Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser30713

Guest
A kogo obchodzą te usuwane posty? Rozpłaczcie się
Tych nieusuwanych nie ma komu czytać poza paroma lajkującymi lizusami. Pamiętasz co ktoś napisał 3 dni temu?
Świat zszedł na psy
Do czego się jutro przyczepicie? Że moderator jest na zielono i dyskryminuje to innych graczy?

haha nie martw się, gdyby można było dawać łapki w dół, to przebiłbyś ich ilością wszystkie lajki na tym forum
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser4218

Guest
ArtArtWawa, a czemu chciała? Ja tam u Was lubię sporo osób.
I żartowałam tylko :)

Nudno by było, jakbyście padli za szybko
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser31773

Guest
A dziękuję
Niestety na mocy tych samych praw musicie mnie tolerować i nie możecie napisać na mnie nic obraźliwego i mnie wykreślić bo taki świat sami sobie zaserwowaliście
Ale macie brzydkie te awatary
 

DeletedUser31773

Guest
To czemu tego nie robisz? Potrzebujesz oklasków publiczności?
 

DeletedUser13253

Guest
Potrzebuje na jutro zew. Kto poratuje?

W nagrodę - uścisk Prezesa i dostąpienie zaszczytu publicznego znieważenia przez Pana Haszka.


"Otwarłem" swój sojusz. Każdy może dołączyć. Precz z ograniczeniami. ANARCHIA!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31825

Guest
Potrzebuje na jutro zew. Kto poratuje?

W nagrodę - uścisk Prezesa i dostąpienie zaszczytu publicznego znieważenia przez Pana Haszka.


"Otwarłem" swój sojusz. Każdy może dołączyć. Precz z ograniczeniami. ANARCHIA!!!
Nikt nie da, każdy dla siebie trzyma.
 

DeletedUser13253

Guest
Skoro ja się dziele wiedzą, przenikliwością, swoim blaskiem i splendorem... to może ktoś "kopsnie" zew za 60 łask...
 

DeletedUser31825

Guest
Będzie gorzej, zaraz uciekną na świat obfitości, aby ich nie podbito.
 

DeletedUser8673

Guest
Pewnie inno niebawem doda nową opcje
"Jesteś znużony zbyt długim okresem ochronnym ? Teraz masz możliwość ściągnięcia ochronki za jedynie 100 złota dodatkowo otrzymasz ekskluzywną oznakę berserkera byś mógł łatwiej rozpoznać podobnych Tobie z pośród tłumów"
 

DeletedUser25516

Guest
Ale cisza :) może ludzie przestali pisać bo tak czy siak zostanie to usunięte.
 
Fajnym sposobem na Fo bez teamu są wspólne zakładki danych sojuszy, ale tam z czasem też jacyś "mądrzy" kasują posty czy poszczególne tematy.

No i ocenzurowali mi "zwolenników komuny i cenzury" odnośnie FO wewnątrz samej gry XDDDDDDDDDDDDDD

Weź się modzie ogarnij, zamiast kasować, co Ci się podoba. Jakoś polityka widnieje i nie rozumiem, co Ci przeszkadzało w tym poście :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry