Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser29075

Guest
Dobra, kończcie to bo już nad następną dramą się zastanawiam.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser30242

Guest
Jak odchodziłeś już część miasta graniczyła ze sobą , wyjątkowo akcja wyszła pozytywnie dla obu stron . Jedni zdobyli trzy miasta, inni massę punków darmowych i tych mniej darmowych :)

Fakt faktem tuptusie rzuciły się na dwa sojusze na raz , to był chyba błąd.
 

DeletedUser31057

Guest
Miałem coś napisać, ale musze sie szybko ogarniać teraz. Doróbcie komentarzy, będzie do czego się potem odnieść :]
 
Jak odchodziłeś już część miasta graniczyła ze sobą , wyjątkowo akcja wyszła pozytywnie dla obu stron . Jedni zdobyli trzy miasta, inni massę punków darmowych i tych mniej darmowych :)

Fakt faktem tuptusie rzuciły się na dwa sojusze na raz , to był chyba błąd.
To nie były dwa sojusze tylko 3 soje do tego jeszcze chyba jedno albo dwa miasta z mniejszego soja a akcja fajnie wyszła chociaż moich wymagań nie spełniła liczyłem na 95% przejęć a tutaj trochę brakło ale i tak nieźle 25 miast chyba
 

DeletedUser25516

Guest
3 soj to ten top22 ? Nie no to szacuneczek, tyle miast im wyrwaliście.
 
3 soj to ten top22 ? Nie no to szacuneczek, tyle miast im wyrwaliście.
nie chodzi o ich ranking tylko o fakt że jednak off musiał lecieć jakiś na nich i nie mógł na te cele z topki lecieć
Twoim tokiem myślenia można napisać że w sumie to akcja klapa u Tuptusiów bo tylko kilka miast czerwonych zabrali bo nawet szaraki zbierali a to że szaraki były z sojuszów topki to inna sprawa
 

DeletedUser24372

Guest
A ten sojusz 22 to asfuiogl czy jakiś inny tam był ? Bo te rankingi sie szybko zmieniają
 

DeletedUser24372

Guest
No pewnie, przeciez my grac nie umiemy to tylko takich bijemy
 

DeletedUser9983

Guest
A nie możemy się tak po sportowemu lubić i szanować??
 

DeletedUser25516

Guest
Ja okazalem szacunek. Pogratulowalem, ale Art chyba źle to odebrał.
 

DeletedUser26574

Guest
Witam mniej znane i bardziej znane nicki :)
Pytanko - czy ten świat to pierwszy na nowym podboju z dominacją?

Pozdrawiam Wszystkich, którzy mieli kończyć, a jednak dalej walczą.:)))
 
Do góry