Sytuacja na świecie Lapitos

a kolega widzę, że przyjął rolę uszczypliwego komentatora z pozycje byłego już gracza ? Martwi głosu nie mają .
Polmozgi już tak jak widac
Zadałem kilka pytań, z ciekawości. Jeden z Was udzielił mi odpowiedzi, podziekowalem. To było najbardziej dotyczące pytanie lapitos od momentu otwarcia. Jesteś jak spadając gwiazda, blysniesz i Cię nie ma, każdy o Tobie zapomni.
 
O Fejkach pisałem do pijaka, ale cytat mi nie poszedł, gdybym chciał do żon"szara"miszcza", to bym napisał do Ciebie
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
A to wybacz, myślałem że o fejkach piszesz do mnie. Zwracam honor. A co ma znaczyć to nieudolne połączenie słów?
 

DeletedUser31057

Guest
No na wysoki procent przelałem. może się zwróci, ale wolałbym, żeby nie :D
A żeby nie było że całkowity off top - nowy sojek się pnie do góry, jakieś Don Kichot. Będziecie walczyć z wiatrakami?
 

DeletedUser31773

Guest
Przeciwnika szanuję ... Ale tego co potrafi się zachować. Do Ciebie czy tam zarządu Tutpsui nie mam nic ale takiego hopka czy weterana co nie szanują innych to na pewno nie będe :)
Choć nie pałam szczególną sympatią do Pana, a wynika to z obserwacji i wypowiedzi na tym forum, to jednak muszę stwierdzić że to zdanie jest godne diamentu. To są zwykłe hejterskie szczyle
 

DeletedUser31057

Guest
Po raz pierwszy muszę się zgodzić z jakimś wnioskiem osobnika powyżej. Aczkolwiek nie przemogę się żeby polubienie kliknąć :D
Wracając do sytuacji:
coś te Tuptusie bardziej widać w pkt boba niż woja :D
 

DeletedUser31882

Guest
A niemal co do kichot. Powolutku, świeżo założony sojusz z dobrze prosperującym planem. Sam po Epsilon tutaj sobie pogrywam - dla zabawy ale jak się rozkręci to też się rozkręcę, a kilka dni temu tu wbiłem.
 

DeletedUser31057

Guest
A ja nic, może poza Waszym lekko niefortunnym opisem :D to akurat była taka przyjacielska zaczepka
 

DeletedUser24372

Guest
No i mamy szare u Dezerterow ;)

Milej niedzieli zycze ...dla ketjara z grepo ;)
 
Do góry