Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser29986

Guest
A to polityka z innych światów zostaje przenoszona na ten? Ale nuda.
 

DeletedUser31856

Guest
Nudą nie wieje Panie Zefir bo nie znamy się bym mówił inaczej. Ale uwierz mi na słowo, że nudy nie ma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
W dalszym ciągu twierdzę , że pecha mieli wrogowie Dezerterów niż oni sami...
 

DeletedUser24372

Guest
Wiele, złotnicy mają większą przewagę np, no i wojo się za długo buduje.

Ps - to ze Kasyniarze złocą nie znaczy że każdy ;)
 

DeletedUser24372

Guest
Na 101 %. Znów będziesz brązowych o pomoc prosił jak na Katanii ?
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Na 101 %. Znów będziesz brązowych o pomoc prosił jak na Katanii ?
smiley_emoticons_hust.gif

Uczono mnie żeby nie wypowiadać się na tematy o których pojęcia żadnego nie mam. Rozumiem, że mentor inny, ale kłamstwa nigdy nie zrozumiem.. Po co łgarz ??
Jestem za prawdą więc proszę opisz jak to wyglądało ma Katanii. Proszę.
 

DeletedUser24372

Guest
Owy Gracz chwilowynoobek dostał kolona od mdg (sojusz Turka)
W momencie kiedy jeszcze między knajpa morderców a turkami była wojna a Ty grałeś w jednoosobowym sojuszu i dostałeś kolona napisałeś pięknego priva na pewno do mnie (czy do kogoś jeszcze nie pamiętam z ruchomym raportem ;)
Byliśmy dla Ciebie brązowy wtedy. Tyle że Twoja wiocha miała trafić do promila więc i ataki się na okupke znalazły :)

A może wyrazasz zgodę na znalezienie priv i wklejenia go tutaj? ^^
 

DeletedUser31057

Guest
Wybacz szefie, ale zgadzam się z powyższą uwagą :D
Aczkolwiek z drugiej strony, wielu graczy zna się od jakiegoś czasu, niektórzy od wielu dobrych lat. A wiadomo chyba, że ciężko patrzeć na kogoś jakby się go pierwszy raz widziało, gdy kojarzysz go z przeszłości i nie masz dobrego zdania o jego poprzednich zachowaniach. To taka luźna uwaga, do nikogo personalnie. Aczkolwiek do wielu z Nas się to odnosi i chyba nic w tym dziwnego. Kto się nie zgadza niech pierwszy wyśle procarza z kamieniem :p
 

DeletedUser31856

Guest
Ciekawie się klaruje sytuacja na świecie, ciekawie :p Teraz czekać na ten pociąg wojen.
 

DeletedUser31057

Guest
sądząc po dotychczas wbitym pw przez sojusze z topki, póki co nie ma wojen, a jedynie są rozbieranki :p aczkolwiek z drugiej strony, jak na prędkość x2, to Tuptusie póki co ładnie tuptają :D
 

DeletedUser3480

Guest
Tu sie nie jezdzi pociagiem, tu sie tupta :D

tuptamy z nudów.

Prędkość idealna na golda.
Zawsze myślałem że inno dużo zarabia na szybkich światach. O nie na wolnych jeszcze więcej ;)
po co czekać tyle dni na ofa jak można mieć za chwile
 

DeletedUser9983

Guest
Owy Gracz chwilowynoobek dostał kolona od mdg (sojusz Turka)
W momencie kiedy jeszcze między knajpa morderców a turkami była wojna a Ty grałeś w jednoosobowym sojuszu i dostałeś kolona napisałeś pięknego priva na pewno do mnie (czy do kogoś jeszcze nie pamiętam z ruchomym raportem ;)
Byliśmy dla Ciebie brązowy wtedy. Tyle że Twoja wiocha miała trafić do promila więc i ataki się na okupke znalazły :)

A może wyrazasz zgodę na znalezienie priv i wklejenia go tutaj? ^^


Brawo. Tak właśnie było. Grałem w jednoosobowym sojuszu i oddawałem Twojemu sojuszowi wiochy ( byłem tam tylko po to by je wybudować i oddać Waszemu graczowi). Gdy podczas mojej rozbiórki dostałem kolona od Waszego wroga to wysłałem wam raport z informacją o obcym kolonie. To chyba dobrze prawda?? Zupełnie nie rozumiem..
 
Do góry