Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser29557

Guest
divine_aura64.png
Rytuał: boska aura
„Ochrona miasta”: Po zwycięskiej walce w wybranym mieście każda z poległych broniących jednostek pochodzących z tego miasta ma X szans na powrót do życia. Efekt utrzymuje się przez X.
 

DeletedUser29557

Guest
... a kto to wie?
Zależy na pewno od "poziomu" czaru i być może rodzaju świata, czy jego prędkośći
bezradny.gif
 

DeletedUser31858

Guest
Kompromitujące jest zarzucać coś komuś, a na prośbę udowodnienia tych zarzutów, pisać, że nie chce się gmerać
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
.

weteran2 - Cris grał z nami na Edessie :)
Kompromitujące jest to jak wydawałoby się dorosły facet robi z gęby d... i wypiera się swoich słów. Grałem z Crisem na dwóch światach, ja wiem i on wie jak było, a jeśli uważa, że teraz wstyd się do tego przyznać to nie moja sprawa. Nie będę przeszukiwał setek PW, żeby cokolwiek komuś udowadniać.
 

DeletedUser23278

Guest
Kompromitujące jest to jak wydawałoby się dorosły facet robi z gęby d... i wypiera się swoich słów. Grałem z Crisem na dwóch światach, ja wiem i on wie jak było, a jeśli uważa, że teraz wstyd się do tego przyznać to nie moja sprawa. Nie będę przeszukiwał setek PW, żeby cokolwiek komuś udowadniać.
ale ja Cały czas czekam na to gdzie cos takiego pisałem :) Gralismy ze sobą dwa swiaty to czemu nie kojarze Twojego nicku?
zmieniłas? to teraz pytanie czego sie obawiasz :p
zdecyduj sie gdzie takie cos pisałem czy na FO, PW. moze zaraz powiesz ze na TSie o tym rozmawialismy?:D
 
Kompromitujące jest zarzucać coś komuś, a na prośbę udowodnienia tych zarzutów, pisać, że nie chce się gmerać
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
.

weteran2 - Cris grał z nami na Edessie :)
To chyba później jakoś, bo mi się nie przypomina, a co do zasady pamiętam sojusze i graczy, z którymi grałem. Pomijając to, że Edessa była wieki temu i mogłem zapomnieć
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser23278

Guest
zakonczyłem tam gre jak zaczął sie rozłam w sojuszu wiec stosunkowo wczesnie
 

DeletedUser31858

Guest
ale ja Cały czas czekam na to gdzie cos takiego pisałem :) Gralismy ze sobą dwa swiaty to czemu nie kojarze Twojego nicku?
zmieniłas? to teraz pytanie czego sie obawiasz :p
zdecyduj sie gdzie takie cos pisałem czy na FO, PW. moze zaraz powiesz ze na TSie o tym rozmawialismy?:D
Zmieniłem nick bo oddałem poprzednie konto.
Ja jestem cały czas zdecydowany, Ty się miotasz jak chorągiewka. Pisaliśmy o tym i na PW i prawdopodobnie pisałeś to samo na forum sojuszu do którego przyszedłeś zostawiając poprzedni sojusz (jako jeden z założycieli, na + masz tylko tyle, że kilku graczy wziąłeś ze sobą).
Doskonale wiesz jak było, a ja nie mam zamiaru tutaj się bawić w adwokata i szukać "dowodów" na to jak szybko zmieniasz zdanie. Chętnie wyjaśnię Ci wszystko na PW
 

DeletedUser23278

Guest
Zmieniłem nick bo oddałem poprzednie konto.
Ja jestem cały czas zdecydowany, Ty się miotasz jak chorągiewka. Pisaliśmy o tym i na PW i prawdopodobnie pisałeś to samo na forum sojuszu do którego przyszedłeś zostawiając poprzedni sojusz (jako jeden z założycieli, na + masz tylko tyle, że kilku graczy wziąłeś ze sobą).
Doskonale wiesz jak było, a ja nie mam zamiaru tutaj się bawić w adwokata i szukać "dowodów" na to jak szybko zmieniasz zdanie. Chętnie wyjaśnię Ci wszystko na PW
a to ciekawe zazwyczaj mało z kim pisze na pw tym bardziej o innych sojuszach :) sojusz zostawiłem fakt ale miasta oddałem na morzu na którym dotychczas grałem, przejść do tego sojuszu miało znacznie więcej osób nie każdy chciał, zmuszać nikogo nie miałem zamiaru. Z tego co wyczytałem chodzi Ci o apollonie tak więc powiedz mi kogo PiZ czy Zip tam miało na zielono z tego co wiem to tylko AP. Druga sprawa nie pisałem nigdy że zawsze mają zielono tylko napisałem że nas jako Sigme nie rozwalilo samo PiZ tylko kilka mniejszych sojuszy :) a to już jest zupełnie coś innego niż to o co mnie oskarzasz :) drugi świat jak się domyślam była nikaia na której byliśmy po tej samej stronie i wiedzieliśmy że tylko siebie mamy na zielono :)
 

DeletedUser31858

Guest
Krzychu, nie wiem z kim rozmawiałeś na PW, w każdym razie ze mną dość sporo w różnych etapach gry. Przede wszystkim jednak ja Cię o nic nie oskarżam, mówię po prostu jaki miałeś pogląd na sytuację będąc po drugiej stronie barykady. Nie tyczy się to tylko Twojej osoby, ale Ciebie wskazałem palcem bo Ty akurat błaźnisz się (przynajmniej w moich oczach) na forum.
Jak już pisałem dowodów Ci nie przedstawię, bo Ty doskonale wiesz jak było, więc na zakończenie tej jałowej gadki życzę Ci powodzenia.
Jak masz jakieś niedokończone tematy to zapraszam na PW w grze. Trzymaj się
 

DeletedUser31731

Guest
Ale Ci ocenzurowani to kozaki. Walą wszytko i wszystkich na pyre.
Poatakowałbym sobie jakichś tuptusi ale za słaba liga na moje offy i ognie :V
 

DeletedUser31731

Guest
hoopek, coś cienko Ci idzie. dziwne że w porównaniu do Rizini nie dałeś szaraków po 2 dniach od zniknięcia ochronki.... AAAAA, sorki. zapomniałem że cenzurek nie było w okolicy.
 

DeletedUser29075

Guest
Rizinia? Grałem tam kiedyś?

A ty to ten Kodins co mi tyłek lizał o zapkę do sojuszu?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31731

Guest
Ten knidos, ale twój sojusz był tak cienki że nawet do niego nie pisałem...
Wolałem zagrać w miśkach :)
Aż tak bym się nie zhańbił prosząc Cię o zapkę nie przesadzaj
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Dobra spadaj marny atencjuszu, za dużo czasu ci już poświęciłem.

Współczuję ci sparrow z tym gościem siedzieć - tydzień mi prawie tyłek zawracał żebym erguna uprosił o zapkę, nawet mi paliki na wyspie postawil, żeby bliżej nas być.
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry