Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser4811

Guest
to gdzie z tym kijem do mnie od rana łapki wyciągasz? :p

100k pw, dzięki!
 

DeletedUser29075

Guest
ratunku, biją! :eek:
Miziają Cię tylko
smiley_emoticons_cuinlove.gif
W tej grze nie ma przemocy, jak już to tylko wyprawy krzyżowe, żeby nawrócić przeciwnika na drogę miłości.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser31969

Guest
Chłopciu miał wolne, zresztą on cały czas ma, ale ten okres ma szczególnie wolny od gderania.
 

DeletedUser30242

Guest
Tak się działo ,że wszyscy milczą
smiley_emoticons_bravo2.gif

Dwa dni temu jak puszczałem normalne ataki na 6:05 w akcji to cały serwer stanął na kilka minut
smiley_emoticons_panik4.gif

Tak się działo
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Wszyscy na wszystkich mieli akcje
smiley_emoticons_skullhaufen.gif

A teraz co same moczymordy tylko alkohol w głowie
smiley_emoticons_saufen.gif
i na drugi dzień oczy kolor zmieniają
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Ja zawzięcie obserwuję starania mojej fanatyczki, która już mi 13 błyskawic podarowała od 28 grudnia. Także mam mega interesujące i wciągające zajęcie! A do tego liczę czy mi się petardy zgadzają.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Ja to już chyba nawet pisałem (massy również i dowiedziałem się jak to Haszek mnie opłaca i inne takie), ale skoro już tak sobie wszyscy buzi dajemy, to dzisiaj swój wstręt do płci przeciwnej powstrzymam i też Was miźnę
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif


No to jak ten rok tak już idzie bo idzie, mimowolnie dojść musi, to ja oprócz tego co Wam już życzyłem, to dorzucam jeszcze nowe postulaty, nawet ważniejsze niż artykuł 13:
-Żeby Haszek się mniej zezgredział w tym 2019 bo jak ten świat tak wolno leci, a on tak szybko się starzeje, to w tym 2019 już mu będę musiał usługiwać, jako seniorowi.
-Do tego dorzucam jeszcze postulat, żeby wszystkie Wasze zgłoszenia w supporcie obsługiwała Dorocia - bardzo ją lubię.
-Mało tego, poznajcie nowego, miłosiernego i skromnego mnie, dorzucam Wam jakieś tam zdrowie, bo sam po sobie wiem, że to niepoprawne politycznie jak go nie ma.

Nikt Wam tyle nie da ile ja Wam życzę.

A tak jeszcze na marginesie to wrzućcie tam gdzieś pomiędzy jakiś gryzak dla sparrowa, bo się w końcu w język ugryzie z tej nienawiści.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser24372

Guest
Dziś bilismy - nawet 2 wiochy padły Wam, a i złoty mur nie pomógł ;]

PS - zapraszam rano dezerterow z tą akcją do swoich miast. Ciekawe czy wystarczy im na tyle odwagi by puścić chociaż jeden atak na mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziś bilismy - nawet 2 wiochy padły Wam, a i złoty mur nie pomógł ;]

PS - zapraszam rano dezerterow z tą akcją do swoich miast. Ciekawe czy wystarczy im na tyle odwagi by puścić chociaż jeden atak na mnie.
Jak zwykle brak szarych komórek robi swoje:) Narcystyczne podejście do świata - jest sparrow to inni będą lecieć na niego. Jakby innych graczy nie było;)
Dorośnij w końcu, choć to trudne w twoim przypadku, zawsze dzieckiem będziesz:) I naprawdę zmień lekarza bo nie wiem kto ci takie info podsunął o akcji:p
 

DeletedUser4811

Guest
sparoł prowokować to trzeba umieć :D Jak Cię ostatnio wnerwiłam to kazałeś swoim się przez bunkry przebijać i 120k pw mi nabili.
Pochwalisz się sam co cie tak wkurzyło? :DD

Do dziś do mnie piszą jak cię prosili o zmianę celów i pokazywali bunkry na skanach ale się uparłeś jak dziecko, że prowokatorce trzeba dać nauczkę :D

Miło, że cię to zainspirowało i starasz się mnie naśladować, ale brak w tym subtelności. No i nie mamy też równych szans, bo tylko jedno z nas prowokuje idiotę
 

DeletedUser24372

Guest
Boisz się lepszych graczy atakować i na sam widok mojego nicku scrollujesz myszka dalej - norma.

Niestety tym się różnimy, że wy mimo że wbiliscie dobra i zgrana ekipą nie zaatakujecie kogoś lepszego, bo wiecie co was czeka :)

My mimo dużo słabszego składu od was latamy po każdym - nie patrząc na nicki i umiejętności i kończy się to w większości rezygnacja z gry, albo szarakami

PS - Narcyz się nazywam ;)

sparoł prowokować to trzeba umieć :D Jak Cię ostatnio wnerwiłam to kazałeś swoim się przez bunkry przebijać i 120k pw mi nabili.
Pochwalisz się sam co cie tak wkurzyło? :DD

Do dziś do mnie piszą jak cię prosili o zmianę celów i pokazywali bunkry na skanach ale się uparłeś jak dziecko, że prowokatorce trzeba dać nauczkę :D

Miło, że cię to zainspirowało i starasz się mnie naśladować, ale brak w tym subtelności. No i nie mamy też równych szans, bo tylko jedno z nas prowokuje idiotę

Przynajmniej będziecie mieli w sojuszu sloty na budowanie nam wiosek i stawianie palikow na 44 i uciekaniu jak szczury z frontu bo tylko tyle Wam pozostało

Miłego budowania wiosek nam życzę ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4811

Guest
Bardzo mnie cieszy że obie strony się cieszą z możliwości nabijania nam slotów :D to się rzadko zdarza w tej grze że wilk syty i owca cała! :) Klawo! :)
 
Do góry