Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser22236

Guest
a reka cie nie boli ?
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser24372

Guest
Wrecz odpada
smiley_emoticons_auslachen2.gif


To ze cale grepo myslalo ze zamoczysz, ale zamoczyli wszyscy procz Ciebie to nie musisz sie chwalic
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31057

Guest
szefu nie zgadzam się. On jest bardzo dobry w moczeniu... swoich złotych offów na miastach wszystkich wokół niego oczywiście :D
 

DeletedUser22236

Guest
nie no ... kazdego jara co innego ale wspolczuje mimo wszystko:)

w tej dyskujji na temat mozczenia offow niemam z wami szans ... jestescie ekspertami w tych sprawach :)
 

DeletedUser31057

Guest
ciekawe rzeczy mówisz :D no w sumie to my Was, a nie Wy nas atakujecie, więc czasem sie zdarza. Ja tam póki co na tym serwie utopiłem tylko raz, na kolesiu który nie wiedziałem że będzie się w ogóle bronił i nie dograłem czyszczenia :] myślałem że już skończył. Masz, pocieszaj sie jaka Cenzura nieudolna :D tylko nie patrz w potuska bo się okaże, że nie wszystkie offy utopiliśmy
7c4b86854f2f42645695ab4e35b514c1.png
 

DeletedUser30242

Guest
Nie wiem czy śmieszne , czy nie. Bronienie miasto zbuntowanych , poprzez robienie szaraków i przejęcie wewnątrz sojuszu na długa metę raczej nie działa . Już dzisiaj dwa takie przypadki. Dziwna forma obrony
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser24372

Guest
E tam, kumo77x w ostatniej akcji był lepszy rozebral wszystkie badania w akademii ... :)
 
E tam, kumo77x w ostatniej akcji był lepszy rozebral wszystkie badania w akademii ... :)
KS10 mam takie pytanie tylko szczerze bo nie chcę sprawdzać statystyk ile razy walnąłeś szaraki na grepo załóżmy do EC bo niektórzy nie lubią EC i wtedy robią szaraki -ja raz albo dwa po EC ale przed nigdy więc proszę łaskawie jak tak z szaraków się śmiałeś powiedz ile razy Ty to zrobiłeś i nie tłumacz tego realem czy innymi wymyślonymi historiami
 

DeletedUser30329

Guest
Yavus
smiley_emoticons_smilenew.gif
co z nową taktyką obrony ?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Spodziewałam się szaraka a tu Oooo! udało się przejąć miasteczko!
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Ale to wszystko zabawne jest. :)
Zaskakuje mnie jak ludzie, którzy na jednym serwerze strzelają fochami, robią szaraki i odpuszczają grę po 2/3 akcjach na nich, a na drugim świecie wbijają nóż w plecy sojusznikowi i są z tego dumni...

Na jednym świecie dostają srogi łomot od gościa, któremu na drugim świecie liżą tyłek i wchodzą między poślady byle wybudować u siebie jakieś puste poczucie wartości
smiley_emoticons_lol.gif


Nie wiem jak się świat potoczy i do jakiego etapu tutaj będę grał, ale ja wam o tych postach zacznę przypominać jeśli ułoży się tak, że lanie będziecie zbierać jak na zawołanie. :) A sparrow [USUNIĘTO - wulgarne] sojuszników, zostawianiu ich na pastwę losu itp to już niezłe doświadczenie złapał.

Oficjalnie chciałbym złożyć gratulacje dla garuda za zebranie takiej armii posłusznych baranów
smiley_emoticons_lol.gif
Jestem pełen podziwu, że tylu ludzi z siebie idiotów robi dla poklasku kogoś, kto de facto ma ich gdzieś.
smiley_emoticons_grin.gif


Piękne to będą czasy niedługo, bylebym tylko dograł do tego etapu, a nawet jak zniknę wcześniej to chyba specjalnie na FO będę wchodził to skomlenie lub głuchą ciszę obserwować. :)

I wy z tej pikselowej nienawiści to już chorzy jesteście, opętani. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie wiem czy śmieszne , czy nie. Bronienie miasto zbuntowanych , poprzez robienie szaraków i przejęcie wewnątrz sojuszu na długa metę raczej nie działa . Już dzisiaj dwa takie przypadki. Dziwna forma obrony
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Damian szykujcie deff
smiley_emoticons_grin.gif
, gwiazda ledwo powstrzymuje graczy przed wypadami solo na Was
smiley_emoticons_nicken.gif
, wkrótce ruszy maszyna, kto to wie, może przeistoczy się w walec? czy odbijemy się od ściany
smiley_emoticons_wallbash.gif
? ....dobry serwer, już sporo się dzieje, a będzie jeszcze ciekawiej
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser30242

Guest
Zacznie się prawdziwa szkoła ... było to nieuniknione. Miejmy nadzieję ,że troszkę czasu to potrwa
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser30713

Guest
Tu Cię zaskoczę Ergun, ale odkąd Yavus zaprezentował nam nową technikę obrony to już nie potrzebujemy deffa
smiley_emoticons_sleep.gif
 
Do góry