Sytuacja na świecie Lapitos

Głupoty głupotami, ja mam istotne pytanie
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
.

Kiedy ubieracie choinkę? Czy piernik już upieczony?
Jestem ubrany cały czas, a siebie piec nie zamierzam :p
 
Ładna akcja
No cóż raz na wozie raz pod wozem
Gdybyśmy dysponowali takim offem jak tuptusie to pewnie wystarczyła by jedna akcja na dezerterów. Tysiące ogni dziesiątki mixów nieźle
 

DeletedUser10968

Guest
imć Aszek czy tam Straszek ...czy jak tam brzmieć to miano winno było ... powił był massa do Śpioszków...czapki z głów...same spadają...celowości tegoż... intelekt mój nienachalny jakże najbardziej... ogarnąć nie potrafi....wszak do Świąt..hola a mila jeszcze by była... amen...
 

DeletedUser29075

Guest
Ja pitole, zbyt delikatny się zrobiłem. Chciałbym jakoś Cię zaczepić czy coś, ale jakaś nagła porcja empatii się we mnie pojawiła.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif


Sparrow, ty tu jesteś jeszcze? Czy paznokcie zapuszczasz, żeby podczas skoku, wyciągniętą ręką móc pomacać dolny próg IQ od spodu?
 
Wróżbito... ja myślę, że teraz wszyscy chichoczący zjadliwie z tamtych szaraków przyznają, że jednak nie było się wtedy z czego smiać. A Ty co sądzisz Weteranku?
Bo to aż niemożliwe, żeby u innych widzieć, a u siebie nie dostrzegać...
Nie... aż taka hipokryzja? :cool:
Odpowiem krótko, czekam na więcej :D
 

DeletedUser4811

Guest
Ładna akcja
No cóż raz na wozie raz pod wozem
Gdybyśmy dysponowali takim offem jak tuptusie to pewnie wystarczyła by jedna akcja na dezerterów. Tysiące ogni dziesiątki mixów nieźle

taka szalona myśl mi przyszła do głowy... Może w takim razie róbcie deffa? :D
 

DeletedUser31858

Guest
Czasami się zastanawiam, czy nie jest wam wstyd pisać takie bzdury i robić z siebie pośmiewisko. Nie dość, że rozgrywka mocno straciła na atrakcyjności to jeszcze takie kocopoły z siebie wyrzucacie aż żal to czytać czasem.
 

DeletedUser30541

Guest
Ładna akcja
No cóż raz na wozie raz pod wozem
Gdybyśmy dysponowali takim offem jak tuptusie to pewnie wystarczyła by jedna akcja na dezerterów. Tysiące ogni dziesiątki mixów nieźle

troszeczkę zabrakło, by uznać, że jesteśmy zadowoleni z akcji.... ale obrona była klasa :) gratki
 
Czasami się zastanawiam, czy nie jest wam wstyd pisać takie bzdury i robić z siebie pośmiewisko. Nie dość, że rozgrywka mocno straciła na atrakcyjności to jeszcze takie kocopoły z siebie wyrzucacie aż żal to czytać czasem.
Nikt Cię nie zmusza do czytania tego forum, możesz swój cenny czas poświęcić na wizyty u kosmetyczki, fryzjera...
Nie ma jakichś promocji przedświątecznych? Może jakieś torebki louis vitton ze zniżką rzędu 50% się trafią ?

Zobacz jakie życie jest atrakcyjne i ile atrakcji może Ciebie ominąć podczas wylewania żalu na tym forum:p
 
Do góry