Sytuacja na świecie Lapitos

ej sparoł, właśnie rozmawiałam z Ewą. Podobno kazała Ci sprostować bzdury na temat naszych rozmów.
teraz mamy dwie opcje:
- przyznasz się do kłamania na FO i po raz enty zrobisz z siebie durnia
- nie przyznasz się i przed własnymi graczami zrobisz z siebie durnia.

A jako, że w rznięciu głupa masz doświadczenie to aż jestem ciekawa jak ten temat dalej pociągniesz :>

PS. alpha aż mnie łeb rozbolał. Nie rób tego więcej

ide sobie dalej wojo klepac bo tu jakies nie znane mi zwiazki zachodza:)
a ja mam tylko siedziec cicho i bic czerwonych wiec tu sie nie odnajde:(
szkoda mi tylko tego biednego haszka-krola i teraz jeszcze weterana2- jego giermka jak domniemam :)
trzymajcie sie cieplo:p

bezcenne uczucie to widzieć ciołka, który kabluje na ludzi do supportu i jest z tego dumny i jeszcze się tym publicznie chwali...twój rozumek jest pokroju małej pchły..coś tam ugryzie, a myśli, że epidemię spowodowała:) Powtórzę raz jeszcze - zmień lekarza, geriatra na problemy z głową nie pomoże;)
Ty to mówisz? sprawdzałeś Hauntersowi wszystkie porty na dzień przed tym jak dostał bana. Nikomu innemu, a nie świecił się choćby jako godzinę nieaktywny. Przypadek?
hipokryta...

ej sparoł, właśnie rozmawiałam z Ewą. Podobno kazała Ci sprostować bzdury na temat naszych rozmów.
teraz mamy dwie opcje:
- przyznasz się do kłamania na FO i po raz enty zrobisz z siebie durnia
- nie przyznasz się i przed własnymi graczami zrobisz z siebie durnia.

A jako, że w rznięciu głupa masz doświadczenie to aż jestem ciekawa jak ten temat dalej pociągniesz :>

PS. alpha aż mnie łeb rozbolał. Nie rób tego więcej
Mówić to ja sobie będę co chce ;) Już dawno słyszałem od Ciebie że garudoo miał mnie zjeść,, podaj dokładną datę kiedy się to stanie to pogadamy :)

Ty to mówisz? sprawdzałeś Hauntersowi wszystkie porty na dzień przed tym jak dostał bana. Nikomu innemu, a nie świecił się choćby jako godzinę nieaktywny. Przypadek?
hipokryta...
Sęk w tym że nawet nie muszę nikogo zgłaszać, ale siać zamęt wśród wroga to już trzeba a jak widać wychodzi całkiem nieźle skoro wodz lew to łyka :)

nie za bardzo rozumiem. Ale może i to lepiej.
Wg supportu jest to pushing z tego co wiem, było widać to permach jakie dostawali inni gracze, którzy zaczynali grę i rozmyślając się oddawali miasta swoim. Moim zdaniem absurd i jest to przytyk w stronę supportu, nie Twoją. Ty Maniek fajnie im tam bujnąłeś na początek i każdy by się cieszył z takiej pomocy:)

[USUNIĘTO]

Ostatnio edytowane przez moderatora:
No właśnie, wszedzie jest o czytaniu ze zrozumieniem, bo tu nikt nie czyta, ani nasi ani wasi xD.
Gdzie ja wciskałem mańkowi pushing? Nigdzie, nie doszukuj się aluzji w tamtym poście, bo akurat tam ich nie było :p
to się nie Ciebie tyczyło tylko
[USUNIĘTO]

mialem wam pocisk wyslac wszystkim kasyniarzom/tuptusia czy jak tam sie zwiecie- ale sie powstrzymam!!!!!!!!!
a bez manka czy innego pedraka to jestescie nadal tym samym sojuszem co kozaczyl bardzo na FO przed startem lapitos, ze jestescie super,mega, wiec nie pajacowac tylko spinac dupska i grac a nie uciekac jak haszek
przed startem swiata to była debata zeby przyspieszyc ten wolny swiat, a nie kto jest jaki super silny

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pewnie, że możesz mówić co chcesz :D każdą bzdure i pierdołę :D regularnie z tej możliwości korzystasz :D
Kłamczuszku już ci wszystko jedno czy obrażasz wroga, czy robisz idiotki z własnych zawodniczek. Z rozpędu się zagalopowałeś :>

A gara pożarł Cię już dawno... tylko stoperan jeszcze działa :>

Jedyna różnica jest taka, że Maniek się bardziej postarał i więcej korzyści mieliście z jego pomocy. Ty chyba nie zrozumiałeś jednej rzeczy. Ja nie uważam, żeby to było złe zachowanie ze strony Manfreda, czy Marynarza. Każdy pomaga sojuszowi jak umie i jak może. Jeżeli chodzi o Marynarza jeszcze, to z tego co wiem przyszedł pograć, ale się rozmyślił i oddał w ten sposób miasto, żeby było szybciej. Może było inaczej, nie wiem, nie oceniam.

I znowu wiadra pomyj wylane w obie strony. Szkoda czasu na komentowanie tego.
Do Manka : Zawinales sie. To fakt bezdyskusyjny. A , ze to zapowiadales ? Ja duchem swietym nie jestem zeby to wiedziec.

Brawo brawo, świetnie mu przywaliłaś
Z lewej go, a w tamtego rzucaj krzesłem!!!!
We 2 go, lać poniżej passa!!!
A ty gierczix dawaj z procy, zero litości!!!!
WALCZCIE JAK NA ELYTE PRZYSTAŁO!!!!

gmkgmk Może by na tym interes rozkręcić? Zakłady robić kto kogo bardziej na forum obsmaruje?

Brawo brawo, świetnie mu przywaliłaś
Z lewej go, a w tamtego rzucaj krzesłem!!!!
We 2 go, lać poniżej passa!!!
A ty gierczix dawaj z procy, zero litości!!!!
WALCZCIE JAK NA ELYTE PRZYSTAŁO!!!!

gmkgmk Może by na tym interes rozkręcić? Zakłady robić kto kogo bardziej na forum obsmaruje?
Dla mnie to jest zenujace. Czasami nie moge uwierzyc , ze ktos kto ze mna gral moze tak sie zachowywac. Znam osobe , mysle fajny gosc. I nagle czytam wpis do innej osoby, ktora tez znam. I oczom nie wierze.

Jedyna różnica jest taka, że Maniek się bardziej postarał i więcej korzyści mieliście z jego pomocy. Ty chyba nie zrozumiałeś jednej rzeczy. Ja nie uważam, żeby to było złe zachowanie ze strony Manfreda, czy Marynarza. Każdy pomaga sojuszowi jak umie i jak może. Jeżeli chodzi o Marynarza jeszcze, to z tego co wiem przyszedł pograć, ale się rozmyślił i oddał w ten sposób miasto, żeby było szybciej. Może było inaczej, nie wiem, nie oceniam.
róznica jest taka ze marynarz dostał zaproszenie na wyspe całą niebieską, a Maniek grał od początku. to tak jak my teraz bysmy wzieli 10 znajomych zeby nam pobudowali wyspy na waszych wyspach. W trakcie ochronki atakowac go nie mozesz wiec on sobie spokojnie buduje. Teraz pytanie po co stawiac paliki skoro moznaby było w ten sposób
Druga sprawa marynarz się tak rozmyslił ze po szaraku juz chciał budowac drugie miasto ale dostał bana

I znowu wiadra pomyj wylane w obie strony. Szkoda czasu na komentowanie tego.
Do Manka : Zawinales sie. To fakt bezdyskusyjny. A , ze to zapowiadales ? Ja duchem swietym nie jestem zeby to wiedziec.
No tak masz rację. Ale zaraz zaraz :) a czy to przypadkiem nie na tym samym świecie gdzie razem gramy była ta słynna ankieta kto tam idzie grac??

czyli może jednak jesteś duchem świętym :)

No właśnie, wszedzie jest o czytaniu ze zrozumieniem, bo tu nikt nie czyta, ani nasi ani wasi xD.
Gdzie ja wciskałem mańkowi pushing? Nigdzie, nie doszukuj się aluzji w tamtym poście, bo akurat tam ich nie było :p
No właśnie nie czytasz. Uderz w stół a nożyce się odezwą. Gerczix pisał o oddawaniu miast, ale widzę, że cris wyjaśnil :p