Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser29075

Guest
King bruce lee karate mistrz, słuchaj towarzyszu. Mało ci do tego co robię, ważne, że robię. Ty robiłeś jak ci kazali, gdzie ci kazali i na kogo ci kazali. Lepiej teczek szukaj bo ty to mi na takiego pana z białą pałeczką u boku pasujesz, który z braku laku musiał zadowolić się takim marnym losem a tutaj w podświadomy sposób żal wylewa. Ale spokojnie, jestem tu by cię wysłuchać - może się wygadać, ja na ciebie nie doniosę. :) W końcu nie każdy jest znanym elektrykiem z twojej epoki kiedy to miód w korytach rzek płynął.
smiley_emoticons_biggrin.gif


A to ile jestem komu winien to też mnie średnio interesuje
smiley_emoticons_lol.gif
Będę chciał to sobie za granicę wyjadę bo mam jakieś perspektywy zamiast siedzieć i kartki liczyć. Napisałbym ci jeszcze o kilku wartościach stanowiących podstawę naszej kultury, ale do czerwonego zapewne takie argumenty nie dotrą, jakbym ci Lenina zacytował to piałbyś z zachwytu, co? :D
 

DeletedUser29075

Guest
A co do tematu dyskusji - Maniek, na twoim miejscu to byłbym dumny jak cholera, zobacz ilu ludzi się tobą przejmuje. No nic tylko pogratulować sławy i popularności :D

A wszystkim innym - jakby wam się tak grać chciało jak gadać to podejrzewam, że musiałbym trochę więcej deffa klepać :p
 

DeletedUser11944

Guest
Ja akurat sie nie przejmuje Manfredem, tylko tym czy cala sytuacja jest wykonalna czy nie. A, ze jestem przekonany, ze jest wykonalna to sie troche spieram. Nawiasem mowiac widzialem lepsze wyniki na wczesniejszych swiatach, ale ze byly robione bez zmyslow to moze tak spektakularnie nie wygladaly i nie bylo o to afery.
 

DeletedUser13253

Guest
Odnoszę nieodparte wrażenie, graniczące z pewnością, iż jest kilka osób które bardziej przejmują się niż ja, że Pan Haszek nie jest w top of the top już od samego początku.

Cierpliwości ciemny ludzie... Pan nadchodzi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17617

Guest
Zorro byl meksykanskim nacjonalista o ile mnie pamiec nie myli, ale sam tez byl raczej sniadawy.
 

DeletedUser4218

Guest
Ja akurat sie nie przejmuje Manfredem, tylko tym czy cala sytuacja jest wykonalna czy nie. A, ze jestem przekonany, ze jest wykonalna to sie troche spieram. Nawiasem mowiac widzialem lepsze wyniki na wczesniejszych swiatach, ale ze byly robione bez zmyslow to moze tak spektakularnie nie wygladaly i nie bylo o to afery.
Pewnie, że jest wykonalne... ale jest małe ale.
Wolny świat, chwila po ochronce. Między Tuptusiami za dużo tych miast różnych nie ma...
U siebie na wyspie i na wyspach bliskich mało do farmienia, a i cały sojusz rusza, bo też chce punkty złapać.
I tu muszę przyznać, że Manfred miał super farta, że trafiał najlepiej wypasione w wojsko miasta
do sfarmienia w takim razie. Normalnie super fart...

Obalcie teorię rozbijania woja przygotowanego przez ludzi z poza sojuszu, bo Manfred to mój idol od lat i teraz co?
Takie rozczarowanie by było?
smiley_emoticons_neutral_new.gif
smiley_emoticons_confusednew.gif


Rozczarowanie.jpg
 

DeletedUser3480

Guest
60k surowca to maks z jednej wyspy, ale to zaledwie mniej niż 300 jednostek licząc po 200 surki za osoboludzika, mając jedną wyspę w dniu 20 listopada te 300 jednostek miało decydujące znaczenie przy zrobieniu 14k pw w dniu 21 listopada, a te 5 wysp z całodobowego klikania w dniu 21 listpada ( 1500 wyklikanych jednostek ) miało decydujące znaczenie w zdobyciu 20k pw w dniu następnym

można było zignorować pierwszy czyjś tam wpis na ten temat i niech se każdy myśli co che, ale wolisz robić błazenadę, brnąć dalej i pisać:
"dodatkowo kilka razy kupiłem surke, dodatkowy skróciłem kilka razy rekrutacje"
I co już sobie wyliczyłeś?:)
A błazenadę robisz Ty takimi wpisami.

Nic tu nie ukryłem i nic nie skłamałem. Choć nawet nie muszę się tu tłumaczyć :) Ba mało tego nic nie zrobiłem nadzwyczajnego. Haszek zdobył dużo więcej punktów niż ja. Tylko tyle że nie miał odpalonych złotych zmysłów i nie policzyło razy 4.
Napisałem ci dokładną instrukcje jak to zrobić a wiec jak będziesz chciał kiedyś zaistnieć w świecie a nie błazenowac na forum to zapisz sobie w notatniku i próbuj :)
 

DeletedUser31773

Guest
Będę chciał to sobie za granicę wyjadę bo mam jakieś perspektywy zamiast siedzieć i kartki liczyć.
Rzeczywiście mocna perspektywa
A możesz zdradzić co tam zamierzasz robić? Zmywać talerze, zbierać śmieci czy w waciaku na budowie? Bo z tego co widzę to non stop widać Cie na tym forum czyli i grze, ale pewnie wszystkie drzwi stoją otworem, a ja się mylę
Tak się składa że ten piękny kraj, nasz kraj nie jest jeszcze skazony liberalną polityką i to do nas niedługo zaczną ludzie emigrować, ci normalni ludzie. Dla ludzi Twojego pokroju zawsze jest jeszcze Amsterdam, żebyście nie musieli się patrzeć na rodowitych Polaków którzy tutaj zostaną aż do śmierci
Sytuacja na świecie wygląda tak że Tuptusie zdominowały centrum i wygląda na to że nic ich nie zatrzyma. Za mocną ekipą weszli na serwer
 

DeletedUser17617

Guest
Odnosnie dyskusji o punktach, zarobic na poczwornych zmyslach 30k punktow w dwa dni, posiadajac pelnego offa to rzecz prosta.
Raczej dziwnie by wygladalo, gdyby ktos takie zmysly odpalil i takich punktow nie zarobil.
 

DeletedUser3480

Guest
Odnosnie dyskusji o punktach, zarobic na poczwornych zmyslach 30k punktow w dwa dni, posiadajac pelnego offa to rzecz prosta.
Raczej dziwnie by wygladalo, gdyby ktos takie zmysly odpalil i takich punktow nie zarobil.

No tak Ty to wiesz ja to wiem i pewnie jeszcze kilka osób.

A swoją drogą kilka osób mnie męczy czy nie polecieć na globala max 10 osób pobawić się

piszesz się? krótko a intensywnie.

Listę zapisuje jak by co to pisz.
Oczywiście na normalną szybkość.
 

DeletedUser17617

Guest
Wlasnie zaczynamy na francuskim serwerze bez morale.
Z podobnym nastawieniem, ale dwa swiaty to za duzo.:)
 

DeletedUser11944

Guest
Pewnie, że jest wykonalne... ale jest małe ale.
Wolny świat, chwila po ochronce. Między Tuptusiami za dużo tych miast różnych nie ma...
U siebie na wyspie i na wyspach bliskich mało do farmienia, a i cały sojusz rusza, bo też chce punkty złapać.
I tu muszę przyznać, że Manfred miał super farta, że trafiał najlepiej wypasione w wojsko miasta
do sfarmienia w takim razie. Normalnie super fart...

Obalcie teorię rozbijania woja przygotowanego przez ludzi z poza sojuszu, bo Manfred to mój idol od lat i teraz co?
Takie rozczarowanie by było?
smiley_emoticons_neutral_new.gif
smiley_emoticons_confusednew.gif


View attachment 8805
Cecylia, to jest 9k normalnych pw w dwa dni. Przy pelnej i uzupelnianej pozniej zagrodzie. Ty serio to piszesz?
 

DeletedUser17617

Guest
Ale bez bonusu to Andrzej nie pogra, bo wazne zeby sie wysypial, Weronika tez musi pospac, ja moze najmniej, ale szczerze mowiac odzwyczailem sie troche od grania. Tam mamy piec osob, glupio sie teraz wycofywac.
 

DeletedUser15806

Guest
No tak Ty to wiesz ja to wiem i pewnie jeszcze kilka osób.

A swoją drogą kilka osób mnie męczy czy nie polecieć na globala max 10 osób pobawić się

piszesz się? krótko a intensywnie.

Listę zapisuje jak by co to pisz.
Oczywiście na normalną szybkość.
To jest ten nowy. Wolny jest. To ten Sandbox na ktory Was zapraszalem jest lepszy. Ma 3/3/3

  • Game speed: 2
  • Unit speed: 1
  • Trade speed: 2
  • Beginners protection: 7 Days
  • Alliance limit: 60
  • Conquer system: Revolt
  • City Foundation Time: 12 Hours
  • Morale: Active
  • Endgame: None
 

DeletedUser4218

Guest
Cecylia, to jest 9k normalnych pw w dwa dni. Przy pelnej i uzupelnianej pozniej zagrodzie. Ty serio to piszesz?

No przecież nie neguję, że tego się nie da zrobić.
Chodzi mi o to, że tam nie było na kim tych punktów nabić.
Zobacz ile punktów zdobyła reszta osób w sojuszu - masz zrzut z czołówki.
Myślisz, że nie chcieli punktów zarobić?

Powiedz mi, że Krzysiek odpuścił sobie farmienie,
by Manfred mógł farmić, bo miał zmysły odpalone.
On i reszta czołówki...
 
Do góry