Sytuacja na świecie Lapitos

A złoto, gdzie złoto? Uwzględniasz je?
I wielu było takich co chciało sam na sam na równych szansach.
Niedługo się obudzisz i jednak stwierdzisz, że to odpowiednie zarządzanie
sojuszem i dyplomacja pozwala na wygrania świata, a nie to ile masz
kozaków pod sobą. Kozaków też trzeba pokierować odpowiednio.

Po co ktoś ma iść sam na sam - samemu się nie wygrywa, a sojuszowo.
Akurat twoich wypocin uwzględniać nie będę

Przyjęcie Awanturników to był strzał w kolano. Być może do sytuacji jaką teraz mamy tak czy siak by doszło, ale zdecydowanie dużo później. Adam sprzedałeś czas, którego nie miałeś za wiele. Można było się do tego lepiej przygotować. Nie mniej jednak Dezerterom i tak trzeba oddać ukłon bo od początku serwera ładnie stawiali opór.
Nie do końca się zgadzam. To było akurat konieczne z naszej perspektywy. Zdawaliśmy sobie sprawę, że to nie będzie łatwe.

No nie widziales, a miasta padaja jak muchy. 31 z poprzedniej akcji chyba nie pobijemy, ale ponad 20 to juz raczej jest

edit :
26 na ta chwile, ale skubiemy dalej ;)
Hmm, powiem tak...z twoich wypocin, które gdzieś krążą po lapitos wynika, że to cała zasługa jest twoja i główne uderzenie i robotę odwalił don kichot....a reszta - w tym kohorta czy nie zaśniesz najmniej zrobiły. Otóż grzesiu gratuluję optymizmu i nadmiernej pychy. własnie, że największą robotą odwaliła koalicja Nie Zaśniesz i Nie Pośpisz oraz Kohorta, udział don kichota jest najmniejszy, tylko korzystasz z sytuacji, ale czyichś zasług nie odbieraj innym i nie przypisuj sobie.
A skoro tak dobrze liczysz - to przypomnę ci eubeę - miałeś po 1 tygodniu wrócić z urlopu..prawda? hmm..a kiedy wróciłeś?
Hmm..własnie..zamilcz więc...

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie napisalem , ze glowna zasluga jest moja tylko podalem Ci fakty w odpowiedzi na glupie gadanie. Pychy tez tu nie ma. Tylko liczby. A na Eubei nie wrocilem , bo nie moglem. Takie zycie. A jak odchodzilem to nie bylo zle. Co sie stalo potem to juz inna sprawa.

Edit. A pycha i lekcewazeniem to Ty sie wykazales na tym swiecie kilka tygodni temu , gdy do Ciebie pisalem z pewna propozycja.

A teraz już na koniec - gratuluję udanej akcji przeciwnej koalicji.
Co do dyplomacji..to jest sprawą oczywistą jak się siły rozłożyły i udział w niej wszystkich sojuszy jest oczywisty.
Wyskakujecie z jakimiś sprawami typu - wejście na serwer, połączenie z awanturnikami, złoto, dyplomacja....co do wejścia na serwer i naszej dyplomacji nie wypowiadajcie się bo nie do końca tak jest jak tu piszecie.
Natomiast w swojej wczorajszej wypowiedzi odniosłem się do sytuacji militarnej - 1 na 1., a nie innych okoliczności. Spróbujcie wjechać autem pod pędzące stado bizonów...myślę, że nie jedna rysa na aucie się pojawi. I proszę nie szukać w tym porównaniu jakichś podtekstów...w walce tutaj główne znaczenie odegrała ilość..to wszystko..

Nie napisalem , ze glowna zasluga jest moja tylko podalem Ci fakty w odpowiedzi na glupie gadanie. Pychy tez tu nie ma. Tylko liczby. A na Eubei nie wrocilem , bo nie moglem. Takie zycie. A jak odchodzilem to nie bylo zle. Co sie stalo potem to juz inna sprawa.

Edit. A pycha i lekcewazeniem to Ty sie wykazales na tym swiecie kilka tygodni temu , gdy do Ciebie pisalem z pewna propozycja.
gmarcik nie gadaj głupot..w czerwcu pojawiłeś się na hermonassie pod innym nickiem.
docierają do mnie twoje wypociny więc się ich nie wypieraj i chodzi o korespondencje, która krąży na lapitos na pw, a nie wypowiedź na fo.

Panie i Panowie - gramy dalej. Raz jeszcze gratuluję udanej akcji.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak w czerwcu, jak na Eubei juz mnie nie bylo. Urlop sie skonczyl i rozebraliscie do spolki z czerwonymi. A co do priv to i owszem napisalem , ze moge wziasc od Was paru aktywnych graczy. Ma sie to poczucie humoru , nie : ))) . I tak wiadomo, ze pojdziecie do Tuptusi

Pitu, Pitu
A jak przyjdzie dominacja to tuptusie i nie zaśniesz stworzą jeden sojusz - "tuptusie nie śpią" i pozamiatają ;)

Raczej nie ;)
Spora cześć śpiochów wbiła tylko i wyłącznie by pokonać tuptusi.
Więcej graczy by odeszło niż by z tuptusi przyszło ;P

Ja to sie bede najbardziej smial jak z tej calej dominacji wyjdzie taki kwiatek. Wy bedziecie lac Tuptusi, zabierac miasta , ale oni zadefowani za kazde jedno postawia 2 paliki na M35. Swiat wejdzie w ere dominacji. Oni beda pierwsi ze swoimi strzelajmy 10 %, kolejne pol roku podobnej nawalanki i oni dalej beda pierwsi o jakis procencik. I tak az prog spadnie . I wygraja :D

Nikt nie mówi ze tak nie będzie ;) na defie najwiecej pw wpada. Bardziej ciekawi mnie czy Ci wielcy offowcy są wstanie przestawić się tak bardzo ma def

Przyjęcie Awanturników to był strzał w kolano. Być może do sytuacji jaką teraz mamy tak czy siak by doszło, ale zdecydowanie dużo później. Adam sprzedałeś czas, którego nie miałeś za wiele. Można było się do tego lepiej przygotować. Nie mniej jednak Dezerterom i tak trzeba oddać ukłon bo od początku serwera ładnie stawiali opór.
A może chodziło o to, aby mieć jakąś kontrolę nad stratą miast Awanturników na rzecz Kichotów ? bo wspólna zakładka z obroną byłą omijana przez Awanturników szerokim łukiem i nikt nie wiedział co się u nich dzieje ?

misiek200200

Zespół Grepolis
Ogólne Warunki Handlowe par. 11.4 Zabrania się korzystania z Przedmiotów poza Grami, kupowania lub sprzedawania Przedmiotów za prawdziwe pieniądze oraz wymieniania się nimi. Dlatego też temat został skasowany.

Patrzac na liczbe podbitych miast napewno mam racje .
Podbitych było mało, więcej oddanych gwoli ścisłości.

Z perspektywy gracza, który ulokował się na obrzeżach świata i korzysta z zamieszania wywołanego przez koalicje i podskubuje miasta mało aktywnych graczy pewnie wygląda to inaczej. Jest się czym chwalić.