Sytuacja na świecie Lapitos

Ciebie nie znam w ogóle? Kim jesteś przyjacielu? Nick i obrazek wskazuję na nic nie znaczącego randoma, ale książek nie wolno oceniać po okładce! Tak więc opowiedz jaką to fascynującą osobą jesteś.
równie dobrze mogę tak o tobie powiedzieć..nic nie znaczący no name..Zanim zaczniesz kogoś oceniać patrz na siebie..
A gracz, co do którego się wypowiadałeś potrafi grać i to o wiele lepiej od ciebie..przypadkowy graczu

No i wrócił Wielki Wódz Napinacz. Przeczytaj tę wiadomość jeszcze z 10 razy, to może zrozumiesz jej żartobliwy wymiar.

W jaki sposób sortowane są miasta u Was w obronie. Dziwi mnie mega jak jeden gracz w 2 miastach złoci mur do 25 po 2 razy, albo dostaje po 5k birem, a kolejne 2 miasta traci całkowicie bez próby obrony. Ten sam gracz!? Co jest...

równie dobrze mogę tak o tobie powiedzieć..nic nie znaczący no name..Zanim zaczniesz kogoś oceniać patrz na siebie..
A gracz, co do którego się wypowiadałeś potrafi grać i to o wiele lepiej od ciebie..przypadkowy graczu
Ależ to sama prawda przyjacielu, ja jestem przypadkowym troll'em goszczącym na tym forum, niczym więcej!!!
Ciekawi mnie natomiast inna kwestia, jak to się stało, że tak wybitny gracz i prawdziwy inteligent jak Ty poczuł się zobowiązany do odpowiedzi na post zwykłego randoma, i to na dodatek niezbyt inteligentnego? Dobrze by było, gdybyś rozjaśnił nam tą kwestię, bo jeszcze ktoś mógłby błędnie pomyśleć, że moja wypowiedź Cię zdenerwowała, bądź w jakiś sposób zostałeś przez nią dotknięty. A przecież niemożliwym jest by lew reagował na szczekanie szakali.