Sytuacja na świecie Lapitos

Wrócił po prawie roku takiej normalnej gry jeden z największych słupów, dzbanów ( jak to młodzieżowe słowo roku 2018 mówi ), słabiaków, fałszywek, zdrajców. Te wszystkie przydomki tak ważne w moim życiu zapamiętałem na długo. Jak tam sytuacja na świecie się klaruje? Tuptusie już u NZ? Sam dobiłem przez chwilę ale jak zobaczyłem gdzie jestem to aż mi się płakać chciało i uciekłem :O. Chciałbym się dowiedzieć o sytuacji na świecie. Mam napisać do moderatora czy tutaj ktoś bez obrzucania mięsem potrafi odpowiedzieć? :)

pfff
Jaki leń....
Ja tutaj ciężko pracuję
Mam nadzieję, że chociaż tutaj swojej obietnicy dotrzymasz. :)

EliaSS.
Tuptusie i Dezerterzy vs. Kohorta, Cenzurki, Śpiochy i tam reszta pomagierów. Dezerterzy mają ultra kijową pozycję, ale dają sobie radę bardzo dobrze. U nas [Tuptusie] na razie spokój i cisza, jakieś wioski NZ zabraliśmy, oni nam w rozbiórkach pomogli i tak to się toczy dzień po dniu. Póki co to pościgów i wybuchów brak.

Poza tym, ja jestem grzeczny, Haszek udaje mądrego a Sisi umiera z miłości do niego. :)

Może jakieś torebki louis vitton ze zniżką rzędu 50% się trafią ? - małe sprostowanie - Louis Vuitton nigdy nie daje rabatów / nie organizuje promocji / wyprzedaży !!!
Nie namawiaj koleżanki do podrób
Jaka błyskotliwa odpowiedź;) ps. dowiedziałaś się w końcu jaki awatar ma gracz na ts, o którego pytałaś?:) To równie fascynujące jak torebki, które wymieniasz wyżej;) tylko nie wytłuszczaj wszystkiego, nikt nie wątpi w twoją fachową i szeroką wiedzę w tej bardzooo, ale to baaaaaaadzo mega wąskiej oraz interesującej (jak dla kogo) specjalizacji:rolleyes:

Ostatnia edycja:
Jaka błyskotliwa odpowiedź;) ps. dowiedziałaś się w końcu jaki awatar ma gracz na ts, o którego pytałaś?:) To równie fascynujące jak torebki, które wymieniasz wyżej;) tylko nie wytłuszczaj wszystkiego, nikt nie wątpi w twoją fachową i szeroką wiedzę w tej bardzooo, ale to baaaaaaadzo mega wąskiej oraz interesującej (jak dla kogo) specjalizacji:rolleyes:
Ależ oczywiście, że błyskotliwa -
Tych torebek ja nie wymieniłam, jedynie sprostowałam Twoją wypowiedź (nie bądźmy hipokrytami! Wystarczy, że wiemy kto okazał się ignorantem) - nie moja wina, że wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcie
Często tak robisz ?

Właśnie się zalogowałem żeby krzyczeć o ciszy na forum, a tu coś się rusza. Szkoda tylko, że nie w temacie :D pogadajmy o sytuacji na świecie, w grze nuda to może chociaż tu się coś pokotłuje? :]

Ktoś kompetentny z koalicji anty Dezertero-tuptusiowej opisze jak wrażenia po ostatniej akcji na Dezertów?
Chętnie poznam opinie Śpiochów, Kohorty, Cenzur.
Zadowoleni, czy może niesmak pozostał?

Ktoś kompetentny z koalicji anty Dezertero-tuptusiowej opisze jak wrażenia po ostatniej akcji na Dezertów?
Chętnie poznam opinie Śpiochów, Kohorty, Cenzur.
Zadowoleni, czy może niesmak pozostał?
Ja jako pionek się wypowiem

Spory nie dosyt. Aktywność nie dopisała, może to przez tą sytuację z Dambeszem, ale to na pewno Nas nie usprawiedliwia. Kilka wiosek wpadło, ale plan był zdecydowanie większy... Widać na pewno progres i przebudowę u Dezerterów, a co najważniejsze brak przypadkowych osób na froncie. Nie wiem jaki wpływ na Waszą obronę miały Tuptusie, ale jakąś cegiełkę dołożyli, natomiast to nie ujmuje Wam na pewno zasług. Także gratki i do następnego

Fajna odpowiedź dzisiaj, chociaż było ciekawie

Ciekawie ta dominacja wygląda jak poczytałem. Skończyły się czasy gdzie pół świata mogło dostać koronki :)
Chociaż z drugiej strony, współczuję radnym motywowania graczy z akademii, że jak wygramy świat to tylko część będzie miała koronkę. Dawniej to było łatwiejsze :(

Mógłbym zapytać, kto usunął mi posta nie rozumiejąc aluzji zawartej w linku do piosenki "mam tę moc"?
Poza tym - podobno party jest połączone z tym tematem.

Nic osobistego, tak o pytam tylko.

Wreszcie jakiś konkret odnośnie sytuacji na świecie,bez szamba.... tego chcemy!!!!!!
Jeśli ktoś mnie szanuje i zachowuje się w cywilizowany sposób to ja odwdzięczam się tym samym, a tutaj niestety to rzadkość

tym razem duzo mniejsza jak ostatnio ze wzgledu na bunty ktore mieli u siebie u nas duzo glupich strat niestety ale z czasem bedzie takich wpadek napewno jeszcze mniej
Straty u Was, jak i u Nas będą coraz rzadsze, bo w końcu trzeba oddzielić ziarno od plew
Jeszcze trochę i nie będzie skąd wioch brać

*Jeśli ktoś mnie szanuje i zachowuje się w cywilizowany sposób to ja odwdzięczam się tym samym, a tutaj niestety to rzadkość
*

Dokładnie.

Tacy gracze jak Gustaw wyrzucani są przed stratą 7 wiosek by nie psuć statystyk??
Jestem bardzo zasmucony że tak piszesz. Pomimo że jak jestem smutny to nie piszę, to i tak napiszę. Jestem przemondrzałek i nic do Ciebie nie dociera. Dziwię się ludziom z sojuszu Nie Zaśnierz że tolerują taką sytuację. Wiele, bardzo wiele dostaje privów że nie podoba się im taka sytuacja. Mam mnóstwo znajomych tam. I oni mają oparcie we mnie.
A po za tym robię focha i idę na zwolnienie. A co? Wolno mi.
Sio Minister Zalewska!