Sytuacja na świecie Lapitos

Proszę się do mnie zwracać z szacunkiem, należę do Polskiego Dumnego Narodu i nie pozwolę sobie aby jacyś emigranci którzy uciekną w popłochu z naszego dumnego kraju w razie jakiegokolwiek zagrożenia, zwracali się do mnie w ten sposób
Chciałbym zobaczyć jak jednodniowy patriota walczy w pierwszym szeregu, bo takie atakowanie innych jest tchórzostwem. Nie masz pojęcia o patriotyzmie, bawią mnie pseudopatrioci XXI wieku, którzy nie maja pojęcia o wojnie, a jedyne na czym się wychowali to propaganda narodowa, żeby nie rzecz narodowo-socjalistyczna. Cóż kozak w necie, kapeć w świecie :)
 

DeletedUser31773

Guest
Mimo leciwego wieku i trochę odmiennych poglądów, posiadam większą wartość obronną dla tego kraju niż Ci się towarzyszu weteran2 wydaje. Kolorowe kredki na asfalcie zostawiam innym. Za komuny inaczej broniło się kraju
 

DeletedUser29075

Guest
Ale którego? Bo ty to chyba ZSRR broniłeś.
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif


A tuptusie tupią i tupać będą, chyba, że przestaną, to nie będą, bo nie można tupać jak się nie tupie. A żeby tupać trzeba tupać.
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Toć ja słowa o patriotyzmie nie napisałem. :p
Jedynie wyśmiewam człowieka, który nie dostrzegł faktu, że świat poszedł do przodu a on dalej siedzi na kanapie przed rubinem. :)
 

DeletedUser31856

Guest
Lepiej opowiadajcie jak sytuacja na świecie bo ludzie są ciekawi :p
 
-CIOS- poproszono mnie żebym się poprawił i ładnie odpowiedział, starając się podnieść poziom dyskusji w temacie, w którym 90% to typowy "trash talk", a 10% tzw. dyskusja merytoryczna....gdzie te czasy gdzie z przyjemnością czytało się posty na forum?? Także do sedna, serwer zapowiada się naprawdę ciekawie, dawno nie było tak mocno obsadzonego świata z nowym systemem (ostatni który mi przychodzi do głowy to Edessa). Jestem bardzo mile zaskoczony, kilka stałych ekip i sporo rozpoznawalnych graczy skusiło się na grę, mimo marnych ustawień. Sytuacja na serwerze dopiero się klaruje, kilka dni temu ochronki się pokończyły, poważne walki dopiero przed nami
smiley_emoticons_nicken.gif
. W tej chwili każdy sojusz troszczy się o jak najszybsze zagospodarowanie wolnych slotów i zagęszczenie własnego terenu. Obecnie podbicie miasta z 3k "eco" jest duży, sukcesem
smiley_emoticons_lol.gif
, tylko co teraz z takiego miasta, skoro następny tydzień, albo i więcej trzeba poświęcić na doprowadzenie do stanu używalności. Znacznie więcej dzieje się w dyplomacji, tutaj najaktywniejsze są sojusze NieZaśniesz&NiePośpisz&KohortaSłowian (na teraz zdecydowany faworyt na wygranie świata), pozostałe sojusze też coś działają, ale nie mam wiedzy kto z kim i przeciwko komu. Jeśli chodzi o sojusz, w którym gram, to sobie powolutku tuptamy
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Zachęcam graczy z innych sojuszu do napisanie kilku słów, jak widzą ten serwer. Może uda nam się podnieść poziom dyskusji...
 

DeletedUser31856

Guest
Wiesz, to iż jestem dyplomatą to nie wszystko :D Przecież nie chodzi mi tylko o same pakty by rozkręcić forum. Jest przecież wiele innych tematów które można poruszyć. Chodzi mi o jakieś ciekawe informacje które mogą wyjść poza sojusz na forum publiczne! Lub ciekawe potyczki które już nastąpiły. Aby rozkręcić temat nie potrzeba wiele a tematów jest XXX. Ja swoje wiem ale chcę popisać o jakichś tematach z innymi graczami w celu przyjemnego spędzania czasu. Teraz jest tylko zawiść, wielkie tajemnice zamiast normalnego pisania o wszystkim i o niczym. Miałem na celu tym pytaniem zmienić temat no chyba, że mogłem odwieczną rozmowę rozpocząć: "złoto to wszystko", "gra upada" Tak czy inaczej czy to było przymuszane czy nie.. Dzięki za odpowiedz :p :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mimo leciwego wieku i trochę odmiennych poglądów, posiadam większą wartość obronną dla tego kraju niż Ci się towarzyszu weteran2 wydaje. Kolorowe kredki na asfalcie zostawiam innym. Za komuny inaczej broniło się kraju
Spadaj mi z tym towarzyszem, tfuu, brzydzę się tym słowem, które jest używane nie przez patriotów, ale przez Aparaty Bezpieczeństwa Komuny. Nie muszę wiedzieć czy byłeś w komórce Bezpieczeństwa, czy nie byłeś lub tylko zostałeś TW. Moja rodzina doznała wojny(wieczny strach, ucieczki przed Nazistami i prawdopodobnym przybyciem UPA), ale na szczęście skończyło się w kilku przypadkach na wysyłce i próbie wysyłki do pracy w III Rzeszy, i wyzwoleniem przez USA. Piszesz o pochwale komuny, więc nie masz pojęcia o patriotyzmie i swoje wyobrażenia możesz schować do kieszeni. proszę nie pisz tych bzdur, skoro nie wiesz, o czym piszesz. Komuna zniszczyła ludzi, którzy walczyli za nasz kraj, więc nie prowokuj ludzi na FO, którzy nie muszą mieć "leciwego wieku", aby mieć świadomość tego, czym jest zagrożenie kraju, a komuna i ta obrona kraju, jest niczym w porównaniu do prawdziwej wojny :)

Ps. Z tą swoją pozorną wartością obronną nie wychylałbym się na Twoim miejscu, bo w przypadku zagrożenia kraju i po konflikcie to ja jestem na celowniku agresora a nie Ty, mogę wyjechać i wrócić do kraju, a i tak będę bardziej znaczący. Także mało wiesz o zagrożeniach i sytuacji przed oraz po wojnie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31057

Guest
Jedziesz sobie w pociągu i chcesz zabić czas nadrabiajac forum gry, a tu jacys ludzie toczą spory o ustrój polityczny i licytują się kto jest więcej warty dla Polski :D jak będę chciał takiej rozrywki to obrady sejmu pooglądam :confused:

Cios dobry pomysł dał, ale Ci dalej swoje :D z mojej perspektywy póki co świat spokojny :) każdy sprząta u siebie i buduje mozolnie. Ile tu trzeba czekać na poziom gospodarstwa to zalamka...
 

DeletedUser3480

Guest
Ja napiszę jak widzę świat z perspektywy tym razem obserwatora.
świat z przepychem. Dużo wcześniej układanie się wielu szefów.
No i wkońcu wystartował. Na tą chwile jeden silny sojusz z bardzo silną władza i super graczami. Będę wam kibicował choc pewnie będziecie walczyć z innymi moimi znajomymi.
Jeden sojusz gdzie ambicje szefa chyba go ciut przerastają dodatkowo w fatalnym miejscu. Szkoda bo też znam tam sporo graczy.
No i mój rodzynek - sojusz którym zarządza nie do końca chyba normalny gracz aż się dziwie że tego nie widzą. Jak obserwuje jego dyplomacje to śmiac mi się chce.
Zostaje jeszcze sojusz w którym obecnie jestem. Pozycja w miare ale czy udźwigną ten ciężar tego nie wiem. Nie ich prędkośc.

Kilka mniej znanych sojuszy które się ciekawie zapowiadają - na razie cieżko o nich coś napisac.
 

DeletedUser9983

Guest
CK Dezerterzy są w fatalnym miejscu - Maniek stwierdził, że ich Szeryfa ambicję przerastają..

Ja tam myślę, że w fatalnym położeniu są ich wrogowie..
 

DeletedUser3480

Guest
Chwilowy ja tam nie chciałem CK obrazić.
Trochę beznadziejny start. Wiedzieli że ich główny przeciwnik wystartuje później to czekali nie wiadomo na co. Zamiast ruszyć od razu i mieć choc kilkudniową przewagę a co najważniejsze położenie z dala od przeciwnika. A jak już chcieli później to mogli ale dopiero po śpochach. Wylukali by gdzie się meldują i zameldowali by się w innym miejscu.
dodatkowo dyplomacja. Choć w zasadzie to nie moja sprawa. Ale jest takie ciekawe stwierdzenie - wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Dodał bym tu jeszcze przyjaciel mojego wroga jest moim wrogiem.
 
Do góry