Sytuacja na świecie Lapitos

jedynym błędem tuptusi było ślepe pędzenie w strone garudoo, zawsze na kazdym swiecie zaczynali od czyszczenia własnego morza tym razem polecielismy do garudoo a CSW dalismy sie rozwinąc, gdybysmy zaczeli od czyszczenia naszego morza to CSW zamiast tutaj sie puszyc jacy to oni wspaniali uciekali by dwa morza dalej :)
Możesz mi wskazać post gdzie CSW się puszą jacy to oni nie są wspaniali??
Bo ja tu mało wpisów dotyczących CSW znalazłem.

crisbdg mam dla Ciebie zadanie przyjacielu.
Najpierw przeczytaj wszystkie 72 strony tematu, a potem jeszcze raz zastanów się kto najbardziej tu krzyczy.
Ikollini, ADAM jamnikiem nie jest i szczeka bardzo głośno, ale jeszcze ani razu nie widziałem, żeby kogoś pogryzł

@edit żeby nie było dwuznaczności

Ostatnia edycja:
Alphahydrainoid jezeli masz na mysli wpisy hopka to musze Cię zmartwic to nie było krzyczenie ale chęć zaczepienia kogos, nadal czekam na wpisy kto z tuptusiów krzyczał :)

Dobra.
Bede kolega bo szukanie nie wychodzi.
Gdzies w tym szambie jest post arta bodajze.
Cos, ze krzyczal na swoich bo INO 15 miast zabrali na podczas akcji.
Jak poszukasz ten post to poczytaj inne z tego okresu.

[USUNIĘTO]
Ja jeżdżę rowerem :)
Uważaj z tym plaskaczem, bo Milord kiedyś pisał, że kawal dzika z niego :p

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak komuś najwyraźniej się nudzi. Ikollini w internecie każdy może pisać co mu się podoba. A ja jestem burneika więc lepiej cicho tam.....;):D

A ja jestem burneika więc lepiej cicho tam.....;):D
Te, Adaś z OPS-u, zasiłek pobrany? Tatuaż Ci się rozmazał. Masz Pitbulla/Rodwajlera co wygląda jak jamnik i zapewne nałogowo oglądasz "Śmierć w Wenecji" Viscontiego.
I nie smaruj pastą swoich sojuszników.
Ale i tak zapraszam do siebie. Johny Walker z kranu gwarantowany.