Sytuacja na świecie Lapitos

Jak Sigma na Apolloni z całym światem walczyła to było świetnie, jak wielki yavus musi powalczyc z 2 sojuszami czy tam 3, to żyłka kasynu pęka ;))

A swoją drogą Dezerterom 10 wiosek dziś padło... hm wynik jak z San Marino ;)

San Marino nie miałoby takiej przewagi w tabeli , a już na pewno Cenzury nie są Polską w tym meczu;)

Ranking obrony 04/12/2018
5ycmww.jpg
 

DeletedUser29075

Guest
No ale czego się spodziewasz iko? PW w obronie u cenzur?
Zaczną im wpadać jak już wódz naczelny kopnie ich w tyłek bo mu się to dalej nie będzie opłacało. :D

Jak na moje to strata 10 wioch przeciwko takiej przewadze i sługusowi przeciwnika, który jak na zawołanie nóż w plecy wbija to nie jest zły wynik. :)
I oby tak dalej było to upadek cenzur szybciej niż dezerterów zobaczymy. :)
Chociaż może nie cenzur... ale pęknięcie tego balonika przerośniętego ego i zmowy nienawiści - byłoby to pięknym widokiem.

A na chaotyczność ich poczynań w panice to nawet słów nie mam. :D
 

DeletedUser29075

Guest
Dobra, swoje zrobiłem, pośmiane to można wracać do siebie. Do następnego
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser13253

Guest
Ty to lepiej moje wpisy omijaj szerokim łukiem.
I może Cię rozczaruję, ale mało kogo obchodzi co robisz.
Ale widać poklasku brakło i musisz znów zacząć pisać na forum.
A tak fajnie się czytało
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
.

Wódeczki razem nie piliśmy, pomimo że bardzo nalegałaś. Dla Ciebie Pan Haszek.

I nawet groźba się pojawiła
smiley_emoticons_cuinlove.gif
. Wiedziałam, że jak się pojawisz, to będzie wesoło!

Kobieta zawiedziona zdolna jest do wszystkiego.
 

DeletedUser23402

Guest
Sparrow a jednak San Marino strzeliło bramkę o tym nie wspomnisz :)
 

DeletedUser23278

Guest
jaki ogólnie bilans tej akcji był, moze ktos przedstawic?
 

DeletedUser4218

Guest
Jeśli chodzi o naszą akcję, to nie ma jeszcze bilansu.
Akcja trwa...
 

DeletedUser31632

Guest
Za głupi jesteś by zrozumieć to Ci napisze wprost. Z każdym Twoim wpisem na FO na mój/nasz temat gram bardziej przeciwko wam, tyle w temacie
Taka ludowa bajka mi się przypomniała, nieco niecenzuralna, ale pouczająca...
"Raz pijany zając rozrabiał na łące,
Więc się niedźwiedź z...ał, podtarł się zającem".
Miłego dnia wszystkim!
 

DeletedUser31057

Guest
Wreszcie ktoś to dostrzegł :D siłą rzeczy nie da się mieć wyników w obronie, jak my nawet jednej pełnej strony buntów nie mamy, nikt nie chce nas bić... no chyba że werbalnie na fo, takich wojowników nie brakuje :confused: ale za to pw nie przybywa :[
 

DeletedUser23278

Guest
Wreszcie ktoś to dostrzegł :D siłą rzeczy nie da się mieć wyników w obronie, jak my nawet jednej pełnej strony buntów nie mamy, nikt nie chce nas bić... no chyba że werbalnie na fo, takich wojowników nie brakuje :confused: ale za to pw nie przybywa :[
ale czemu Ty sie dziwisz do tej pory z czołówki pon czy pakt z nie zasniesz, pn z dezerterami (zerwany przedwczoraj, wczoraj akcja na nich to jak mieli wam bunty wbijac) a my jeszcze za daleko :) z tego co wiem walczyliscie cos tam ze sklepem ale u nich olsen i qlisty bana wyłapali to tez nie mogli wam nic zrobic :) za brak pw w obronie mozesz podziękowac swojemu wodzowi za to ze od poczatku serwera pokolorował dwa liczące sie sojusze
 

DeletedUser24372

Guest
O Nemezis zapomnieliscie? :)

PS - iko do Ciebie jeśli chcecie szacunku to przewiń do góry i poczytaj co yavus pisał. Hipokryzja .. :)
 
O Nemezis zapomnieliscie? :)

PS - iko do Ciebie jeśli chcecie szacunku to przewiń do góry i poczytaj co yavus pisał. Hipokryzja .. :)

W żadnym poście yavus Ciebie nie obraził, a nawet jeśli to załatwiaj to z nim, a nie wszystkich z góry oceniasz ;)
Hipokryzja to raczej była z Twojej strony
Wytykasz jednemu z topowych sojuszy podsyłanie deffa na front, a sam mając nas na zielono dosyłasz go śpiochom o_O
 
Do góry