 100000 tyś złotych + opieka medyczna. Najpierw odrób to, a później rób na moją emeryturę
 

DeletedUser23278

Guest
Maniek po co sie tłumaczysz, kto Cie zna wie jak grasz, ludzie którzy nie mają własnego zycia zawsze będą sie interesowali innymi :) zobacz takiego gretskiego, nigdy nic nie osiągnął zawsze dostaje baty od wszystkich wiec co mu pozostało, zawsze lepiej umniejszac innym niz przyznac sie do tego ze jest sie słabym
 

DeletedUser31047

Guest
Maniek po co sie tłumaczysz, kto Cie zna wie jak grasz, ludzie którzy nie mają własnego zycia zawsze będą sie interesowali innymi :) zobacz takiego gretskiego, nigdy nic nie osiągnął zawsze dostaje baty od wszystkich wiec co mu pozostało, zawsze lepiej umniejszac innym niz przyznac sie do tego ze jest sie słabym
Mam tak klate dowalona ze koszulka lamie sie w barach.
 
Gretsky, 60k kazdego surowca czyli 3 razy tyle co napisales. Do tego nikt nie wspomnial o lupach, a jesli byl obuch (koniki i nietoperki) to byly naprawde duze. Do tego upolowane jednostki offowe, zmysly x 4, bonusy - akcelatory i spokojnie to jest do zrobienia przy wydatku kilku setek brylek i bez pomocy soja.
faktycznie machnąłem się z tą ilością surki na dobę, mój błąd, można przecież siedzieć 15 godzin na dobę i klikać co 10 minut, będzie 3 razy więcej niż oszacowałem, zamiast 300 jednostek z jednej wyspy zrobi się 900 i można spoko 14k pw w ataku zrobić xd zwłaszcza logując się całym sojuszem na kilku sąsiadujących ze sobą wyspach
ale już na temat farmienia jak piszesz obuchem czy nietoperkami jak piszesz to lipa - świat wystartował 14.11, ochrona 6 dni, a już 20.11 wchodzą te ogromne pw
ten świat pełen jest dobrych graczy, cała śmietanka nowego podboju tu siedzi, w tym wielu tzw złotników, a tu nagle gracz również dobry, 3 dni po ochronce, wyprzedza w pw innych 4-krotnie pisząc że wydał 400 złota
jeżeli jak piszesz
"spokojnie to jest do zrobienia przy wydatku kilku setek brylek i bez pomocy soja"
to dlaczego inni tego nie zrobili?
sami debile ?
 

DeletedUser31047

Guest
faktycznie machnąłem się z tą ilością surki na dobę, mój błąd, można przecież siedzieć 15 godzin na dobę i klikać co 10 minut, będzie 3 razy więcej niż oszacowałem, zamiast 300 jednostek z jednej wyspy zrobi się 900 i można spoko 14k pw w ataku zrobić xd zwłaszcza logując się całym sojuszem na kilku sąsiadujących ze sobą wyspach
ale już na temat farmienia jak piszesz obuchem czy nietoperkami jak piszesz to lipa - świat wystartował 14.11, ochrona 6 dni, a już 20.11 wchodzą te ogromne pw
ten świat pełen jest dobrych graczy, cała śmietanka nowego podboju tu siedzi, w tym wielu tzw złotników, a tu nagle gracz również dobry, 3 dni po ochronce, wyprzedza w pw innych 4-krotnie pisząc że wydał 400 złota
jeżeli jak piszesz
"spokojnie to jest do zrobienia przy wydatku kilku setek brylek i bez pomocy soja"
to dlaczego inni tego nie zrobili?
sami debile ?
Nie daj sie wkrecac w ich rozmowe XD
Przeciez wiesz ile powinno byc, a jak jest.
 

DeletedUser11944

Guest
faktycznie machnąłem się z tą ilością surki na dobę, mój błąd, można przecież siedzieć 15 godzin na dobę i klikać co 10 minut, będzie 3 razy więcej niż oszacowałem, zamiast 300 jednostek z jednej wyspy zrobi się 900 i można spoko 14k pw w ataku zrobić xd zwłaszcza logując się całym sojuszem na kilku sąsiadujących ze sobą wyspach
ale już na temat farmienia jak piszesz obuchem czy nietoperkami jak piszesz to lipa - świat wystartował 14.11, ochrona 6 dni, a już 20.11 wchodzą te ogromne pw
ten świat pełen jest dobrych graczy, cała śmietanka nowego podboju tu siedzi, w tym wielu tzw złotników, a tu nagle gracz również dobry, 3 dni po ochronce, wyprzedza w pw innych 4-krotnie pisząc że wydał 400 złota
jeżeli jak piszesz
"spokojnie to jest do zrobienia przy wydatku kilku setek brylek i bez pomocy soja"
to dlaczego inni tego nie zrobili?
sami debile ?
Nie wiem jaka Manfred ma okolice, ale zakladam, ze jakis nieogarow czy nieaktywnych w okolicy mial. Mogl nie trafiac na milicje, a nawet jak byla to niezbyt liczna. Na jakims poprzednim swiecie, gdzie na wstepie poswiecalem caly dzien na gre, w momencie jak sasiadom spadala ochronka jednym offem zrobilem ponad 5k pw bez zadnych zmyslow przy ratio 4:1, dlatego uwazam, ze spokojnie to bylo do zrobienia. Wojo porusza sie tutaj z przyzwoita predkoscia 3, mogl wiec wykonac sporo atakow. Daty, ktore wskazujesz swiadcza o tym, ze bylo to zaraz po ochronce. Dlaczego inni tego nie zrobili? Moze z sojusz mu na to pozwolil i odstapil lokacje, skoro mial odpalone zmysly? Moze inni nie mieli tyle czasu co on? Przeciez to glownie poswiecony czas robi wynik (no i zmysly, ktore caly czas lekcewazysz).
 
Do góry