Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser24113

Guest
itam,itam was no sami widzicie manferd już się poddał a ja dalej sobie gram,apropo sojuszy .sojusze na m44 klub awatarnikow,złoto dezertetów, czy tam swieci z bostonu to są słabe sojusze ale mieli szczescie i trafili na siebie,bo gdyby trafili gdzies na granice m55/45/54 to dwa dni po ochronce by ich nie było.Fart tez jest waży m55/45/54 maskara a m44 lajcik


i ten tego szeryfów od od ortografi oblewam ciepłym moczem
 

DeletedUser31731

Guest
Kto napisze ze Promilek jest mistrzem synchro nie bedzie mial klinów pod kolony.
 

DeletedUser31882

Guest
Na M44 są dobrzi gracze ale chyba tam nikt nie przyszedł ze swoją ekipą. Temu określasz ich jako słabych denaturowy? Najwyżej, mają słabą organizacje co powoduje niskie wykorzystanie umiejętności poszczególnych graczy. Ale spokojnie. Sytuacja się cały czas klaruje.
 

DeletedUser24113

Guest
Na M44 są dobrzi gracze ale chyba tam nikt nie przyszedł ze swoją ekipą. Temu określasz ich jako słabych denaturowy? Najwyżej, mają słabą organizacje co powoduje niskie wykorzystanie umiejętności poszczególnych graczy. Ale spokojnie. Sytuacja się cały czas klaruje.
słabych na tle tych sojuszy na inych morzach,a tak to nie są słabi,poprostu wysoki poziom ekip jest
 
Dzisiejsze to majstersztyk, nawet nie zdążyem zobaczyć szarych flag i już były czerwone :rolleyes:
Póki co jedynie łaskawy Pan Haszek się wyłamuje ze schematu który brzmi "kto jest Top 1 za niedługo walnie szaraka" o_O
 

DeletedUser24372

Guest
Nawet hopciu na fo nie szczeka, on gada tylko wtedy jak jest dobrze
smiley_emoticons_lol.gif
 
Nawet hopciu na fo nie szczeka, on gada tylko wtedy jak jest dobrze
smiley_emoticons_lol.gif
Ciekawe spostrzeżenie -to w sumie to samo jest z Tobą pojawiasz się na FO jak pali się Tobie grunt pod nogami

Tak szczerze co do szaraka zdarzają się wszędzie u nas są w miarę kontrolowane -w czasie gdzie jest spokój niektórzy kończą bo real i to w czasie gdy u nas serio dobrze się dzieje.


Jeszcze jedno Hopciu nie szczeka -traktuj przeciwników z szacunkiem boo Tobie też zaraz można fajnie napisać
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24372

Guest
Ciekawe spostrzeżenie -to w sumie to samo jest z Tobą pojawiasz się na FO jak pali się Tobie grunt pod nogami

Tak szczerze co do szaraka zdarzają się wszędzie u nas są w miarę kontrolowane -w czasie gdzie jest spokój niektórzy kończą bo real i to w czasie gdy u nas serio dobrze się dzieje.


Jeszcze jedno Hopciu nie szczeka -traktuj przeciwników z szacunkiem boo Tobie też zaraz można fajnie napisać

Przeciwnika szanuję ... Ale tego co potrafi się zachować. Do Ciebie czy tam zarządu Tutpsui nie mam nic ale takiego hopka czy weterana co nie szanują innych to na pewno nie będe :)
 

DeletedUser31731

Guest
Juz wiem kto ze mna nie pojedzie do obozu zagłady w lipcu. XD
 

DeletedUser31047

Guest
Robimy konkurs kto nazbiera najwiecej truskawek w postaci sury
 
Oj Sparrowek , ale masz ból tyłka ze mną. Taki piesek biegający i wspominajacy o mnie w większości postów. Brakuje Ci moich klinów pod koloniki, nie bój się, z czasem może się pojawią, jeśli zdążę. Wiem, że jedynym i słusznym faktem jest twój fakt opowiadania bajek i pienienia się na FO, bo sparrowkowi nic nie można robić, chociaż sparrowek i jego sojusz to taki rząd marionetkowy jak Kohorta. Jestem ciekaw, gdzie te sznureczki przemieszczą się teraz, bo jakoś nudno słyszeć ciągle o tym samym, a i pozdrawiam twojego chórzystę pasujecie do siebie jak muchomor do trawy
smiley_emoticons_sleep.gif


Ps: Nie wiem, dlaczego posty o tym świecie zostały przeniesione do jakiegoś FO o Eubea, gdy nawet się do niego odnosiły. Moderatorzy chyba się nudzą, a szukają pomocy do sprawdzania poprawności tłumaczeń, co jedna rzecz to lepsza
smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser23379

Guest
Oj Sparrowek , ale masz ból tyłka ze mną. Taki piesek biegający i wspominajacy o mnie w większości postów. Brakuje Ci moich klinów pod koloniki, nie bój się, z czasem może się pojawią, jeśli zdążę. Wiem, że jedynym i słusznym faktem jest twój fakt opowiadania bajek i pienienia się na FO, bo sparrowkowi nic nie można robić, chociaż sparrowek i jego sojusz to taki rząd marionetkowy jak Kohorta. Jestem ciekaw, gdzie te sznureczki przemieszczą się teraz, bo jakoś nudno słyszeć ciągle o tym samym, a i pozdrawiam twojego chórzystę pasujecie do siebie jak muchomor do trawy
smiley_emoticons_sleep.gif


Ps: Nie wiem, dlaczego posty o tym świecie zostały przeniesione do jakiegoś FO o Eubea, gdy nawet się do niego odnosiły. Moderatorzy chyba się nudzą, a szukają pomocy do sprawdzania poprawności tłumaczeń, co jedna rzecz to lepsza
smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_oh-no2.gif

bardzo dobrze, bo teraz Ty zaczynasz o jakichś innych światach
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.
Akurat Sparrow się dziś powstrzymał
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
 
Do góry