Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser21089

Guest
pfff
Jaki leń....
Ja tutaj ciężko pracuję
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
 

DeletedUser29075

Guest
pfff
Jaki leń....
Ja tutaj ciężko pracuję
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
Mam nadzieję, że chociaż tutaj swojej obietnicy dotrzymasz. :)

EliaSS.
Tuptusie i Dezerterzy vs. Kohorta, Cenzurki, Śpiochy i tam reszta pomagierów. Dezerterzy mają ultra kijową pozycję, ale dają sobie radę bardzo dobrze. U nas [Tuptusie] na razie spokój i cisza, jakieś wioski NZ zabraliśmy, oni nam w rozbiórkach pomogli i tak to się toczy dzień po dniu. Póki co to pościgów i wybuchów brak.


Poza tym, ja jestem grzeczny, Haszek udaje mądrego a Sisi umiera z miłości do niego. :)
 
Może jakieś torebki louis vitton ze zniżką rzędu 50% się trafią ? - małe sprostowanie - Louis Vuitton nigdy nie daje rabatów / nie organizuje promocji / wyprzedaży !!!
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Nie namawiaj koleżanki do podrób
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
Jaka błyskotliwa odpowiedź;) ps. dowiedziałaś się w końcu jaki awatar ma gracz na ts, o którego pytałaś?:) To równie fascynujące jak torebki, które wymieniasz wyżej;) tylko nie wytłuszczaj wszystkiego, nikt nie wątpi w twoją fachową i szeroką wiedzę w tej bardzooo, ale to baaaaaaadzo mega wąskiej oraz interesującej (jak dla kogo) specjalizacji:rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30329

Guest
Jaka błyskotliwa odpowiedź;) ps. dowiedziałaś się w końcu jaki awatar ma gracz na ts, o którego pytałaś?:) To równie fascynujące jak torebki, które wymieniasz wyżej;) tylko nie wytłuszczaj wszystkiego, nikt nie wątpi w twoją fachową i szeroką wiedzę w tej bardzooo, ale to baaaaaaadzo mega wąskiej oraz interesującej (jak dla kogo) specjalizacji:rolleyes:

Ależ oczywiście, że błyskotliwa -
smiley_emoticons_smilenew.gif
Tych torebek ja nie wymieniłam, jedynie sprostowałam Twoją wypowiedź (nie bądźmy hipokrytami! Wystarczy, że wiemy kto okazał się ignorantem) - nie moja wina, że wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcie
smiley_emoticons_smilenew.gif
Często tak robisz ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Adamie! Zmieniasz się w brzydkiego trolla forumowego
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

Zrobię Ci mowę o grzeczności - jak prawdziwy Sędzia!
 

DeletedUser31057

Guest
Właśnie się zalogowałem żeby krzyczeć o ciszy na forum, a tu coś się rusza. Szkoda tylko, że nie w temacie :D pogadajmy o sytuacji na świecie, w grze nuda to może chociaż tu się coś pokotłuje? :]
 
Ktoś kompetentny z koalicji anty Dezertero-tuptusiowej opisze jak wrażenia po ostatniej akcji na Dezertów?
Chętnie poznam opinie Śpiochów, Kohorty, Cenzur.
Zadowoleni, czy może niesmak pozostał?
 
Ktoś kompetentny z koalicji anty Dezertero-tuptusiowej opisze jak wrażenia po ostatniej akcji na Dezertów?
Chętnie poznam opinie Śpiochów, Kohorty, Cenzur.
Zadowoleni, czy może niesmak pozostał?

Ja jako pionek się wypowiem
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif


Spory nie dosyt. Aktywność nie dopisała, może to przez tą sytuację z Dambeszem, ale to na pewno Nas nie usprawiedliwia. Kilka wiosek wpadło, ale plan był zdecydowanie większy... Widać na pewno progres i przebudowę u Dezerterów, a co najważniejsze brak przypadkowych osób na froncie. Nie wiem jaki wpływ na Waszą obronę miały Tuptusie, ale jakąś cegiełkę dołożyli, natomiast to nie ujmuje Wam na pewno zasług. Także gratki i do następnego
smiley_emoticons_winken4.gif


Fajna odpowiedź dzisiaj, chociaż było ciekawie
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser20971

Guest
Wreszcie jakiś konkret odnośnie sytuacji na świecie,bez szamba.... tego chcemy!!!!!!
 

DeletedUser26574

Guest
Ciekawie ta dominacja wygląda jak poczytałem. Skończyły się czasy gdzie pół świata mogło dostać koronki :)
Chociaż z drugiej strony, współczuję radnym motywowania graczy z akademii, że jak wygramy świat to tylko część będzie miała koronkę. Dawniej to było łatwiejsze :(
 

DeletedUser23402

Guest
Nie wiem jaki wpływ na Waszą obronę miały Tuptusie, ale jakąś cegiełkę dołożyli,

tym razem duzo mniejsza jak ostatnio ze wzgledu na bunty ktore mieli u siebie u nas duzo glupich strat niestety ale z czasem bedzie takich wpadek napewno jeszcze mniej
 

DeletedUser29075

Guest
Mógłbym zapytać, kto usunął mi posta nie rozumiejąc aluzji zawartej w linku do piosenki "mam tę moc"?
Poza tym - podobno party jest połączone z tym tematem.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Nic osobistego, tak o pytam tylko.
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 
Wreszcie jakiś konkret odnośnie sytuacji na świecie,bez szamba.... tego chcemy!!!!!!

Jeśli ktoś mnie szanuje i zachowuje się w cywilizowany sposób to ja odwdzięczam się tym samym, a tutaj niestety to rzadkość
smiley_emoticons_panik4.gif


tym razem duzo mniejsza jak ostatnio ze wzgledu na bunty ktore mieli u siebie u nas duzo glupich strat niestety ale z czasem bedzie takich wpadek napewno jeszcze mniej

Straty u Was, jak i u Nas będą coraz rzadsze, bo w końcu trzeba oddzielić ziarno od plew
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Jeszcze trochę i nie będzie skąd wioch brać
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser29075

Guest
*Jeśli ktoś mnie szanuje i zachowuje się w cywilizowany sposób to ja odwdzięczam się tym samym, a tutaj niestety to rzadkość
smiley_emoticons_panik4.gif
*

Dokładnie.
 

DeletedUser9983

Guest
Tacy gracze jak Gustaw wyrzucani są przed stratą 7 wiosek by nie psuć statystyk??
 

DeletedUser13253

Guest
Tacy gracze jak Gustaw wyrzucani są przed stratą 7 wiosek by nie psuć statystyk??

Jestem bardzo zasmucony że tak piszesz. Pomimo że jak jestem smutny to nie piszę, to i tak napiszę. Jestem przemondrzałek i nic do Ciebie nie dociera. Dziwię się ludziom z sojuszu Nie Zaśnierz że tolerują taką sytuację. Wiele, bardzo wiele dostaje privów że nie podoba się im taka sytuacja. Mam mnóstwo znajomych tam. I oni mają oparcie we mnie.
A po za tym robię focha i idę na zwolnienie. A co? Wolno mi.
Sio Minister Zalewska!
 
Do góry