Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser25516

Guest
A to jest zabronione? Czy myślisz, że wynika to z mojej niewiedzy mechaniki gry??


Nie jest. Może wynika to, ze zbyt dużej pewności siebie i lekceważenia przeciwnika. Bądź z głupoty, nie wiem sam.
Pochyl trochę głowę w dół, bo tak zadarłeś nos, że nie widzisz o co się potykasz
 

DeletedUser13253

Guest
3ec567621cc7fe39baf618004ea1f373.png
 
Pan Gustaw zgrywał chojraka i się doigrał :p Rano dostaliśmy informację tego typu: mam wszędzie bunty, godzinę przed atakami była nowa informacja że lecą na wszystkie miasta trochę skąpe informacje od pana G. Miał wylecieć już z samego rana ale moja spokojna dusza dała mu jeszcze szansę której nie wykorzystał :( Długo u nas nie zabawił.
Co do akcji udało wam się przejąć 2 miasta bronione, jednego palika, jednego skalniaka i jednego nie aktywnego gracza. Brawa za akcję
Pw wpadło po obu stronach dość obficie, każdy jest zadowolony :)
Myśleliście że rozjedziecie nas walcem a tak się nie stało i nie stanie :)
 

DeletedUser13253

Guest
Pełne zrozumienie dla waszego postępowania wobec Gustawa. Postawa typu - mam bunty wszędzie - ślijcie i zniknięcie na cały dzień... nie tędy droga.
Aczkolwiek zastanawia mnie jedno. Jak to możliwe że ostry jak brzytwa i przenikliwy wzrok Śluńskiej Kluski nie wyłuskał takiego przemondrzałka - koszałka wśród tłumu pospólstwa waszego sojuszu.

Cytując klasyka:
Żarty, nie żarty, ale ja na miejscu ludzi w Nie Zaśniesz byłabym co najmniej zniesmaczona za taki obrót sprawy.
 

DeletedUser4811

Guest
Gustaw sie spodziewał akcji na siebie prędzej czy później... Tym bardziej mnie dziwi jeśli to prawda, że w ten sposób postawił sprawę w sojuszu.
Szkoda
 
Ależ oczywiście, że błyskotliwa -
smiley_emoticons_smilenew.gif
Tych torebek ja nie wymieniłam, jedynie sprostowałam Twoją wypowiedź (nie bądźmy hipokrytami! Wystarczy, że wiemy kto okazał się ignorantem) - nie moja wina, że wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcie
smiley_emoticons_smilenew.gif
Często tak robisz ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
Powiem ci tak: spójrz w lustereczko, ono prawdę ci powie:) Jak chcesz pisać o torebkach to kontynuuj sobie ten monolog:rolleyes:niektórym osobom tylko takie drobiazgi wypełniają życie;)
 

DeletedUser29075

Guest
Ku chwale Hashimoto i jego wdzięcznej królowej Sisi,

bądźcie pozdrowieni ludzie spod ciemnej gwiazdy forumowej nienawiści i hejtu - witam Was ja, świeżo nawrócony na jasną stronę mocy, lekko stronniczy Hopek!

Z uwagi na apele wielu użytkowników tego forum, pragnąłbym totalnie subiektywnie, nie zachowując przy tym nawet złudzeń obiektywizmu - podsumować ostatnie wydarzenia! Podsumowanie to z racji środowiska, w którym wygłoszone zostanie, jest niezwykle uniwersalne a przeto pasujące do każdego scenariusza! Zachęcam więc i Was, moi drodzy, przyszli, wyznawcy, do skorzystania z tego jakże światłego, ogólnodostępnego, jedynego pasującego każdej opcji podsumowania, aby w chwale Haszka zawsze dziewicy już nigdy nie przerywać monologów subiektywnie tworzonych legend, które w swej zawziętości są niezwykle interesujące!

Przeto więc i głoszę ja wśród Was słowo natchnione!

Uprzejmie zawiadamia się, iż dnia, nie do końca jestem pewny którego, na świecie miała akcja sojuszu Światłych legend, oraz ich wiecznie uniżonych pomagierów, na sojusz równie struty i znienawidzony wśród tego chrześcijańskiego społeczeństwa! Wedle najnowszych ustaleń, doszło do wyrządzenia sobie krzywdy, wzajemnej, w wyniku której śmierć poniosło wiele tysięcy dzielnych marynarzy oraz ludzi walczących w myśl Światłych, będących gotowymi do każdych poświęceń!
Na skutek owych wydarzeń kilka miast, solidarnie, wywiesiło szare flagi na rzecz wstydu i ubolewania z powodu doznanych strat mających szeroki wpływ na gospodarkę i struktury społeczne! Wielki Brat donosi również, o kilku wygnańcach wyrokiem skazanych na owe wygnanie, wyrokiem jakże sprawiedliwego sądu skorupkowego. Wspomniany wygnaniec, jak donoszą niezależne media, odchodził w bólu, z urażoną dumą oraz pokrzepiającymi wykrzyknieniami tłumu, z których dało wyróżnić się wszystkim dobrze znane: "Mamy już dość takich jak ty, na Haszka jedynego, niesprawiedliwego!".

Owe podsumowanie idealnie wpisuje się w realia tutejszej dyskusji, przeto zawiadamiam, iż udzielam wszelkich praw do korzystania z zamieszczonego wyżej tekstu w celu doinformowania niedoinformowanych, a także ku temu, aby już nigdy zapytania o sytuację na świecie nie przerwały tej zawistnej sielanki!

Ku chwale Światłym!
 
Powiem ci tak: spójrz w lustereczko, ono prawdę ci powie:) Jak chcesz pisać o torebkach to kontynuuj sobie ten monolog:rolleyes:niektórym osobom tylko takie drobiazgi wypełniają życie;)

No ona niestety do zbyt bystrych nie należy więc nie spodziewaj się tutaj jakichś inteligentnych wypowiedzi bo się obudzisz na emeryturze :p chyba że chcesz posłuchać baśni rodem z braci andersen :)
 
Jeśli ktoś mnie szanuje i zachowuje się w cywilizowany sposób to ja odwdzięczam się tym samym, a tutaj niestety to rzadkość
smiley_emoticons_panik4.gif




Straty u Was, jak i u Nas będą coraz rzadsze, bo w końcu trzeba oddzielić ziarno od plew
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Jeszcze trochę i nie będzie skąd wioch brać
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

Wiadoma sprawa :)
Grepolis jest dla mnie urozmaiceniem od rzeczywistości i tutaj szacunek, dobra zabawa to podstawa. Nie wyobrażam sobie wrócić z pracy, ogarnąć sprawy domowe i zamiast zrelaksować się przy grze to wbijać komuś szpileczki ;)

Odnośnie do Dambesza to wykorzystaliśmy jego nieobecność, ale i u nas jedna osoba oddała miasta za free przeciwnikowi nawet w łatwiejszy sposób :eek:

Co do sytuacji u Dezerterów to już nie ma paniki przede wszystkim w obronie. Lekko nie mamy jako sojusz, ale za to pkt. w obronie są na kolejne sloty i motywacja jest :)
Rusza się powoli w ataku tak więc i tutaj na plus.

Wiochy zawsze będą, a to ktoś przyśnie, internet wyłączą, chęci zabraknie itp.
Trzeba być czujnym :p

Życzę Wszystkim Wesołych świąt.
 

DeletedUser31761

Guest
Wiadoma sprawa :)
Grepolis jest dla mnie urozmaiceniem od rzeczywistości i tutaj szacunek, dobra zabawa to podstawa. Nie wyobrażam sobie wrócić z pracy, ogarnąć sprawy domowe i zamiast zrelaksować się przy grze to wbijać komuś szpileczki ;)

Odnośnie do Dambesza to wykorzystaliśmy jego nieobecność, ale i u nas jedna osoba oddała miasta za free przeciwnikowi nawet w łatwiejszy sposób :eek:

Co do sytuacji u Dezerterów to już nie ma paniki przede wszystkim w obronie. Lekko nie mamy jako sojusz, ale za to pkt. w obronie są na kolejne sloty i motywacja jest :)
Rusza się powoli w ataku tak więc i tutaj na plus.

Wiochy zawsze będą, a to ktoś przyśnie, internet wyłączą, chęci zabraknie itp.
Trzeba być czujnym :p

Życzę Wszystkim Wesołych świąt.


Gdyby więcej takich ludzi było na forum to i częściej bym tu zaglądał :)
 

DeletedUser4218

Guest
No z ikollini zawsze można pogadać na poziomie i bez osobistych wjazdów :)
 

DeletedUser29075

Guest
Ekhem, ekhem...
Czy są tu jakieś grzeczne dzieci?
Trochę życzeń rozesłałem - a tym co zaszczytu tego nie miałem - zdrowia, szczęścia, pomyślności, a w 2019, kupę radości!

Hajsu na rolki, nie te na kółkach, kupę kolonów ubitych na murkach! Złotej zaprawy, tak ze dwa gary, co by na akcje starczało, do wydawania rent i emerytur nie zmuszało, mokrego dyngusa, choć podobno nie ta pora - już stąd znikam, to tylko zmora!

Najlepszego
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser30541

Guest
Pan Gustaw zgrywał chojraka i się doigrał :p Rano dostaliśmy informację tego typu: mam wszędzie bunty, godzinę przed atakami była nowa informacja że lecą na wszystkie miasta trochę skąpe informacje od pana G. Miał wylecieć już z samego rana ale moja spokojna dusza dała mu jeszcze szansę której nie wykorzystał :( Długo u nas nie zabawił.
Co do akcji udało wam się przejąć 2 miasta bronione, jednego palika, jednego skalniaka i jednego nie aktywnego gracza. Brawa za akcję
Pw wpadło po obu stronach dość obficie, każdy jest zadowolony :)
Myśleliście że rozjedziecie nas walcem a tak się nie stało i nie stanie :)

ten walec to nie wiem skąd się wziął.... my szanujemy przeciwnika, a szczególnie trudnego, jak Wy :)
i precyzując info: przejęliśmy 11 miast, które w momencie wbicia buntów były miastami Śpiochów. I to jest wynik akcji.
ale akcja fajna, pw z obu stron się sypnęły, to fakt :cool:
pozdrawiam i Wesołych Świąt :)
 
Cesc,
jestme tu tylko poto zeby zlozyc najlepsze zycienia mojemu przyjacielowi Panu Yawusowi, poniewarz niestety zablokował mnie na grze.
Najwspanialszych świat spędzonych w pełenej miłości atmosferze, samych dobrych nowin i spłneinia wszystkich swiatecnych fantazii.
Niech będzie pochwalony Haszek, Zawsze Dziewica.

Pes: jakoze to muj pierwsszy post na forum od wielu lat to chciałmbym pozdrowic kilka bliskich memu sercu osób, not o jedziem:
Haszka i Sisi
Tomka i Madzię
Zefira i Cytrynkę
Garudo i Ciocie Dodi
Kapitana i Hopka(bo hopka i kapitana to nie)
Fendersa i Madzie z eubełi

Ps2:dodam ze to zaszczyt muc wypowiadac sie na tak szanownamy forum pelnych tak inglentnych ludzi.
 
Do góry