Sytuacja na świecie Lapitos

No widzę że Tuptusie obrali inną strategię i kierunek marszu dominację morza 35 :) tutaj może się uda w końcu sojusz Casus nie powinien stawić dużego oporu :)
chyba ktos obrał kierunek m56 tutaj moze w koncu sojusz Białe żagle nie powinien stawiac oporu :) a nie poczekaj? jak narazie zbieracie słabych graczy i miasta nieaktywnych :D

chyba ktos obrał kierunek m56 tutaj moze w koncu sojusz Białe żagle nie powinien stawiac oporu :) a nie poczekaj? jak narazie zbieracie słabych graczy i miasta nieaktywnych :D
Teraz mają takiego cudownego przywódcę, który każe im się topić i w bonusie atakować.

Z drugiej strony jednak mnie to jakoś nie dziwi, skoro ich "miszcu" więcej czasu spędza na pogawędkach niż na udzielaniu rad w sojuszu.

My tutaj na M56 byliśmy cały czas a miasta zabieramy wszystkim i tym aktywnym i tym mniej też , bierzemy to co chcemy ale teraz może ich poprowadzisz i będzie trudniej zobaczymy
zbieramy słabych graczy ? o to nowość kto taki do nas przeszedł ? ale w zamian oddaliśmy wam jednego z lepszych graczy z morza 56

Teraz mają takiego cudownego przywódcę, który każe im się topić i w bonusie atakować.

Z drugiej strony jednak mnie to jakoś nie dziwi, skoro ich "miszcu" więcej czasu spędza na pogawędkach niż na udzielaniu rad w sojuszu.
Ciekawe skąd Ty tyle wiesz hmm co się u nas dzieje? bez kreta nie potraficie sobie poradzic z sojuszem który jest na 15 miejscu w rankingu? Oj jak mi przykro :)

PS nikomu nie karze:) zaczęłem się pozbywac takich wspaniałych graczy :)
My tutaj na M56 byliśmy cały czas a miasta zabieramy wszystkim i tym aktywnym i tym mniej też , bierzemy to co chcemy ale teraz może ich poprowadzisz i będzie trudniej zobaczymy
zbieramy słabych graczy ? o to nowość kto taki do nas przeszedł ? ale w zamian oddaliśmy wam jednego z lepszych graczy z morza 56
odkąd tutaj jestem poza buntami zabraliscie miasta tylko tym nieaktywnym :) liczyłem na cos więcej od sojuszu nr 6 i 8 na swiecie :)

Z tego co wiem to tacy gracze : SIWKA1405 , Kserkses5 , magellan73 , kovens1 to byli aktywni gracze a zrezygnowali z gry po weekendzie jaki im zaprezentowaliśmy

Z tego co wiem to tacy gracze : SIWKA1405 , Kserkses5 , magellan73 , kovens1 to byli aktywni gracze a zrezygnowali z gry po weekendzie jaki im zaprezentowaliśmy
zobacz co ja napisałem:) Magellan i kserkses wyrazili chęć gry po 2 dniach przestali się logować i te miasta zaczeliscie zgarniac:)

Każe - poprawna wersja w znaczeniu 'wydaje polecenie' (od kazać)

Jak to mawiał Mark Twain
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
jakbym miał słuchać Twaina to w ogóle nie zaczynałbym z Tobą rozmowy :)

Ostatnia edycja:
Ale co tu pisać...że yavus nie popisał się polityką likwidując sobie sojusznika za parę miast, bo tylko tym są dla niego nowi gracze? Założę się, że ich bunty nie będą bronione, a starzy gracze będą mieli zapełnione sloty ich miastami. Większość graczy w CK już się cieszyła z mocno wyselekcjonowanego grona, bo trzeba przyznać, że ładnie to już tam działało, a yavus zrobił z tego masówkę.

Wszystkim przystojniakom oraz pięknym kobietom z serwera Lapitos dziękuję za wspólną zabawę :)
Jak ktoś uważa, że jest brzydki to też dzięki :D
Życzę wszystkim wspaniałych chwil w grze, jak i wiele przyjaznych postów tutaj ;)
Mam nadzieje, że już nie będę grał w ten zabijacz czasu :p

Pozdrawiam ja
:cool::cool::cool::cool::cool:

Wszystkim przystojniakom oraz pięknym kobietom z serwera Lapitos dziękuję za wspólną zabawę :)
Jak ktoś uważa, że jest brzydki to też dzięki :D
Życzę wszystkim wspaniałych chwil w grze, jak i wiele przyjaznych postów tutaj ;)
Mam nadzieje, że już nie będę grał w ten zabijacz czasu :p

Pozdrawiam ja
:cool::cool::cool::cool::cool:
Nie odchodź, byłeś jednym z niewielu, którzy chociaż próbowali zrozumieć moje poczucie humoru

Osiągnąłem wszystko, co chciałem osiągnąć w tej grze :)
A najważniejsze moje osiągniecie na Grepo to szacunek przeciwnika.

Wiem też, że są osoby na tym serwie co mają swoje zasady bez względu na wszystko ;) One wiedza, że ten wpis jest o nich :)

=Vic= czasami zdarzy się, że się zaloguje na chwile... Palenie udało się rzucić, a do grepo wracam. (Dlatego napisałem, że mam nadzieje :eek:)

Alfa jesteś sobą i to się ceni. Walić tych, co chcą, abyś się zmieniał :D

Prowo to ja dziękuję Wam za zaangażowanie i zdeterminowanie w obronie na M54 :cool:

CK Dezerterzy jesteście Wielcy!!!

Ps. Szeryf wracaj wariacie (czekają na Ciebie) :):):)

Ostatnia edycja: