Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser31047

Guest
bardzo dobrze, bo teraz Ty zaczynasz o jakichś innych światach
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.
Akurat Sparrow się dziś powstrzymał
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
Beka z tych wszystkich wypowiedzi
 
Nie no, piszę o tym, tylko mój jakiś post przenieśli z tego forum czy sojuszy top 15 do Eubei, a ja tam nie grałem XD
 

DeletedUser29075

Guest
Hopciu nie szczeka jak jest dobrze, hopciu szczeka jak mu się nudzi i nie ma nic do roboty :)
Jeszcze nie raz tutaj poszczekam Sparrowku, ale teraz musisz mi wybaczyć - muszę się na czym innym skupić. Obiecuję, że wrócę.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
sparoł to bajki opowiada wszędzie, chyba sam w to wszystko niedługo uwierzy:D bardzo zabawne są rzeczy, które wg sparrowa mówiłem, a których przenigdy nie wypowiedziałem/nie napisałem:D
 

DeletedUser4811

Guest
sparoł to bajki opowiada wszędzie, chyba sam w to wszystko niedługo uwierzy:D bardzo zabawne są rzeczy, które wg sparrowa mówiłem, a których przenigdy nie wypowiedziałem/nie napisałem:D

Co ciekawe potem lata do mnie skarżyć się na Ciebie :D

Do tej pory nie kuma kto dezerterów prowadzi, a 20 razy tłumaczyłam :p zupełnie jak z fejkami :>

PS. mod takie głupoty poprzenosił na inne forum (nie powiem jakie bo tez uzna, że trzeba to przenieść :D) - no jestem pod wrażeniem! :D dobrze, że tam już nikt nie zagląda to nikomu ten syf nie przeszkadza.
 

DeletedUser31882

Guest
Jeden głos wywołał stado owiec :O
Sparrow masz siłę przyciągania ewidentnie.
 

DeletedUser25877

Guest
nie jeden tu z wielkich uzależnionych walnął szaraka. walnął bo czas mu nie pozwala na grę, walnął bo ciśnienie było za duże... walnął bo walnął. o szarakach naczytałem się na FO wiele. ja osobiście wolałem oddać miasta koleżankom i kolegom, choćby kosztowało mnie to poświęcenia jeszcze dwóch dni na grepo.... ale nie o tym chciałem napisać. mamy pierwszy świat gdzie walczymy o dominację na nowym podboju a na FO to co zawsze. koleżeńskie przepychanki, bezpodstawne obrzucanie błotem topowiczów. temat to sytuacja na świecie Lapitos. ja jako laik, który gra od świata MY (MDG) chciałbym poczytać tu coś więcej niż o panie Sparrow czy o gmarcie, który w top 15 lansuje swój nijaki sojusz na moim morzu.
 

DeletedUser31882

Guest
Obrzucanie błotem przy nowej wersji zakończenia musi być jeszcze większe!!! Więcej zdrad, nieczystej gry, brudów z przeszłości, atakowania biremkami, branderami ( wiadomo o kogo chodzi <3 ) , szaraków. A po co? By było co dzieciom opowiadać.
 

DeletedUser15806

Guest
nie jeden tu z wielkich uzależnionych walnął szaraka. walnął bo czas mu nie pozwala na grę, walnął bo ciśnienie było za duże... walnął bo walnął. o szarakach naczytałem się na FO wiele. ja osobiście wolałem oddać miasta koleżankom i kolegom, choćby kosztowało mnie to poświęcenia jeszcze dwóch dni na grepo.... ale nie o tym chciałem napisać. mamy pierwszy świat gdzie walczymy o dominację na nowym podboju a na FO to co zawsze. koleżeńskie przepychanki, bezpodstawne obrzucanie błotem topowiczów. temat to sytuacja na świecie Lapitos. ja jako laik, który gra od świata MY (MDG) chciałbym poczytać tu coś więcej niż o panie Sparrow czy o gmarcie, który w top 15 lansuje swój nijaki sojusz na moim morzu.
O mnie na tym forum nie ma nic. Prosze sie odczepic . W top 15 tez nic o sobie nie pisalem. Mnie prosze tu w nic nie mieszac. Brzydze sie tym swiatem pomimo ze na nim gram.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25877

Guest
gmkgmk napisał:
Brzydze sie tym swiatem pomimo ze na nim gram.
eee. jakbym to pierwszy raz czytał to może bym uwierzył. most zrobi z Twojego sojuszu lotnisko i tyle będzie z Twojego pisania.
 

DeletedUser25877

Guest
no tak. skąd wielki gmkgmk może wiedzieć kim jest założyciel klubu awanturników? Most Dangerous kojarzy mu się z wiaduktem. turek. pewnie z Alanya a Manfred z epoką lodowcową. dużo zdrowia i odwagi...
 
Nowe światy są jednak lepsze pod względem inteligencji, a właściwie jej braku.
Chwilowo mnie nie ma, więc mam trzy pytania [USUNIĘTO - odnośnik do zewnętrznego serwisu]
1. Kto statystycznie jest najlepszym sojuszem? W sensie nie eko, tylko pw, eko drugorzędne.
2. Czy yavus zrobił już z kimś fuzje? Bo chyba na rekord trwałości sojuszu idzie
3.czy sojusz Sparowa jeszcze istnieje? Dawałem im miesiąc bo mają promila w składzie xd
Miłej nocy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oj Sparrowek , ale masz ból tyłka ze mną. Taki piesek biegający i wspominajacy o mnie w większości postów. Brakuje Ci moich klinów pod koloniki, nie bój się, z czasem może się pojawią, jeśli zdążę. Wiem, że jedynym i słusznym faktem jest twój fakt opowiadania bajek i pienienia się na FO, bo sparrowkowi nic nie można robić, chociaż sparrowek i jego sojusz to taki rząd marionetkowy jak Kohorta. Jestem ciekaw, gdzie te sznureczki przemieszczą się teraz, bo jakoś nudno słyszeć ciągle o tym samym, a i pozdrawiam twojego chórzystę pasujecie do siebie jak muchomor do trawy
smiley_emoticons_sleep.gif


Ps: Nie wiem, dlaczego posty o tym świecie zostały przeniesione do jakiegoś FO o Eubea, gdy nawet się do niego odnosiły. Moderatorzy chyba się nudzą, a szukają pomocy do sprawdzania poprawności tłumaczeń, co jedna rzecz to lepsza
smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_oh-no2.gif
Dalej dzieci meczysz monologiem i masz z tego beke?
 

DeletedUser31731

Guest
Pozdrawiam wszystkich nocnych markow i współczuję osobom ktore mnie fejkowaly pół dnia. Miłych snów kochani :p:p
 
Nowe światy są jednak lepsze pod względem inteligencji, a właściwie jej braku.
Chwilowo mnie nie ma, więc mam trzy pytania [USUNIĘTO - odnośnik do zewnętrznego serwisu]
1. Kto statystycznie jest najlepszym sojuszem? W sensie nie eko, tylko pw, eko drugorzędne.
2. Czy yavus zrobił już z kimś fuzje? Bo chyba na rekord trwałości sojuszu idzie
3.czy sojusz Sparowa jeszcze istnieje? Dawałem im miesiąc bo mają promila w składzie xd
Miłej nocy!


a kolega widzę, że przyjął rolę uszczypliwego komentatora z pozycje byłego już gracza ? Martwi głosu nie mają .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31882

Guest
Johnaldinho:
1. Pytanie ( ranking pw )
1. Tuptusie
2. Ck dezerterzy
3. Nie zaśniesz
4. Tuptusiek

2. Pytanie
Na 44 przyjął ludzi, tam zrobił drugi człon. Na 54 też swojego czasu sporo graczy przyjął.
3. Istnieje, istnieje i jak na razie ma się w miarę okej
 
Do góry