Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser31794

Guest
Bruce Lee., bardzo dobrze sobie radzisz na świecie Lapitos.
Gratulacje!
 

DeletedUser23278

Guest
Ell idź w szarość bo to Ci zawsze najlepiej wychodziło :) cały czas czekam na tą Twoją wielką ekipę z którą miałeś wbić bodajże od apolloni
 

DeletedUser31057

Guest
Wreszcie długo wyczekiwana prawdziwa gra się zaczyna i będzie nabierać tempa, niczym komediante podczas pisania bzdur i przechwalania się na forum :D jak się bawicie? :]
 
Na tej prędkości ciężko o zabawę
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser13253

Guest
Pytanie.
Black Friday, rok temu nie było mnie na żadnym serwerze.
Co będzie do kupienia?
Interesują mnie zmysły i mityki?

I driugie pytanie.
Pakiet startowy już miałem, teraz powinien wskoczyć pakiet wojownika. Jest w stanie ktoś podpowiedzieć w jakim okresie od startu? Na poprzednim serwerze nie zapisałem daty...

Tylko nie piszcie jak te miernoty: „jestem mondry, to algorytm decyduje”
 
Na EN dostałam info, że promocja zacznie się od 10.30 i co 3 godziny będą się pojawiać nowe przedmioty do kupienia.
Na obrazkach było złoto, zmysły, mityki, ulepszone ognie, bonusy do obrony i ataku.
 
Człowiek chce dobrze, a tu zawsze go wyśmieją;)
Zakomunikowałeś, że rok temu nie grałeś i zapytałeś co będzie w tym roku. Zgodnie ze swoją wiedzą odpowiedzieliśmy, co dostaliśmy na maila.
Rok temu miałam tłusty pakiet 160 procków, 160 szermierzy, + 20 do ogni i ulepszony atak wszystko x4 za całe 79,90.


Mówcie co chcecie ale czasami niszczą mnie jego teksty :p
Lizus;)
 

DeletedUser29075

Guest
Żadnych dram jeszcze nie ma? Kiedy renegaci planują upadek?
 

DeletedUser3480

Guest
Manius, pierdoło stara, pytałem o to co było do kupienia rok temu.

Wódka, Viki, ikonki też potrafię obejrzeć. @ też czytam... Ludzie.... litości...

Liczyłem na konkretną odpowiedź typu:
Rok temu było do kupienia to i to. Haszek, jesteś piękny i bogaty to sobie kupisz.

Tak trudno?
No dobra nie zrozumieliśmy się.

Haszek jesteś stary i brzydki i całe dzieciństwo się z ciebie kumple nabijali.

Ale na grepo możesz sobie podnieść morale w piątek. Tam będą takie dodatki jak mityki, ognie, biremy, lądu defa i ofa, no i co ważne zmysły - aby świat się szybko kończył i startował następny bo największy zysk jest na początku świata
 

DeletedUser31794

Guest
Jaśnie bogaty Panie Kaszku,
jesteś naprawdę dobry w eko - podziwiam. Wiele trudu, pracy i wysiłku musiała Cię kosztować tak szybka rozbudowa.

Jednakże przed potęgą wojownika Mamuta, musisz paść na kolana.
Nie da się tego ukryć...

Z zaświatów, Twój pracodawca,
Hugh Hefner
 

DeletedUser31773

Guest
Bruce Lee., bardzo dobrze sobie radzisz na świecie Lapitos.
Gratulacje!
A dziękuję
Niestety zostałem pokonany przez wrogie kapitalistyczne imperium, a moje komunistyczne wojska musiały ulec. Kapitalizm to rzecz zła.
Nie oznacza to że nie obserwuję sytuacji i że się poddałem
Wracając do posta wyżej ciekawi mnie ile osób musiało świadomie rozbić swoje wojo aby utrzeć nosa tej "kapitalistycznej ś"?
 

DeletedUser3480

Guest
haha no tak, początek gry. Mamut wpada na świat i cały sojuszu rozbija o niego wojsko by dopiec haszkowi ;)

nieźle podoba mi sie ten pomysł. Pozwól że wdrożę to na następny świat ;)
 
Do góry