Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser30242

Guest
Jutro zacznie się drastyczna eliminacja słabszych jednostek z centrum i tutaj zacznie się ruch.

PS Ciekawe kogo na celownik wziął najlepszy sojusz Artura wraz ze swoimi dwoma odłamami Renegaci. Czy utrzymają się na pozycji lidera , czy przestaną istnieć. Cóż za emocje
 

DeletedUser9983

Guest
Delektujmy się faktem, że przed nami ostatnia przespana nocka.. Nie wiem kogo bardziej się bać, wrogów czy moich dowódców Off..
 

DeletedUser29075

Guest
Fajnym sposobem na Fo bez teamu są wspólne zakładki danych sojuszy, ale tam z czasem też jacyś "mądrzy" kasują posty czy poszczególne tematy.

No i ocenzurowali mi "zwolenników komuny i cenzury" odnośnie FO wewnątrz samej gry XDDDDDDDDDDDDDD

Weź się modzie ogarnij, zamiast kasować, co Ci się podoba. Jakoś polityka widnieje i nie rozumiem, co Ci przeszkadzało w tym poście :)
Może poglądy
smiley_emoticons_afraid.gif
 
Zostawcie tych biednych moderatorow, kasuja bo moga i nic wam do tego :D Warto to docenic, ktos sledzi nasze wypociny i dba o nas, dzieki temu Panu nikt nie dowie sie kto .....[USUNIĘTE - wulgaryzm - misiek200200]

EDIT:
I to szanuje, widzicie, ledwo cos nie halo i juz ciach, plebs mojego pokroju przynajmniej nie bedzie wyzywac nikogo:D
 

DeletedUser8673

Guest
Ja bardzo szanuję ich pracę i dziękuje, nie raz bawiłem się jako moderator w sojuszach i to trzeba naprawdę lubić ;)
Wszyscy tutaj powinni wyluzować i im trafiają się pomyłki oraz niepotrzebnie nie prowokować bo przecież nie tylko za wulgaryzmy jest cenzura i to nie ich widzi mi się a regulaminu.
 
Do góry