Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser31756

Guest
Raczej nie ;)
Spora cześć śpiochów wbiła tylko i wyłącznie by pokonać tuptusi.
Więcej graczy by odeszło niż by z tuptusi przyszło ;P
 

DeletedUser15806

Guest
Ja to sie bede najbardziej smial jak z tej calej dominacji wyjdzie taki kwiatek. Wy bedziecie lac Tuptusi, zabierac miasta , ale oni zadefowani za kazde jedno postawia 2 paliki na M35. Swiat wejdzie w ere dominacji. Oni beda pierwsi ze swoimi strzelajmy 10 %, kolejne pol roku podobnej nawalanki i oni dalej beda pierwsi o jakis procencik. I tak az prog spadnie . I wygraja :D
 

DeletedUser31756

Guest
Nikt nie mówi ze tak nie będzie ;) na defie najwiecej pw wpada. Bardziej ciekawi mnie czy Ci wielcy offowcy są wstanie przestawić się tak bardzo ma def
 

DeletedUser15806

Guest
Ja tam wielkim offowcem nie jestem, ale bym potrafil. Mysle, ze inni tez.
 
Przyjęcie Awanturników to był strzał w kolano. Być może do sytuacji jaką teraz mamy tak czy siak by doszło, ale zdecydowanie dużo później. Adam sprzedałeś czas, którego nie miałeś za wiele. Można było się do tego lepiej przygotować. Nie mniej jednak Dezerterom i tak trzeba oddać ukłon bo od początku serwera ładnie stawiali opór.

A może chodziło o to, aby mieć jakąś kontrolę nad stratą miast Awanturników na rzecz Kichotów ? bo wspólna zakładka z obroną byłą omijana przez Awanturników szerokim łukiem i nikt nie wiedział co się u nich dzieje ?
 

DeletedUser29238

Guest
Ogólne Warunki Handlowe par. 11.4 Zabrania się korzystania z Przedmiotów poza Grami, kupowania lub sprzedawania Przedmiotów za prawdziwe pieniądze oraz wymieniania się nimi. Dlatego też temat został skasowany.
 
Patrzac na liczbe podbitych miast napewno mam racje .

Podbitych było mało, więcej oddanych gwoli ścisłości.

Z perspektywy gracza, który ulokował się na obrzeżach świata i korzysta z zamieszania wywołanego przez koalicje i podskubuje miasta mało aktywnych graczy pewnie wygląda to inaczej. Jest się czym chwalić.
 

DeletedUser15806

Guest
Podbitych było mało, więcej oddanych gwoli ścisłości.

Z perspektywy gracza, który ulokował się na obrzeżach świata i korzysta z zamieszania wywołanego przez koalicje i podskubuje miasta mało aktywnych graczy pewnie wygląda to inaczej. Jest się czym chwalić.
Nie chwale sie tylko odpowiadam faktami na zaczepki. No tak oddaliscie nam w dwoch akcjach ponad 70 miast. Nic tylko pozostaje podziekowac. ;)
 

DeletedUser26609

Guest
A pro po...

Ogółem mówiąc... Do czerwonych... Dziewczęta szkolcie swoich :mad:

12d0kbdc1s7i.png


Pozdro Siusiar
 

DeletedUser4218

Guest
Odnośnie sytuacji na świecie - z mojej perspektywy wygląda to tak...

 
Do góry