Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser31773

Guest
Zgadza się, to nie wyspa z jednym samotnym graczem galopującym 1k kawalerii na zmysłach przez wszystkie miasta. Tam trzeba było ogni, łódek i badań za 140k surowców. Do tego ileś tam to czasu pływa. Na szczęście zapewne każdy atak trafiony był w samych procarzy, ech, ludzie to mają szczęście
I niech zgadnę, nikt nie uciekł offem
 

DeletedUser8673

Guest
Ciekawie się tutaj gadka rozkręca - nic tylko popcorn robić , zimne piwko skombinować i czekać na dalsze komentarze ;))
 

DeletedUser3480

Guest
No przecież nie neguję, że tego się nie da zrobić.
Chodzi mi o to, że tam nie było na kim tych punktów nabić.
Zobacz ile punktów zdobyła reszta osób w sojuszu - masz zrzut z czołówki.
Myślisz, że nie chcieli punktów zarobić?

Powiedz mi, że Krzysiek odpuścił sobie farmienie,
by Manfred mógł farmić, bo miał zmysły odpalone.
On i reszta czołówki...

Zawsze możesz napisać na PW i poprosi o rapki
 

DeletedUser11944

Guest
No przecież nie neguję, że tego się nie da zrobić.
Chodzi mi o to, że tam nie było na kim tych punktów nabić.
Zobacz ile punktów zdobyła reszta osób w sojuszu - masz zrzut z czołówki.
Myślisz, że nie chcieli punktów zarobić?

Powiedz mi, że Krzysiek odpuścił sobie farmienie,
by Manfred mógł farmić, bo miał zmysły odpalone.
On i reszta czołówki...

Zgadza się, to nie wyspa z jednym samotnym graczem galopującym 1k kawalerii na zmysłach przez wszystkie miasta. Tam trzeba było ogni, łódek i badań za 140k surowców. Do tego ileś tam to czasu pływa. Na szczęście zapewne każdy atak trafiony był w samych procarzy, ech, ludzie to mają szczęście
I niech zgadnę, nikt nie uciekł offem

Nie chce mi sie juz ciagnac tego tematu, niech nam zyje lapitosowa teoria spiskowa. Jej wyznawcy juz sa
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31773

Guest
Niech więc zdobywca tych punktów da słowo honoru że nikt inny z jego świty pośrednio i bezpośrednio nie brał świadomie udziału w zdobyciu owych punktów i nic nie wiedział o ewentualnej ustawce. My ludzie starej daty szanujemy honor
Jeżeli to słowo honoru padnie, uznam że się myliłem i przeproszę za zamęt
 

DeletedUser3480

Guest
Niech więc zdobywca tych punktów da słowo honoru że nikt inny z jego świty pośrednio i bezpośrednio nie brał świadomie udziału w zdobyciu owych punktów. My ludzie starej daty szanujemy honor
Jeżeli to słowo honoru padnie, uznam że się myliłem i przeproszę za zamęt

haha no jeśli Ci to pomoże to daje słowo.
Ale wypatrzyłem Ciebie że jesteś na świecie a przynajmniej nick ten sam. Jak chcesz napisz to wyśle Ci kilka rapków a nawet wszystkie jak chcesz.
 

DeletedUser31773

Guest
Za raporty dziękuję, nie skorzystam
Pana słowo jest dla mnie ważne, reputacja się niesie za ludźmi
Więc się zwyczajnie pomyliłem, proszę o wyrozumiałość bo to trochę wyglądało na ustawiony scenariusz
Jeszcze raz przepraszam
 

DeletedUser3480

Guest
Za raporty dziękuję, nie skorzystam
Pana słowo jest dla mnie ważne, reputacja się niesie za ludźmi
Więc się zwyczajnie pomyliłem, proszę o wyrozumiałość bo to trochę wyglądało na ustawiony scenariusz
Jeszcze raz przepraszam
A nic nie szkodzi i przepraszać nie musisz ja się nie gniewam.
Pisałem że owy wynik jest spowodowany: Inno i jego darami, trochę golda i wieczne ataki na przeciwników.
 
Black Friday – piątek po Dniu Dziękczynienia, początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych. ... W czarny piątek wiele sklepów czynnych jest w dodatkowych godzinach, niekiedy całą dobę, oferując jednodniowe okazje i zniżki.


W USA jest to 50% ceny standardowej -zazwyczaj

Inno -cena ta sama dodają pakiety ogniowe lub kilka goldów gratis
Chyba nie wiecie co to przecena
 

DeletedUser17617

Guest
Black Friday – piątek po Dniu Dziękczynienia, początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych. ... W czarny piątek wiele sklepów czynnych jest w dodatkowych godzinach, niekiedy całą dobę, oferując jednodniowe okazje i zniżki.


W USA jest to 50% ceny standardowej -zazwyczaj

Inno -cena ta sama dodają pakiety ogniowe lub kilka goldów gratis
Chyba nie wiecie co to przecena


W Stanach za taki zestawik warty tutaj 640 zeta nakupilbys ciuchow na caly rok w czarny piatek, jezeli mialbys ochote sie tloczyc. Markowe spodnie, paski, koszule kupowalem po dolcu za sztuke. Tlok zalezny od marki sklepu, w mniej wzietych wielkiego tloku nie bylo.
 

DeletedUser31773

Guest
Dziękuję, nie skorzystam
Mam wielce negatywne opinie o Twoich wypowiedziach jak i wszelkiej działalności związanej z Twoją osobą. Obroń się sam i nie namawiaj innych
 

DeletedUser29075

Guest
Już się tak nie pusz bo ci korona z głowy spadnie jeszcze.
smiley_emoticons_lol.gif
Zabawny jesteś :D
 

DeletedUser31773

Guest
Proszę się do mnie zwracać z szacunkiem, należę do Polskiego Dumnego Narodu i nie pozwolę sobie aby jacyś emigranci którzy uciekną w popłochu z naszego dumnego kraju w razie jakiegokolwiek zagrożenia, zwracali się do mnie w ten sposób
 
Do góry