Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser29075

Guest
No i brawo yavus, teraz dres do nas o pakt napisze przez ciebie. Sprowokowales go hahahaha.
 

DeletedUser24372

Guest
Odezwał się dyplomata I klasy haha z którym robiłem co chciałem i godzil się na wszystko.

-Lecial Deff do garudoo, chciał rekompensaty twardo a ja postraszylem wojna i powiedziałem żebysmy zapomnieli to yavus się zgodził
-Ocenzurowani III wziąłem jakiś neutralny sojusz których bili dezerterzy i celowo na chwilę przygarnalem ludzi od siebie na terenie yavusa. Yavusek napisał że ludzie się piekla i nie pomalowal ich od razu Jedna wiadomość że jak nie przestaną ataków będzie wojna i Yavusek sam pisał że chce się dogadać a i ataki nie dochodziły nowe na ten sojusz i nagle pieklenie się ludzi i zatrzymanie rozwoju przestało być ważne haha ;)

Dyplomata na poziomie ... :)
 

DeletedUser30541

Guest
jak Wy się słodko kłócicie... ale to pewnie temu, że jeszcze nie ma nas na głównym froncie ;)
spokojnie, kwestia godzin (a nie, wolny serwer, to raczej dni). Ale defa można już klepać :cool:
 

DeletedUser29075

Guest
Sparrow Kocham Cię!

Już oficjalnie! Nie przestawaj być sobą proszę!
Odkąd łorior zniknął to brakuje takiego błazna. :D
 
Gram, One Tap.
Spinam się jak widzę takie teksty, wielki mędrcu.
Więcej luzu, bo nawet nie przeczytasz ze zrozumieniem. Lubię takie prowokacje, uderz w stół, a nożyce się odezwą :D
Widzisz Hopciu, tak się prowokuje grajków od siedmiu boleści, skoro już znasz się na deffie, to teraz poznaj trollowanie :D
 

DeletedUser17617

Guest
Byla sobie Troja, byl tez zespol Ich Troje, slad po nich zaginal, no moze nie do konca, bo gdy slysze dzwieki tej piosenki zaraz sie robie w sercu miekki...
A wzszystko to, bo ciebie kocham i nie wiem jak bez ciebie moglbym zyc, chodz pokaze ci drzwi.
A zeby byla jasnosc, to przeciweinstwo ciemnosci, odnosi sie to do sojuszu top 3 (tszy).
 

DeletedUser29075

Guest
Więcej luzu, bo nawet nie przeczytasz ze zrozumieniem. Lubię takie prowokacje, uderz w stół, a nożyce się odezwą :D
Widzisz Hopciu, tak się prowokuje grajków od siedmiu boleści, skoro już znasz się na deffie, to teraz poznaj trollowanie :D
Przypominam, że to ja wpływam na światową dyplomację
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Najlepsza decyzja odkąd otworzyli ten serwer! Razem z całą rodziną kibicujemy Ci w tej krucjacie.
(...)
Idę w urlop, nudnawo tutaj.
Wesołych kurna Świąt.
Ty to lepiej moje wpisy omijaj szerokim łukiem.
I może Cię rozczaruję, ale mało kogo obchodzi co robisz.
Ale widać poklasku brakło i musisz znów zacząć pisać na forum.
A tak fajnie się czytało
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
.
 

DeletedUser23278

Guest
Odezwał się dyplomata I klasy haha z którym robiłem co chciałem i godzil się na wszystko.

-Lecial Deff do garudoo, chciał rekompensaty twardo a ja postraszylem wojna i powiedziałem żebysmy zapomnieli to yavus się zgodził
-Ocenzurowani III wziąłem jakiś neutralny sojusz których bili dezerterzy i celowo na chwilę przygarnalem ludzi od siebie na terenie yavusa. Yavusek napisał że ludzie się piekla i nie pomalowal ich od razu Jedna wiadomość że jak nie przestaną ataków będzie wojna i Yavusek sam pisał że chce się dogadać a i ataki nie dochodziły nowe na ten sojusz i nagle pieklenie się ludzi i zatrzymanie rozwoju przestało być ważne haha ;)

Dyplomata na poziomie ... :)
nie ma to jak robic wszystko zeby wywołac wojne a na samym koncu zgonic wszystko na Hopka :D
Nie wiem czy wiesz ale dyplomacja to nie tylko wywoływanie wojen ale i ich unikanie, yavus wiedząc ze walczy z wymagającym przeciwnikiem jakim są spiochy nie chciał wojny na dwa fronty.
powinienes się od niego uczyc bo jak dojdą do was tuptusie to by Ci sie mogło przydac
 

DeletedUser23402

Guest
Krzychu wtedy zobaczy co to jest bronic na dwa fronty i wtedy zobaczymy jak wielki kapitan ustawia swiat pod siebie
smiley_emoticons_irre4.gif


a tak btw gratki spioszki tych paru wioseczek
 

DeletedUser31882

Guest
Cześć wszystkim!! Pierwszy post na forum! Na pewno nie ostatni.

Co do sytuacji dyplomacyjnej na świecie ;)
Garudo z tego co wiem to od prawie samego początku jak wszedł zaczął się umawiać z KS10.
Nie mam JESZCZE za dużych wpływów na rozgrywkę i z moich poglądów wydaje mi się, że garudo znowu robi z kapitana popychadło. Specjalnie przekabacił cenzure na swoją stroną by szybko dezerterów wyeliminować.I tylko po to. Bo po co by mu był potrzebny gdyby nie położenie? Niestety Pan yavus radzi sobie nadwyraz dobrze, a tuptusie coraz bliżej. Tam będzie się kotłowało. Kohorta słowian która jest na "plecach" garudo też będzie miała kluczowe zadanie. Ich deff dla garudo będzie bardzo ważny tak samo jak pomoc w wyeliminowaniu Dezerterów. Jednak ta siła napędowa tuptusi na razie jak dla mnie jest nie do powstrzymania. Na M44 Klub Awanturników jest na topce natomiast konkurencja rośnie i tak bez dobrej organizacji i braku pomysłu na ogarnięcie "tego syfu" może w przyszłości być im ciężko.
 

DeletedUser24372

Guest
Jak Sigma na Apolloni z całym światem walczyła to było świetnie, jak wielki yavus musi powalczyc z 2 sojuszami czy tam 3, to żyłka kasynu pęka ;))

A swoją drogą Dezerterom 10 wiosek dziś padło... hm wynik jak z San Marino ;)
 
Do góry